„Kanoe Pardubice,, se otevírá malým zájemcům

18.8.

Sportovní oddíl Pardubické kanoistiky na divoké vodě, který má na kontě řadu mezinárodních úspěchů, otevírá možnost tréninků již pro děti od deseti let. Jedná se o sportovní klub s šedesátiletou historií, jehož členové úspěšně reprezentují Českou republiku na mistrovstvích Evropy i světa. Od září 2011 poprvé mohou do oddílu nastoupit děti již od deseti let. Tréninky se budou konat od 1. září 2011 na loděnici „Na Špici“ (soutok Labe s Chrudimkou) každé pondělí a čtvrtek od 16:30 do 18:00 hod. Náplní tréninků bude výuka jízdy na kanoi i kajaku, příprava v tělocvičně a nárazově i víkendové akce na jiných řekách. Bližší info na http://kanoepardubice.webnode.cz

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

9.1.

Veřejná sbírka SKP-CENTRUM, o.p.s.

Dne 7.1.2013 byla sbírka společně s výstavou nainstalována v prostoru hlavního vchodu AFI PALACE Pardubice, kde bude umístěna do 20.1.2013.

Oznámení celý článek
22.2.

Na mapách je mor

Původce moru včelího plodu je vysoce odolný proti běžným metodám likvidace, zejména jeho spóry, které zůstávají virulentní po mnoho let. Proto si včelaři dávají pozor na možnou kontaminaci včelstev, úlů nebo pomůcek a nástrojů, které přicházejí do styku se včelami.

Oznámení celý článek
3.11.

Děti, vezměte za ruku rodiče na Festival her a hraček do ABC Klubu Pardubice

Děti, vezměte své rodiče za ruku a přijďte si na Festival her a hraček vybrat a vyzkoušet zajímavé hry, které si pak můžete zakoupit a doma společně zahrát :o).

Oznámení celý článek
9.8.

Nábřeží Svobody v Poličce bude v neděli uzavřeno

Veškerý provoz z ulice Nábřeží Svobody bude odkloněn přes ulice Zákrejsova, E. Beneše a Československé armády. Objízdná trasa je obousměrná. Vozidlům integrovaného záchranného systému (IZS) bude vjezd do uzavřeného úseku silnice umožněn.

Oznámení celý článek
23.10.

Přijďte si zazpívat pro NADĚJI

Vstupenky za 150 Kč lze zakoupit na místě nejdříve hodinu před začátkem koncertu; výtěžek ze vstupného je věnován ve prospěch Domu pokojného stáří NADĚJE ve Vysokém Mýtě.

Oznámení celý článek
15.9.

S Rákosníčkem za hvězdami

Přestože jsme doufali v opak, počasí nám stejně jako vloni příliš nepřálo.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting