Déšť zrušil “Cikány“

9.9.

Déšť zrušil “Cikány“

Déšť zrušil “Cikány“

V neděli 7. září tohoto roku musel kvůli dešti soubor Východočeského divadla v Pardubicích zrušit na Kunětické hoře představení „Cikáni jdou do nebe“. Náhradní termín se uskuteční 15. listopadu od 19.00 hodin v Městském divadle. Z důvodu rozdílného číslování sedadel na Kunětické hoře a v divadle prosí herci diváky, aby si zakoupené vstupenky vyměnili v předprodeji divadla za vstupenky na náhradní termín. Pokud divákům tento termín nevyhovuje, bude jim samozřejmě vstupné vráceno. Další reprízy "Cikánů" se na Kunětické hoře uskuteční opět na jaře, do té doby se budou hrát v Městském divadle.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

3.9.

Pivní slavnosti jsou po roce opět tady!

V Pardubickém pivovaru se 8.9.2018 uskuteční Pivní slavnosti, kde vystoupí Nebe, Support Lesbiens, Th!s, Trautenberg, Jakub Děkan a Sto zvířat. Budou připraveny pivní soutěže, exkurze po pivovaru, dětský koutek s animátorkami a dětskými atrakcemi, pivní speciály, bohaté občerstvení a spousta zábavy.

Oznámení celý článek
30.9.

Přístrojové vybavení iktového centra udrží vysokou kvalitu péče o pacienty

Na realizaci tohoto projektu se z 85 % podílí Evropská unie prostřednictvím Evropského fondu pro regionální rozvoj a výdaje hrazené z prostředků Pardubického kraje činí 15 %.

Oznámení celý článek
4.4.

Z vrtulníku se během letu začalo kouřit

Po odstartování uslyšel rachot a ze zadní části vrtulníku se mu začalo kouřit.

Oznámení celý článek
2.12.

Kvůli námraze je omezena MHD

trolejbusy--109---1-.jpg Tato situace vznikla z důvodu trvající námrazy na trolejovém vedení. Na linky, které běžně obsluhují trolejbusy byly nasazeny náhradní vozy. Využívají se veškeré pojízdné autobusy, které má dopravní podnik k dispozici.

Oznámení celý článek
6.3.

Vystavení nové Pardubické karty na počkání

Možnost odnést si kartu přímo z výroby je v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek od 08:00 do 16:00 hodin (přestávka 12:00 – 12:30) a ve středu od 10:00 do 18:00 hodin (přestávka 13:30 – 14:00).

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting