Abeceda peněz a Jarní jarmark

25.3.

Abeceda peněz a Jarní jarmark

Dobrý den,

projekt Abeceda peněz, v němž se malé děti v praxi učí hospodařit s penězi, se na Pardubicku opět rozjíždí.

Již v pondělí odpoledne se v Lázních Bohdaneč představí žáci tamní 4.B a na unikátním trhu otestují, co vše si z Abecedy peněz odnesli. Během uplynulých týdnů se totiž v rámci projektu potýkali s nákupem materiálu, cenovými kalkulacemi i propagací svého trhu.  Připravovali sortiment (lapače snů, voňavé polštářky, velikonoční dekorace i háčkovaná zvířátka) a také bohatý program. Kolemjdoucí se mohou těšit na taneční vystoupení, divadlo a bohatou tombolu, z níž si výherce odnese nový televizor.

Z výtěžku chtějí děti přispět Rebece, která bojuje s nemocí motýlích křídel http://www.rebecinakridla.cz/, a zaplatit si společný třídní výlet.

Přijďte je podpořit!

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

6.8.

V kraji dnes zahoukají sirény

Dnes 6. srpna 2008 od 12:00 do 12:15 hodin bude provedena pravidelná akustická zkouška sítě poplachových sirén.

Oznámení celý článek
6.5.

Zrušené představení ,,Koule"

Za změnu se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Oznámení celý článek
18.5.

Dobré divadlo - Nábřeží řemeslníků

Již tuto sobotu 19.5. od 9:00 do 18:00 ožije Tylovo nábřeží v Hradci Králové ruchem nejrůznějších řemesel, otvírá se totiž NÁBŘEŽÍ ŘEMESLNÍKŮ!

Oznámení celý článek
9.12.

Leoš Mareš vs. Pavel Cejnar na vánoční mega diskotéce v Pardubicích !

Residentní DJ Michal Pácalt se postará o rozjezd celé show, která zahrnuje i vystoupení profi taneční skupiny T-BASS, oceněné tituly vícemistři světa, mistři Evropy a několikanásobní mistři ČR v mnoha stylech moderních tanců. Připravena bude masivní světelná a laserová show v podání Koncertservis Praha, jejíž technický support využívají největší hudební festivaly ČR. Spolehnout se můžete na příznivé ceny na barech. Pojďme společně určit vítěze a užít super mejdan!

Oznámení celý článek
8.2.

Soutěžte se Záchranáčkem o nejhezčí obrázek hasičské techniky budoucnosti

… píše se rok 2119 a vypukl velký požár. Hasiči vyráží do boje s ohněm … Dokážete si tuto situaci představit?

Oznámení celý článek
12.5.

Výstava děl akademického sochaře Zdeňka Kolářského v Kostelci nad Orlicí.

Zdeněk Kolářský je významný český sochař, medailér a mistr reliéfní plastiky, autor portrétů, reliéfů, návrhů k raženým i litým medailím a mincím, mincovním ražbám, plaketám a jejich modelů, tvůrcem firemních a pamětních označení významných architektonických staveb, symbolů měst a obcí, rozsáhlé tvorby, která během uplynulých šedesáti pěti let opouštěla mistrovy ateliéry.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting