Získejte podpis pilotů

2.6.

Získejte podpis pilotů


V letovém programu Aviatické pouti vystupují desítky letadel a za jejich řízení pochopitelně usedají piloti. Ti nebývají na leteckých dnech až takovým středem zájmu, což je škoda. Návštěvníci letošní jubilejní Aviatické pouti budou mít ve dnech 6. a 7. června premiérově možnost odnést si kromě zážitků i jejich autogramy. Jako naprostou novinku na českých leteckých dnech připravili pořadatelé Aviatické pouti pro letošní ročník sérii autogramiád všech vystupujících pilotů.


„Na koncertech je běžné, že vystupující dávají divákům své autogramy a ty jsou pak krásnou vzpomínkou na koncert i na osobní setkání s interpretem. Proto jsme se pro náš ‚vzdušný koncert‛ rozhodli připravit také autogramiádu. Pro tento účel jsme připravili jedinečný podpisový sešit s fotografiemi vystupujících letadel a ke snímkům svých strojů se piloti budou podepisovat.

V prostoru před VIP stanem bude vyčleněn prostor pro autogramiádu a na tabuli bude vyvěšeno, v jakém čase se kteří piloti budou podepisovat. V místě autogramiády bude zdarma distribuován i zmíněný sešitek. Ze zkušeností víme, že divák zaslechne od hlasatele jméno pilota a v mnoha případech na konci ukázky už ani neví, jak se pilot jmenoval. Náš podpisový sešitek umožní mít jeho jméno zapsané a zároveň se stane i trvalou vzpomínkou na jubilejní Aviatickou pouť,“ přibližuje detaily letošní novinky Jan Rudzinskyj z organizačního štábu Aviatické pouti.


Více informací o aktualitách z připravovaného programu lze získat na stránkách www.aviatickapout.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

17.5.

Rodiny neutratí ani korunu za vstupné či ubytování

Chuti jistě neujde dvacet různých masíček nebo voňavá klobáska. Grilování je připraveno i na neděli.

Kultura celý článek
23.10.

V Poličce vystaví neznámé fotografie ze soukromí slavného hudebního skladatele

Následovalo několik let zpátky v Evropě. Roku 1959 umírá Bohuslav Martinů ve Švýcarsku, kde byl i pochován. Teprve až po dvaceti letech se podle poslední vůle manželky Charllotty podařilo převést jeho tělo do Poličky do rodinné hrobky.

Kultura celý článek
15.11.

Během Noci divadel ožije i Východočeské divadlo

Třetí listopadová sobota bude i ve Východočeském divadle Pardubice tradičně patřit celoevropské akci NOC DIVADEL, která letos slaví pět let své existence v České republice. V sobotu 18. listopadu tak opět ožijí divadla ve všech koutech naší země, návštěvníci se mohou těšit na nevšední divadelní zážitky, které jsou připravovány exkluzivně pro tuto událost. Na programu bude přes 500 workshopů, představení, koncertů, seminářů, nočních prohlídek divadelních zákulisí či diskusí s herci, scénografy a režiséry.

Kultura celý článek
20.8.

MFF Červený Kostelec zahajuje Vlastou Redlem a korejským bubnováním

Diváci mají jedinečnou možnost se naučit folklorní tance z dalekých zemí světa přímo pod vedením tanečních souborů.

Kultura celý článek
21.11.

11. Festival francouzského filmu právě začíná

Jedenáctý ročník Festivalu francouzského filmu se v Pardubicích uskuteční ve dnech 21. až 23. listopadu 2008.

Kultura celý článek
25.6.

Poličské kulturní léto

Těšte se na snímek mapující raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní. V neděli se těště na dobrodružné divadélko ze Safari u v úterý na Igráčkovu dílničku. První „kulétový“ týden pak bude zakončen filmem o nejužvaněnějším superhrdinovi všech dob s hodně černým smyslem pro humor.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting