Chrudimští hasiči likvidovali dva požáry

15.4.

Chrudimští hasiči likvidovali dva požáry
Požár maringotky se rozšířil i na okolní porost. Hasiči zasáhli včas.
Chrudimští hasiči během sobotního odpoledne a podvečera vyjížděli hned ke dvěma požárům. K prvnímu ohni vyjížděli spolu s dobrovolnými hasiči ze Skutče, Luže a Chrasti šest minut před 16 hodinou. Jednalo se o kolnu pod balkonem domu v Chrasti. Požár hasiči zlikvidovali v 16.28 hodin. Škoda byla předběžně vyčíslena na 5 tisíc korun. Příčina vzniku požáru je vyšetřována.


V 19.13 hodin směřovali chrudimští hasiči a dále dobrovolní hasiči ze Slatiňan a Lukavice-Vížky k požáru maringotky. Ta vzplála v Lukavicích, části obce Vížky. Maringotku se hasičům již nepodařilo zachránit. Plameny se rozšířily i na okolní porost o rozloze 10 x 10 m v blízkosti transformátoru. Na místo se dostavil vyšetřovatel hasičů, který nyní zjišťuje, co bylo příčinou vzniku požáru. Místní jednotka zůstala na místě pro případ, že by došlo ještě k opětovnému rozhoření. Škoda nebyla dosud vyčíslena.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

27.12.

Změna ve správě bytového fondu města

Ve dnech 2. a 3.1. 2014 dojde k omezení provozu pouze v oblasti příjmu pokladní hotovosti – v těchto dvou dnech nebude možné platit na pokladně v 1. patře budovy U Divadla 828.

Oznámení celý článek
23.9.

,,Zámkem spolu" do konce září

Dodnes je zámek místem veskrze romantickým a tradičně svatebním a na manželství zde uzavřená dýchne svou přízní pan nejvyšší kancléř Vratislav i paní Marie.

Oznámení celý článek
26.4.

Odpoledne pro rodiny s dětmi

V pátek 26/4 od 14:00 – 16:30 zavítá na kontaktní kampaň do Pardubic (křížení třídy Míru a ulice Sladkovského v blízkosti lékárny) se speciálním žlutým volebním karavanem pan europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Akce je koncipována jako odpoledne pro rodiny s dětmi, kdy bude podáváno občerstvení, bude skákací hrad apod.

Oznámení celý článek
26.2.

Ples si rozvracet nedáme!

Ples byl mimo jiné důkazem o nerozborné jednotě všech, kteří se chtějí smát naší nedávné minulosti.

Oznámení celý článek
15.11.

Přijďte si vyrobit vánoční vrkoče

Stačí, když si s sebou přinesete větší keramický buclák nebo ozdobný květináč a společně ho dozdobíme drobnými snítkami krušpánku a osázíme hustým lesem špejlí s množstvím drobností, které mají svou symboliku nebo prostě jenom dobře chutnají.

Oznámení celý článek
28.11.

Zrušení diskusního pořadu s Danielem Hůlkovou

Diskusní pořad Daniel Hůlka a jeho lásky..., který se měl uskutečnit v úterý 29. listopadu (po přeložení z 1. listopadu) na Malé scéně ve dvoře, se z důvodu přetrvávajících zdravotních problémů moderátorky večera Miroslavy Besserové definitivně RUŠÍ! Vstupné se vrací v místě zakoupení. Omlouváme se a děkujeme za pochopení!

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting