Výstaviště Flora Olomouc srdečně zve na TOURISM EXPO 2007

22.1.

Výstaviště Flora Olomouc srdečně zve na TOURISM EXPO 2007

Výstaviště Flora Olomouc srdečně zve na TOURISM EXPO 2007

Novou sezónu Výstaviště Flora Olomouce otevře výstava služeb cestovního ruchu a využití volného času TOURISM EXPO. Letošní 12. ročník veletrhu zaměřeného na propagaci a podporu turistiky a cestovního ruchu se bude konat ve dnech 26. – 28. ledna 2007. TOURISM EXPO nabídne návštěvníkům skvělou příležitost, jak se hned na začátku roku seznámit s aktuální nabídkou domácích a zahraničních dovolených, poznávacích a léčebných pobytů desítek cestovních kanceláří, agentur, ubytovacích a stravovacích zařízení, dopravců, lázní a sanatorií z České republiky a Slovenska. Na veletrhu nebudou chybět ani nabídka akčních programů, sportovního vybavení a potřeb, stánky s turistickými mapami, autoatlasy, odbornou literaturou, cestovním pojištěním, občerstvením, prospekty, reklamou a mnoho dalších zajímavostí. TOURISM EXPO je tradičně i osobitou přehlídkou zajímavostí turistických regionů a mikroregionů České republiky - střední a severní Moravy, východních Čech, Vysočiny, Mikulovska, Třebíčska, pozoruhodných památek, folkloru, tradic, zvyků a specialit včetně kulinářských. Součástí veletrhu je každodenní doprovodný program s aktivitami pro volný čas od tanečních performancí, přes módní přehlídky, až po sportování. K novinkám programu patří 1. ročník zeměpisné soutěže středních odborných škol cestovního ruchu „Moravská brána“. Také doprovodný program veletrhu přináší řadu lákadel. Například "Miss show" s Kateřinou Smejkalovou, Českou Miss 2005, Monikou Složilovou, Miss Haná 2006 a Barborou Klosovou, Miss Sympatie Eurosport 2006, "Fashion show" - módní přehlídky sportovního a rodinného oblečení, "Taneční show" - disco show formace, hiphop a orientální tance, "Barmanskou show" - ukázky míchání nápojů, freestyle, "Kadeřnickou show" - trendy ve sportovních účesech, dále recepty na zdravý způsob života, festival lidových řemesel, ukázky aktivně stráveného volného času, halový miniorientační běh Olomoucký kufřík, rýžování zlata a spoustu dalšího. Denně budou v tombole losovány zajímavé ceny pro přítomné návštěvníky veletrhu. V neděli 28. ledna v 16.50 hodin se uskuteční závěrečné losování výherců zahraničních poznávacích zájezdů. Další informace najdete na webových stránkách www.flora-ol.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

19.9.

Žlutý pes na druhou v Pardubicích

Neobvyklou událostí začne podzimní klubová sezóna v Pardubicích. Do hudebního klubu Žlutý pes dorazí stejnojmenná kapela kolem frontmana a skladatele Ondřeje Hejmy, která zde oslaví 40 let na scéně.

Kultura celý článek
8.4.

Balada pro banditu jako součást festivalu Svět knihy na jevišti

Východočeské divadlo je na festival Svět knihy na jevišti pravidelně zváno a nejinak tomu je i letos. Pro letošní ročník si organizátoři vybrali naše zpracování legendárního muzikálu Milana Uhdeho a Miloše Štědroně Balada pro banditu.

Kultura celý článek
24.9.

Mezinárodní festival IFAS byl slavnostně zahájen

Festivalu, který má více než čtyřicetiletou tradici, se letos účastní 12 sborů ze šesti zemí světa.

Kultura celý článek
6.12.

Východočeské divadlo Pardubice slaví 110. výročí svého otevření

Východočeské divadlo si 11. prosince připomene 110. výročí otevření nádherné secesní budovy Městského divadla v srdci Pardubic.

Kultura celý článek
11.2.

Bonifantes se chystají do zamrzlé Ameriky

Sbor se do Ameriky vrací po sedmileté přestávce. Během turné v roce 2006 Bonifanti absolvovali 47 koncertů. Letošní cesta bude podobně náročná. Bonifanti si pro americké a kanadské posluchače připravili velmi dobrý repertoár.

Kultura celý článek
23.4.

11. Jamrock je plný zajímavostí!

Z Británie přiletí elektro-popoví Monarchy (GB), maďarská irsko-hudební vypalovačka Paddy and the Rats (HU), na které nezůstane nikdo v klidu. V jednání jsou ještě další zahraniční kapely.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting