Známe Miss východní Čechy 2008

25.11.

Známe Miss východní Čechy 2008

V sobotu 22. listopadu 2008 se v Hradci Králové rozhodlo o nové Miss východní Čechy pro rok 2008. Po dvaceti letech se slavnostně otevřela Palmová zahrada Hotelu Grand a u této příležitosti se zde konal galavečer Miss východní Čechy 2008. Celý byl pojat ve velkolepém stylu Moulin Rouge. Akci moderovali Patrik Hezucký a Tomáš Fíla. Vítězkou a novou Miss východní Čechy se stala Jana Kratochvílová z Chotěboře. Jana je studentka Masarykovy university v Brně a mezi její záliby patří především cheerleadering, klavír, tanec a cestování. Druhá, tedy I.vicemiss se stala Sára Koukalová z Chvaletic a třetí, tedy II.vicemiss Mirka Dunová z Ostravy. Miss sympatie, kterou mohla volit veřejnost pomocí SMS zpráv získala Andrea Šavrdová z Pardubic. Finále se zúčastnila řada známých osobností – zpěvák Petr Muk, moderátoři Libor Bouček a Vítek Havliš, české vicemiss Zuzana Štěpanovská a Lilien Fischerová, europoslanec Oldřich Vlasák, senátor a vicehejtman Královéhradeckého kraje Vladimír Dryml a další. „Na vítězku letos čekali exkluzivní ceny. Hlavní cenou byl luxusní zájezd do Karibiku na zámořské lodi od Diamond Travel, diamantový prsten od Cool Diamonds, vytvoření vlastních internetových stránek od eBrány, zapůjčení automobilu na letní prázdniny od Olfin Car, hodinky Jet Set, šaty od Jiřiny Tauchmanové, dárkové předměty od partnerů akce a další hodnotné ceny“, dodal Radek Mašík z pořádající agentury. Celou akci pořádala agentura Máša agency za podpory generálních partnerů Dynamic Invest Group, JV Traffic a Restaurace u Kolji. Večer pokračoval vekou Jet-Set after party přímo v Palmové zahradě pod taktovkou DJe Petra Ticháčka. „Palmová zahrada prodělala první zatěžkávací zkoušku a tato prestižní akce ukázala, že tento sál je připraven i na takto velké galavečery“, uvedl na závěr akce Jaroslav Vít, provozovatel Palmové zahrady.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

15.5.

Nová hradecká galerie Ateliér salon vystaví obrazy malující právničky Kateřiny Ranné

V lednu se v Klicperově ulici čp. 263 v Hradci Králové otevřel „Ateliér | salon | dagmar popová“, jehož majitelka mu vdechla zcela neotřelou podobu. Při jeho budování totiž chtěla snoubit krásu a péči o ženy s výtvarným i užitým uměním.

Kultura celý článek
31.8.

Fakulta restaurování Univerzity Pardubice se podílela na obnově kaple sv. Isidora. Opravená památka je nyní nominována na cenu Národního památkového ústavu

K obnově kaple byla litomyšlská Fakulta restaurování Univerzity Pardubice přizvána již v roce 2012, kdy provedla komplexní průzkum nemovité interiérové výzdoby, jako jsou nástěnné malby a štukatury. V následujících třech letech pak postupně tyto prvky restaurovala.

Kultura celý článek
12.9.

Zahradnická FLORA OLOMOUC

Špičkovou produkci domácích i zahraničních pěstitelů ovoce, zeleniny a školkařských výpěstků představí FLORA OLOMOUC 2007.

Kultura celý článek
7.10.

Malé inscenace na Malé scéně ve dvoře VČD

Herci zpravidla nesedí při čtení jen u stolu, ale po několika zkouškách naznačí také režijní řešení situací.

Kultura celý článek
16.5.

Blíží se 9. Chrudimská muzejní noc

Regionální muzeum v Chrudimi při této příležitosti pro veřejnost otevře novou expozici s lidovým interiérem z 19. století. Návštěvníci se mohou těšit na netradiční řeznictví, na malý trh s bylinkami a exotickým zbožím. V prostorách muzea budou pro děti i dospělé připravena zastavení s úkoly z oblasti gastronomie, za soumraku se vydají na tajemnou pouť za chrudimskými netopýry.

Kultura celý článek
29.5.

Východočeské divadlo zve opět do zákulisí

Další a v této sezóně poslední Den otevřených dveří se uskuteční již tuto neděli 31. května od 14.00 a 15.00 hodin.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting