Známe Miss východní Čechy 2008

25.11.

Známe Miss východní Čechy 2008

V sobotu 22. listopadu 2008 se v Hradci Králové rozhodlo o nové Miss východní Čechy pro rok 2008. Po dvaceti letech se slavnostně otevřela Palmová zahrada Hotelu Grand a u této příležitosti se zde konal galavečer Miss východní Čechy 2008. Celý byl pojat ve velkolepém stylu Moulin Rouge. Akci moderovali Patrik Hezucký a Tomáš Fíla. Vítězkou a novou Miss východní Čechy se stala Jana Kratochvílová z Chotěboře. Jana je studentka Masarykovy university v Brně a mezi její záliby patří především cheerleadering, klavír, tanec a cestování. Druhá, tedy I.vicemiss se stala Sára Koukalová z Chvaletic a třetí, tedy II.vicemiss Mirka Dunová z Ostravy. Miss sympatie, kterou mohla volit veřejnost pomocí SMS zpráv získala Andrea Šavrdová z Pardubic. Finále se zúčastnila řada známých osobností – zpěvák Petr Muk, moderátoři Libor Bouček a Vítek Havliš, české vicemiss Zuzana Štěpanovská a Lilien Fischerová, europoslanec Oldřich Vlasák, senátor a vicehejtman Královéhradeckého kraje Vladimír Dryml a další. „Na vítězku letos čekali exkluzivní ceny. Hlavní cenou byl luxusní zájezd do Karibiku na zámořské lodi od Diamond Travel, diamantový prsten od Cool Diamonds, vytvoření vlastních internetových stránek od eBrány, zapůjčení automobilu na letní prázdniny od Olfin Car, hodinky Jet Set, šaty od Jiřiny Tauchmanové, dárkové předměty od partnerů akce a další hodnotné ceny“, dodal Radek Mašík z pořádající agentury. Celou akci pořádala agentura Máša agency za podpory generálních partnerů Dynamic Invest Group, JV Traffic a Restaurace u Kolji. Večer pokračoval vekou Jet-Set after party přímo v Palmové zahradě pod taktovkou DJe Petra Ticháčka. „Palmová zahrada prodělala první zatěžkávací zkoušku a tato prestižní akce ukázala, že tento sál je připraven i na takto velké galavečery“, uvedl na závěr akce Jaroslav Vít, provozovatel Palmové zahrady.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

13.11.

Předplatné do Východočeského divadla již v prodeji

Předplatitelům je rovněž zdarma zasílán měsíční Divadelní zpravodaj s aktuálními informacemi ze zákulisí divadla.

Kultura celý článek
27.5.

Abilympiáda 2010 opět v pardubické ČEZ Areně

Slavnostní zahájení je plánováno na pátečních 8.45 hodin, sobotní soutěžní pořad startuje v 9.00 hodin.

Kultura celý článek
26.5.

NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

Virtuální divadelní pořad NetHovory na kulturním portálu www.scena.cz se ve středu 28. května opět navrátí do Pardubic.

Kultura celý článek
27.11.

Východočeské divadlo naposledy uvede Čapkovu Bílou nemoc

Při příležitosti derniéry Bílé nemoci upozorněme na fakt, že letos, v roce četných památných českých osmiček, si připomeneme také 80. výročí úmrtí Karla Čapka. Bude to na Boží hod vánoční. „Karel Čapek zemřel v osmačtyřiceti letech 25. prosince 1938 a jeho smrt působí vzhledem k tehdejší budoucnosti českého národa symbolicky. Kdyby ji nezpůsobila nemoc a vyčerpání, jistě by jednoho z největších českých spisovatelů sprovodili ze světa nacisté,“ dodává dramaturgyně Jana Pithartová.

Kultura celý článek
13.11.

Hra jako nový interaktivní projekt Východočeského divadla

Úvodní díl se uskuteční už v úterý 14. listopadu od 19.00 hodin na Malé scéně ve dvoře, která bude opět připomínat komorní literární kavárnu s možností konzumace občerstvení.

Kultura celý článek
24.3.

Knihovna si v březnu své čtenáře obzvlášť hýčká

Díky této nové službě mohou registrovaní čtenáři získávat potřebné informace z odborných databází 24 hodin denně, 7 dní v týdnu z pohodlí svého domova. Od března lze také na recepci knihovny zakoupit pro své blízké dárkový poukaz na roční registraci zdarma. Krajská knihovna rovněž nabízí novou variantu hry pro čtenáře, jejímž prostřednictvím dává návštěvníkům možnost prohlédnout si architektonické zajímavosti knihovny formou questingu a proměnit se v lovce pokladů.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting