AFI Palác připravil Mikulášskou besídku s Václavem Upírem Krejčím a bezplatnou kyvadlovou dopravu z Hradce Králové v době adventních sobot

29.11.

AFI Palác připravil Mikulášskou besídku s Václavem Upírem Krejčím a bezplatnou kyvadlovou dopravu z Hradce Králové v době adventních sobot

Ve středu 4. prosince 2013 zavítá do AFI Paláce Mikuláš a dětem přinese bohatý doprovodný program. Zábavné odpoledne pořádá AFI Palác ve spolupráci s Rodinnými pasy, projektem na podporu rodin s dětmi. Od 14:30 hodin se návštěvníci AFI Paláce mohou těšit nejen na Mikuláše, ale také na soutěže nebo malování na obličej. Zákazníky jistě potěší i oblíbený dárkový palác, kde mohou za své nákupy získat spoustu dárků.

Během odpoledne předvede veselou show divadlo Mazec a také známý komik s neustále rozčepýřenou hlavou, Václav Upír Krejčí. Děti mohou soutěžit o nejhezčí vánoční přání a výherce se může těšit na lákavé ceny.

Stejně jako loni zavádí AFI Palác na adventní soboty bezplatnou kyvadlovou dopravu z Hradce Králové. Autobusy vyjedou 30. listopadu, 7., 14. a 21. prosince z autobusového terminálu v Hradci Králové vždy v 10, 14 a 16 hodin, zpátky pak od AFI Paláce ve 13, 15 a 20 hodin.

Dárkový palác bude umístěn ve druhém patře a zákazníci, kteří se prokážou účtenkami z AFI Paláce v hodnotě vyšší než 1 500 Kč, získají jeden z mnoha dárků, který si sami vyberou. Letos jsou v nabídce například vánoční svícny, potřeby pro pečení, termohrnky, hřejivé vánoční přikrývky, dětský kreativní kufřík či zákazníky velmi oblíbené keramické nože a pánve.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

30.1.

Doc. PhDr. Jana Bartůňková, CSc promluví o životě Sofie Polipské a Jaroslava Vrchlického

Tento cyklus přednášek připravuje pro Magistrát města Pardubice oddělení regionálních a kulturních služeb Krajské knihovny v Pardubicích. Přednášky jsou určeny všem pardubickým seniorům a jsou zdarma.

Oznámení celý článek
10.5.

Symposion coffee - skvělá káva v centru Pardubic

Termíny speciálních akcí naleznete na Facebookovém profilu Symposion Coffee. Pokud plánujete firemní večírek, soukromou oslavu nebo jakoukoli jinou akci, prostory kavárny jsou vám po předchozí domluvě k dispozici.

Oznámení celý článek
26.4.

Městskou naučnou stezkou

Celý návrh včetně fotografií a textů do průvodce po naučné stezce byl na sklonku roku 2011 předložen pardubické radnici, která přislíbila jeho realizaci, k níž zatím nedošlo. Vlastivědná vycházka tedy bude vedena po trase snad budoucí Městské naučné stezky.

Oznámení celý článek
9.12.

Christmas party v Pardubicích oslaví letos 15. narozeniny s argentinským Adrianem Hourem a československou špičkou!

Zakladatel agentury DC Promo, rezident a promotér festivalu Svojšice a Christmas party působí na elektronické scéně od konce devadesátých let. Za více jak čtrnáct let supportoval několik desítek umělců světového formátu a svými aktivitami výrazně přispěl k rozvoji elektronické scény u nás!

Oznámení celý článek
3.6.

Mladé divadelní studio LAIK při VČD Pardubice hledá nové členy:

Dívky a především chlapce ve věku od 10 do 17 let.

Oznámení celý článek
25.1.

Od doby kamenné do doby slovanských hradišť

Výstava bude zahájena tematickou tvořivou dílnou, která se uskuteční v sobotu 28. ledna 2017 od 13.00 do 15.00 hod. ve výstavních sálech Centra Bohuslava Martinů.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting