Chrudimští hasiči likvidovali dva požáry

15.4.

Chrudimští hasiči likvidovali dva požáry
Požár maringotky se rozšířil i na okolní porost. Hasiči zasáhli včas.
Chrudimští hasiči během sobotního odpoledne a podvečera vyjížděli hned ke dvěma požárům. K prvnímu ohni vyjížděli spolu s dobrovolnými hasiči ze Skutče, Luže a Chrasti šest minut před 16 hodinou. Jednalo se o kolnu pod balkonem domu v Chrasti. Požár hasiči zlikvidovali v 16.28 hodin. Škoda byla předběžně vyčíslena na 5 tisíc korun. Příčina vzniku požáru je vyšetřována.


V 19.13 hodin směřovali chrudimští hasiči a dále dobrovolní hasiči ze Slatiňan a Lukavice-Vížky k požáru maringotky. Ta vzplála v Lukavicích, části obce Vížky. Maringotku se hasičům již nepodařilo zachránit. Plameny se rozšířily i na okolní porost o rozloze 10 x 10 m v blízkosti transformátoru. Na místo se dostavil vyšetřovatel hasičů, který nyní zjišťuje, co bylo příčinou vzniku požáru. Místní jednotka zůstala na místě pro případ, že by došlo ještě k opětovnému rozhoření. Škoda nebyla dosud vyčíslena.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

13.10.

I VČD vzpomíná na Pavla Landovského

Zde se uplatňoval především v inscenacích ruských klasiků (Hejtman v Revizorovi, Lopachin ve Višňovém sadu nebo Trigorin v Rackovi). V roce 1976 dostal jako politicky nepohodlný z Činoherního klubu výpoveď a po svém podpisu Charty 77 byl nakonec v roce 1979 donucen k emigraci do Rakouska, kde až do Sametové revoluce působil ve vídeňském Burgtheatru.

Oznámení celý článek
11.9.

„Roztroušená skleróza v životě pacienta“ - to je říjnový seminář v Pardubicích, který je určen pro pacienty s nově zjištěným onemocněním.

MS centrum neurologické kliniky Pardubické nemocnice ve spolupráci se společností Novartis pořádají seminář na téma „Roztroušená skleróza v životě pacienta“. Bude se konat 22. října 2018 od 16.00 hodin v Hotelu EURO v Pardubicích. Seminář je určen pro pacienty s nově zjištěným onemocněním. Účast rodinných příslušníků a přátel je doporučená a velmi vítaná.

Oznámení celý článek
11.4.

Kdo má lepší barmany – Pardubice nebo Hradec Králové?

Odpověď nabídne unikátní barmanská soutěž.

Oznámení celý článek
20.10.

Svoz odpadu a provoz separačních dvorů 28.10.2014

Veškeré další dotazy zodpoví pracovníci SmP-Odpady a.s. na telefonních číslech 466 260 831-33.

Oznámení celý článek
8.3.

Hlídla hasičů vyjížděla k havárii do Lohenic

V době příjezdu hasičů na místo byl již řidič mimo vozidlo a v péči zdravotnické záchranné služby.

Oznámení celý článek
3.10.

Pro doklady tento týden pouze do středy

Omezený provoz čeká v tomto týdnu oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel pardubického magistrátu.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting