Chrudimští hasiči likvidovali dva požáry

15.4.

Chrudimští hasiči likvidovali dva požáry
Požár maringotky se rozšířil i na okolní porost. Hasiči zasáhli včas.
Chrudimští hasiči během sobotního odpoledne a podvečera vyjížděli hned ke dvěma požárům. K prvnímu ohni vyjížděli spolu s dobrovolnými hasiči ze Skutče, Luže a Chrasti šest minut před 16 hodinou. Jednalo se o kolnu pod balkonem domu v Chrasti. Požár hasiči zlikvidovali v 16.28 hodin. Škoda byla předběžně vyčíslena na 5 tisíc korun. Příčina vzniku požáru je vyšetřována.


V 19.13 hodin směřovali chrudimští hasiči a dále dobrovolní hasiči ze Slatiňan a Lukavice-Vížky k požáru maringotky. Ta vzplála v Lukavicích, části obce Vížky. Maringotku se hasičům již nepodařilo zachránit. Plameny se rozšířily i na okolní porost o rozloze 10 x 10 m v blízkosti transformátoru. Na místo se dostavil vyšetřovatel hasičů, který nyní zjišťuje, co bylo příčinou vzniku požáru. Místní jednotka zůstala na místě pro případ, že by došlo ještě k opětovnému rozhoření. Škoda nebyla dosud vyčíslena.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

24.6.

Autocentrum BARTH otevřelo v Pardubicích nové showromy ŠKODA a Volkswagen

Nový areál patří mezi nejmodernější v České republice Celková prodejní a servisní plocha přesahuje 22 000 m2

Oznámení celý článek
16.12.

Za parkování v areálu nemocnice se bude nově platit v automatických pokladnách

Při vjezdu do areálu Pardubické nemocnice je nutné si odebrat parkovací lístek. Slouží k následné úhradě parkovného. Automatické pokladny k platbě jsou instalovány u hlavní brány vedle prodejny zdravotnických potřeb a u spodní vrátnice vedle budovy patologie.

Oznámení celý článek
9.7.

Střet dvou osobních automobilů u obce Dolní Čermná

Při střetu došlo ke zranění dítěte, které bylo jedním z pasažérů havarovaných vozidel. Zdravotnická záchranná služba odvezla dívenku do nemocnice na vyšetření. Po zaprotokolování dopravní nehody Policíí ČR uklidili hasiči místo nehody a vozovka byla zprůjezdněna.

Oznámení celý článek
18.5.

Dobré divadlo - Nábřeží řemeslníků

Již tuto sobotu 19.5. od 9:00 do 18:00 ožije Tylovo nábřeží v Hradci Králové ruchem nejrůznějších řemesel, otvírá se totiž NÁBŘEŽÍ ŘEMESLNÍKŮ!

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting