Zveme vás do kina na Ozvěny Ekofilmu

14.4.

Zveme vás do kina na Ozvěny Ekofilmu

Zveme vás do kina na Ozvěny Ekofilmu


20.4. od 17 do 22 hodin, Městské kino Chrudim, vstup zdarma.


Ve středu 20. dubna se v chrudimském kině v rámci oslav Dne Země již tradičně uskuteční ohlédnutí za uplynulým ročníkem festivalu filmů o životním prostředí – Ekofilm. Letos vám nabídneme jak filmy čistě přírodovědné, tak snímky se silným sociálním podtextem. Tahákem budou jistě dva oceněné filmy, a to slovenský dokument o kousku divočiny v Evropě Vlčí hory a  rakouský dokument z Vápencových Alp Jak se dělá prales.

Ozvěny Ekofilmu pořádá občanské sdružení Nevídáno, které provozuje filmový klub v Chrudimi, s podporou Města Chrudim, Městského kina a Agentury ochrany přírody a krajiny ČR – regionální pracoviště Východní Čechy. Bližší informace naleznete na www.fkchrudim.unas.cz.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

6.9.

Kronika 20. století se dočkala dotisku!

Malá kronika Pardubicka, která vychází v rozsahu 200 stran, by mohla být i vhodným vánočním dárkem.

Kultura celý článek
14.5.

11. JamRock proběhne opět ve svém areálu v Žamberku. Bude to však možná naposled!

Příznivci kvalitní rockové klasiky potěší vzácně vystupující Michal Pavlíček a Kamil Střihavka se svým BSP, zábavu rozproudí Traktor nebo Waldagang a nebo současný hit festivalů brněnští Poletíme?

Kultura celý článek
12.2.

V Poličském muzeu připravují mokrou vernisáž

V programu „Babiččino velké prádlo“, který vznikl v Městském muzeu Svitavy, budete mít možnost kromě již zmíněného, vyzkoušet si, jak těžké je nanosit vodu na vahadle, nebo žehlit starými žehličkami. Ale nebojte se, myslíme i na to příjemnější, po těžké práci si oddechnete a ve tvořivé dílně si vyrobíte barevný balíček z několika druhů vonných solí do koupele.

Kultura celý článek
29.5.

Jiří Kačer - Skulptury

Na akademické půdě a pardubické veřejnosti se představí JIŘÍ KAČER se svojí výstavou nazvanou „Skulptury“.

Kultura celý článek
30.3.

JamRock – z protidrogového do extraligy!

„Úplně skvělé jsou letos zahraniční kapely, přičemž headlinera celého festivalu, můžeme dle smlouvy, zveřejnit až po desátém dubnu a nutno říct, že je to světové jméno ověnčené oceněním Grammy a spoluprací s těmi nejlepšími.

Kultura celý článek
2.1.

U pardubických diváků v roce 2012 bodoval muzikál Zpívání v dešti

Pomyslnou třetí příčku v divácké oblíbenosti obsadila inscenace první a nejslavnější Shakespearovy tragédie RICHARD III. v režii Zdeňka Duška.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting