Abeceda peněz a Jarní jarmark

25.3.

Abeceda peněz a Jarní jarmark

Dobrý den,

projekt Abeceda peněz, v němž se malé děti v praxi učí hospodařit s penězi, se na Pardubicku opět rozjíždí.

Již v pondělí odpoledne se v Lázních Bohdaneč představí žáci tamní 4.B a na unikátním trhu otestují, co vše si z Abecedy peněz odnesli. Během uplynulých týdnů se totiž v rámci projektu potýkali s nákupem materiálu, cenovými kalkulacemi i propagací svého trhu.  Připravovali sortiment (lapače snů, voňavé polštářky, velikonoční dekorace i háčkovaná zvířátka) a také bohatý program. Kolemjdoucí se mohou těšit na taneční vystoupení, divadlo a bohatou tombolu, z níž si výherce odnese nový televizor.

Z výtěžku chtějí děti přispět Rebece, která bojuje s nemocí motýlích křídel http://www.rebecinakridla.cz/, a zaplatit si společný třídní výlet.

Přijďte je podpořit!

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

15.11.

Přijďte si vyrobit vánoční vrkoče

Stačí, když si s sebou přinesete větší keramický buclák nebo ozdobný květináč a společně ho dozdobíme drobnými snítkami krušpánku a osázíme hustým lesem špejlí s množstvím drobností, které mají svou symboliku nebo prostě jenom dobře chutnají.

Oznámení celý článek
8.7.

Den ve středověkém duchu s nejlepšími řemeslníky, umělci, bylinkáři a šermíři

K poslechu zahraje svou autorskou hudbu výjimečná slovenská zpěvačka Horana. A

Oznámení celý článek
18.1.

Astronomická společnost Pardubice a 30 let od havárie Challenger

Proč k tragickému výbuchu došlo? A bylo možné mu předejít? Jaké chyby a lidská selhání vedly k tomu, že raketoplán Challenger skončil svůj desátý start ve všeničícím ohnivém infernu? A jaký to mělo vliv na další americký kosmický program?

Oznámení celý článek
6.6.

Zájemci o nákup levnějších energií mohou podávat přihlášky o týden déle.

Samotná dražba cen energií se uskuteční 25. června a bude ji možno sledovat v Historickém sále pardubické radnice. „Hlavní výhodou e-aukce je poměrně razantní snížení cen energií.

Oznámení celý článek
11.6.

Ve čtvrtek se koná XXIV. ročník soutěže Orlická věž

Akce je pod záštitou hejtmana Pardubického kraje JUDr. Martina Netolického, Ph.D. a za podpory starosty města Ústí nad Orlicí Petra Hájka.

Oznámení celý článek
6.5.

Zrušené představení ,,Koule"

Za změnu se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting