Zveme vás do kina na Ozvěny Ekofilmu

14.4.

Zveme vás do kina na Ozvěny Ekofilmu

Zveme vás do kina na Ozvěny Ekofilmu


20.4. od 17 do 22 hodin, Městské kino Chrudim, vstup zdarma.


Ve středu 20. dubna se v chrudimském kině v rámci oslav Dne Země již tradičně uskuteční ohlédnutí za uplynulým ročníkem festivalu filmů o životním prostředí – Ekofilm. Letos vám nabídneme jak filmy čistě přírodovědné, tak snímky se silným sociálním podtextem. Tahákem budou jistě dva oceněné filmy, a to slovenský dokument o kousku divočiny v Evropě Vlčí hory a  rakouský dokument z Vápencových Alp Jak se dělá prales.

Ozvěny Ekofilmu pořádá občanské sdružení Nevídáno, které provozuje filmový klub v Chrudimi, s podporou Města Chrudim, Městského kina a Agentury ochrany přírody a krajiny ČR – regionální pracoviště Východní Čechy. Bližší informace naleznete na www.fkchrudim.unas.cz.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

22.11.

Pardubický zámek čekají revoluční změny vnitřního uspořádání

Veřejnost si může prohlédnout celý generel na výstavě, která bude od 1. prosince až do konce roku instalována ve foyeru reálky na Krajském úřadu Pardubického kraje.

Kultura celý článek
1.10.

Českotřebovská Malá scéna žije!

Po pěti letech náročné přestavby byla v neděli 23. září 2007 znovuotevřena Malá scéna v České Třebové.

Kultura celý článek
5.11.

Vysokomýtský unikát potřebuje vážně pomoci

Ve vysokomýtském chrámu sv. Vavřince právě proběhl průzkum oltářního obrazu Nanebevzetí Panny Marie

Kultura celý článek
26.6.

Festival Trnkobraní oznamuje kompletní line-up s kapelami Kryštof, Chinaski nebo Škwor a dalšími interprety

Kompletní line-up letošního 52. ročníku oznamuje hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní, který se koná v pátek a sobotu 16. a 17. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Návštěvníci se mohou těšit na kapely Kryštof, Chinaski nebo Škwor, ale také No Name, Mirai, Annu K. a další interprety a kapely. Chybět nebude stand-up vystoupení Komiků s.r.o. v čele s Lukášem Pavláskem a Milošem Knorem, tradiční soutěž v pojídání knedlíků budou letos moderovat Láďa Hruška a Michal Kavalčík.

Kultura celý článek
1.12.

V Heřmanově Městci byla zahájena X. výstava betlémů

V adventním čase připravilo město Heřmanův Městec v pořadí již X. jubilejní výstavu betlémů.

Kultura celý článek
3.11.

Východočeské divadlo zahájí prodej GRAND Festivalu smíchu

Pro tvůrce se stává prostředkem k vyjadřování postojů k nejpalčivějším problémům života jednotlivce i celé společnosti. Komediální řešení situací prostupuje všemi žánry a je vyhledávaným prvkem ke sdělování i těch nejvážnějších témat. Je tedy přirozené, že i náš festival nemůže tyto moderní trendy a přístupy ignorovat,“ říká ředitel festivalu Petr Dohnal.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting