Animalfest 2018 v ABC klubu

30.1.

Animalfest 2018 v ABC klubu

Ve čtvrtek 1.2. proběhne v pardubickém ABC klubu od 19 hodin 17.ročník již legendárního benefičního festivalu ANIMALFEST. Letos zahraje domácí VYPSANÁ FIXA, POLETÍME z Brna, CHANCERS z Prahy a celý program otevře akustické vystoupení HONZY KŘÍŽKA (ex Blue Effect a Walk Choc Ice)

Celý výtěžek bude věnován na provoz stanice pro handicapované živočichy LIPEC.

Festival pořádají jako vždy lidé z Ekocentra Paleta, kde také pracuje jeden z pořadatelů Petr Martínek alias Pítrs z Vypsané fiXy.

Pítrs nám objasnil podstatu celé akce

Každoročně se do rukou lidí dostává velké množství zraněných, nemocných, vyčerpaných, nevyspělých nebo jinak handicapovaných volně žijících živočichů. Aby mohli být tito živočichové vyléčeni a opět navráceni do volné přírody, o to se starají stanice pro handicapované živočichy.

Cílem záchranných stanic je poskytovat pomoc zraněným a ohroženým živočichům, zajistit jim odborné ošetření, rekonvalescenci a potřebnou rehabilitaci. Prioritou je návrat jedinců zpět do přírody. V druhém případě zabezpečení důstojných podmínek pro jejich dožití ve stanici.

Tímto festivalem chceme přispět nejbližším stanicím ke kvalitnější péči o zraněné a ohrožené živočichy.“

Cena za celý festival je pouhých 100kč. Kdo ale cítí, že je zbytečně nízká, může na místě cenu libovolně navýšit a pomoci tak zraněným a nemocným zvířatům.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

11.1.

Změna programu VČD na 11. ledna

Náhradní termín představení se uskuteční v sobotu 17. března.

Oznámení celý článek
7.11.

Omezení provozu ambulance očního oddělení nemocnice Pardubice

Zajištěna bude neodkladná ambulantní péče a provizorní provoz pro ústavní pohotovostní službu od 15.30 hod.

Oznámení celý článek
27.10.

Informace o svozu odpadů a sběrných dvorech 28.10.

Sběrné dvory, které mají v pátek běžnou otevírací dobu (Svítkov a Dražkovice) budou v provozu bez omezení a také přistavování velkoobjemových kontejnerů po městě proběhne dle běžného harmonogramu.

Oznámení celý článek
20.3.

Podpis Harmonogramu o mezinárodní spolupráci

Hotel Vista na Dolní Moravě v Pardubickém kraji se v pondělí 18. března 2019 stal zázemím pro podpis Harmonogramu spolupráce mezi několika krajskými ředitelstvími Policie ČR (dále jen KŘP) a Krajským ředitelstvím policie ve Wroclawi.

Oznámení celý článek
12.11.

Koncertem Komorní filharmonie Pardubice vyvrcholí oslava výročí Dne studentů za svobodu a demokracii

V rámci slavnostního koncertu zazní směs písní Karla Kryla, Jindřicha Brabce, Jaroslava Hutky a Jaromíra Vomáčky s názvem Pamatuj – písně naděje a beznaděje. Dále zazní Biblické písně op. 99 (výběr) od Antonína Dvořáka a od Ludwiga van Beethovena zazní Symfonie č. 3 Es dur op. 55 Eroica.

Oznámení celý článek
12.8.

Úplné uzavírky ulic Jana Palacha a 17. listopadu

Spoje linek MHD objedou uzavřenou komunikaci od křižovatky se Staňkovou ulicí ke křižovatce u ČEZ arény i v opačném směru po určených objízdných trasách, na kterých až na níže uvedené vyjímky NEBUDOU OBSLUHOVAT nácestné zastávky

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting