Abeceda peněz a Jarní jarmark

25.3.

Abeceda peněz a Jarní jarmark

Dobrý den,

projekt Abeceda peněz, v němž se malé děti v praxi učí hospodařit s penězi, se na Pardubicku opět rozjíždí.

Již v pondělí odpoledne se v Lázních Bohdaneč představí žáci tamní 4.B a na unikátním trhu otestují, co vše si z Abecedy peněz odnesli. Během uplynulých týdnů se totiž v rámci projektu potýkali s nákupem materiálu, cenovými kalkulacemi i propagací svého trhu.  Připravovali sortiment (lapače snů, voňavé polštářky, velikonoční dekorace i háčkovaná zvířátka) a také bohatý program. Kolemjdoucí se mohou těšit na taneční vystoupení, divadlo a bohatou tombolu, z níž si výherce odnese nový televizor.

Z výtěžku chtějí děti přispět Rebece, která bojuje s nemocí motýlích křídel http://www.rebecinakridla.cz/, a zaplatit si společný třídní výlet.

Přijďte je podpořit!

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

23.5.

Pošťák s dopisem bez adresy objel celý svět. Vrátil se zdráv a šťastný.

Děti uvidí poštovní skřítky a pošťáka, který rozváží dopisy autem a na mapě navštěvuje různá místa naší vlasti. Děti se tak hravě učí o krásách naší země. Hraje Petr Liška, absolvent Akademie múzických umění. Prodej vstupenek za 50 Kč je na místě hodinu před začátkem programu a v Infocentru Litomyšl.

Oznámení celý článek
27.5.

Den Pardubického kraje 2019

Nezapomeňte dorazit v pátek 31. května od 15 do 21 hodin na Pernštýnské a Komenského náměstí do Pardubic.

Oznámení celý článek
26.4.

Kapela Tři sestry zahájí Open Air sezónu v pivovaru

Areál pivovaru bude otevřen od 17 hodin. Koncert skupin začne v 18 hodin a konec celé akce nebude dříve než o půlnoci. V areálu bude k dispozici dostatečný počet výčepních míst, občerstvení i toalet.

Oznámení celý článek
25.7.

Sladkovského opět průjezdná

Sladkovského opět průjezdná. Služby města Pardubic dokončí v pondělí odpoledne opravu dlažby ve Sladkovského ulici. Od rána 25. června bude Sladkovského ulice opět normálně průjezdná

Oznámení celý článek

Až zavoní chleba z pece, zazní cimbál středověkým mlýnem.

Od 14 hodin rytíř provází po Litomyšli a zájemci se podívají do tajuplných míst a vyslechnou si neuvěřitelné příběhy. Od 18 hodin na Toulovcově náměstí se děti potěší pohádkou O chytré kmotře lišce, pak koncertem skupiny Epydemye. Tento litomyšlský program s rytířem stojí 100 Kč.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting