„Kanoe Pardubice,, se otevírá malým zájemcům

18.8.

Sportovní oddíl Pardubické kanoistiky na divoké vodě, který má na kontě řadu mezinárodních úspěchů, otevírá možnost tréninků již pro děti od deseti let. Jedná se o sportovní klub s šedesátiletou historií, jehož členové úspěšně reprezentují Českou republiku na mistrovstvích Evropy i světa. Od září 2011 poprvé mohou do oddílu nastoupit děti již od deseti let. Tréninky se budou konat od 1. září 2011 na loděnici „Na Špici“ (soutok Labe s Chrudimkou) každé pondělí a čtvrtek od 16:30 do 18:00 hod. Náplní tréninků bude výuka jízdy na kanoi i kajaku, příprava v tělocvičně a nárazově i víkendové akce na jiných řekách. Bližší info na http://kanoepardubice.webnode.cz

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

27.8.

Podchod v Rokycanově ulici se uzavře cyklistům

V tzv. Myší díře u polikliniky v Rokycanově ulici se totiž srazily dvě cyklistky a následky byly vážné.

Oznámení celý článek
9.9.

| Prohlášení primátorky města Štěpánky Fraňkové k návštěvě prezidenta ČR

V tomto týdnu na radě jsme skutečně schválili navýšení takzvaného repre fondu města o 100.000 korun, nicméně návštěva prezidenta není jediným důvodem. Dalším je třeba výjezdní seminář zastupitelů k přípravě strategického plánu města. Pokud se týká nákladů na zajištění návštěvy prezidenta republiky v Pardubicích, odhadujeme, že se budou pohybovat kolem třiceti tisíc korun.

Oznámení celý článek
29.5.

Festival Svojšice 2017 Warm Up v Symposion Coffee

Festival Svojšice, který se koná 16.6.2017 opět v letním areálu Svojšice u Pardubic letos v rámci Warm Up tour zavítá i do Pardubic. Symposion Coffee na Pernštýnském náměstí bude hostit speciální, exkluzivní housovou edici Official Warm Up tour Festivalu Svojšice 2017.

Oznámení celý článek
9.8.

Nábřeží Svobody v Poličce bude v neděli uzavřeno

Veškerý provoz z ulice Nábřeží Svobody bude odkloněn přes ulice Zákrejsova, E. Beneše a Československé armády. Objízdná trasa je obousměrná. Vozidlům integrovaného záchranného systému (IZS) bude vjezd do uzavřeného úseku silnice umožněn.

Oznámení celý článek
2.12.

Kvůli námraze je omezena MHD

trolejbusy--109---1-.jpg Tato situace vznikla z důvodu trvající námrazy na trolejovém vedení. Na linky, které běžně obsluhují trolejbusy byly nasazeny náhradní vozy. Využívají se veškeré pojízdné autobusy, které má dopravní podnik k dispozici.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting