Oznámení

30.3.

Filmovy hudebni dokument MAKANNA online - premiera!

Filmový hudební dokument se záznamem z koncertu MAKANNA, na motivy stejnojmenného románu židovského spisovatele Jiřího Weila, o vzestupu a pádu lžiproroka s tváří zahalenou v roušce zelené, jehož oči žhnou jak rozžhavené uhlíky.

Oznámení celý článek
24.3.

Upravená provozní doba lékárny a zdravotnických potřeb

Z důvodů epidemiologické situace je v lékárně Pardubické nemocnice upravena do odvolání provozní doba. Výdej bude probíhat pouze přes pohotovostní okénko. Aktualizace 23. 3. 2020 - zkrácení pohotovostní služby.

Oznámení celý článek
20.3.

Ruší se přítomnost doprovodu u porodu

Nemocnice Pardubického kraje od 19. 3. 2020 ruší možnost přítomnosti další osoby (doprovodu rodičky) u porodu. Toto opatření je přijato v návaznosti na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR z 18. 3. 2020, v němž se výslovně zakazuje přítomnost otců u porodu. Bylo vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě.

Oznámení celý článek
20.3.

Ruší se březnové zastupitelstvo

Zastupitelstvo města Pardubic, které se mělo konat 26. března 2020, je vzhledem k vládním opatřením, souvisejícím se zamezením šíření epidemie koronaviru, zrušeno. Nový termín zatím stanoven nebyl, ale veřejnost o něm bude včas informována.

Oznámení celý článek
18.3.

Aviatická pouť - oznámení

dne 16.3. zasedala správní rada Sdružení aviatické pouti a přijala následující usnesení v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a omezením pořádání akcí.

Oznámení celý článek
16.3.

Uzavření separačních dvorů a centra pro nakládání s odpady v Dražkovicích

Jsme povinni na dobu od 14. 3. 2020 do 24. 3. 2020 uzavřít pro veřejnost všechny námi provozované separační dvory včetně centra pro nakládáni s odpady v Dražkovicích.

Oznámení celý článek
7.2.

Avízo: Galerie Univerzity Pardubice představí grafiky Tomáše Hřivnáče

Univerzita Pardubice představí ve své galerii další zajímavou osobnost české grafiky. Výstavu grafik a maleb výtvarníka Tomáše Hřivnáče otevře příští týden.

Oznámení celý článek
3.2.

V pondělí 3. února se ve 12 hodin rozezní sirény k uctění památky Jaroslava Kubery

Vláda ČR na svém jednání dne 27. ledna 2020 vyhlásila státní smutek k uctění památky zesnulého předsedy Senátu Parlamentu ČR Jaroslava Kubery.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting