Výstaviště Flora Olomouc srdečně zve na TOURISM EXPO 2007

22.1.

Výstaviště Flora Olomouc srdečně zve na TOURISM EXPO 2007

Výstaviště Flora Olomouc srdečně zve na TOURISM EXPO 2007

Novou sezónu Výstaviště Flora Olomouce otevře výstava služeb cestovního ruchu a využití volného času TOURISM EXPO. Letošní 12. ročník veletrhu zaměřeného na propagaci a podporu turistiky a cestovního ruchu se bude konat ve dnech 26. – 28. ledna 2007. TOURISM EXPO nabídne návštěvníkům skvělou příležitost, jak se hned na začátku roku seznámit s aktuální nabídkou domácích a zahraničních dovolených, poznávacích a léčebných pobytů desítek cestovních kanceláří, agentur, ubytovacích a stravovacích zařízení, dopravců, lázní a sanatorií z České republiky a Slovenska. Na veletrhu nebudou chybět ani nabídka akčních programů, sportovního vybavení a potřeb, stánky s turistickými mapami, autoatlasy, odbornou literaturou, cestovním pojištěním, občerstvením, prospekty, reklamou a mnoho dalších zajímavostí. TOURISM EXPO je tradičně i osobitou přehlídkou zajímavostí turistických regionů a mikroregionů České republiky - střední a severní Moravy, východních Čech, Vysočiny, Mikulovska, Třebíčska, pozoruhodných památek, folkloru, tradic, zvyků a specialit včetně kulinářských. Součástí veletrhu je každodenní doprovodný program s aktivitami pro volný čas od tanečních performancí, přes módní přehlídky, až po sportování. K novinkám programu patří 1. ročník zeměpisné soutěže středních odborných škol cestovního ruchu „Moravská brána“. Také doprovodný program veletrhu přináší řadu lákadel. Například "Miss show" s Kateřinou Smejkalovou, Českou Miss 2005, Monikou Složilovou, Miss Haná 2006 a Barborou Klosovou, Miss Sympatie Eurosport 2006, "Fashion show" - módní přehlídky sportovního a rodinného oblečení, "Taneční show" - disco show formace, hiphop a orientální tance, "Barmanskou show" - ukázky míchání nápojů, freestyle, "Kadeřnickou show" - trendy ve sportovních účesech, dále recepty na zdravý způsob života, festival lidových řemesel, ukázky aktivně stráveného volného času, halový miniorientační běh Olomoucký kufřík, rýžování zlata a spoustu dalšího. Denně budou v tombole losovány zajímavé ceny pro přítomné návštěvníky veletrhu. V neděli 28. ledna v 16.50 hodin se uskuteční závěrečné losování výherců zahraničních poznávacích zájezdů. Další informace najdete na webových stránkách www.flora-ol.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

2.10.

Východočeské divadlo Pardubice uvede v říjnu hned tři premiéry

V režii herce Východočeského divadla Radka Žáka, pro kterého je to už druhé setkání s Lenkou Lagronovou, neboť před dvěma lety nazkoušel jejího Tanečníka, se představí Petra Janečková, hostující Lenka Zbranková, Dagmar Novotná a Lída Vlášková.

Kultura celý článek
5.11.

Jaroslava Dolečka uvede ČT 2 v dokumentu BBC

Filmový amatér Jaroslav Doleček z Dlouhé Vsi a jeho dílo se objeví 9. prosince ve 20.15 hodin na ČT 2

Kultura celý článek
1.11.

Změna dnešního programu VČD

Z důvodu onemocnění v souboru bude dnes 1. listopadu od 19.00 hodin místo původně plánované hry Až na věky uvedena komedie Král jelenem. Pro abonentní skupinu C bude Až na věky odehráno v náhradním termínu. Za změnu se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Kultura celý článek
20.10.

Online s Petrem Borovcem

Ke vzrůstající oblibě absolventa DAMU původem ze Strážnice přispívají dobře zvládnuté velké herecké příležitosti.

Kultura celý článek
21.12.

Pardubičtí herci vyjdou před diváky naposledy v Sexy prádle

V inscenaci během 37 repríz partneřili Romana Chvalová a Alexandr Postler. „Romana a Lexa jsou herci, kteří přesně vědí, o čem hrát. Výhodou je, že mají větší životní zkušenosti než já, takže mi v mnohém mohli i poradit. Samozřejmě pro ně bylo náročné naučit se tolik textu, ale oba jsou velmi pracovití a také velmi tvořiví, což vždy vítám, protože herce vnímám v rámci tvůrčího týmu jako nejdůležitější složku,“ říká režisér Adam Doležal.

Kultura celý článek
25.11.

Architektura Pardubic Potravinářská škola

Architektonická soutěž byla vypsána v roce 1929. Porota nakonec vybrala k realizaci kombinaci dvou návrhů a to Pavla Janáka a Karla Řepy. Návrhy jednotlivých pavilonů pak vytvářelo autorské duo Ferdinand Potůček a Karel Řepa.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting