Stav komunikací v Pardubicích

24.3.

Stav komunikací v Pardubicích

Stav komunikací v Pardubicích

Jako jednu ze základních a prvotních úkolů ze strany volených zástupců města považuju alespoň bazální, základní fungování městské infrastruktury. Voda odtéká i přitéká všem, kdo si ji zaplatí, po chodnících se dá chodit, protože nezapadáme do bahna a hlíny a popeláři pravidelně odvážejí odpad, který by nás jinak donutil razantně změnit náš způsob života… Jízda osobním automobilem po takřka všech hlavních pardubických průtazích městem Palackého, 17. listopadu, Jana Palacha, Poděbradská atd. je po letošní zimě ovšem skutečnou, opravdovou… zkouškou řidičovy bystrosti. Nebylo by možné zřídit v rámci technických služeb operativní jednotku, která by ty nejnebezpečnější trhliny, pro provoz osobního automobilu likvidační, alespoň prozatímně zalepila, než dojde k plošné realizaci oprav? Toto přeci nelze nazvat základním fungováním komunikací… Vám nevadí to, po čem jezdíte?????!!! Novák

Další zprávy z kategorie "Názory"

6.3.

Stanovisko primátora Pardubic k článkům o prodeji HC Moeller

Od samého počátku sporu kolem prodeje hokejového klubu tvrdíme, že při prodeji jsme přihlíželi nejen k nabídnuté ceně

Názory celý článek
25.5.

V okresním kole zvítězila ZŠ Chrast.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – testy z pravidel provozu na pozemních komunikacích, jízdy zručnosti, poskytování první pomoci a praktické jízdy po dopravním hřišti. Navíc mimo soutěž byla i práce s mapou. Věkové kategorie byly dvě. První 10 až 12 let a druhá 13 až 16 let.

Názory celý článek
29.5.

Neplašte bezbranné

Je na místě se v přírodě chovat velmi ohleduplně. Touto dobou je zde velké množství mláďat volně žijících živočichů.

Názory celý článek
20.10.

Smutný příběh Labského palouku

Ještě než s námi developer podepsal kupní smlouvy, začal si zajišťovat potřebná úřední povolení pro umístění herny.

Názory celý článek
16.4.

I letos jsou připravena letní divadelní představení na Kuňce!

Na jeden víkend se do magického prostoru pod hradem navrátí také oblíbená komedie Sen noci svatojánské, kterou nazkoušel slovenský režisér Marián Pecko. O úspěchu jeho nastudování svědčí nejen velký divácky zájem, ale i Cena novinářů pro nejlepší inscenaci VČD roku 2012!

Názory celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting