Doc. PhDr. Jana Bartůňková, CSc promluví o životě Sofie Polipské a Jaroslava Vrchlického

30.1.

Doc. PhDr. Jana Bartůňková, CSc promluví o životě Sofie Polipské a Jaroslava Vrchlického

Ve středu 30. ledna se koná další literární přednáška z cyklu "Studánky". Tentokrát promluví doc.  PhDr. Jana Bartůňková,CSC. z University Pardubice o životě spisovatelky Sofie Podlipské a význačného českého básníka a dramatika Jaroslava Vrchlického.

Přednáška "Sofie Podlipská, Jaroslav Vrchlický a jejich rodina v soukromém i veřejném životě" začíná ve 14,00 hodin v Seniorcentru na Pospíšilově nám. v Pardubicích.

Tento cyklus přednášek připravuje pro Magistrát města Pardubice oddělení regionálních a kulturních služeb Krajské knihovny v Pardubicích. Přednášky jsou určeny všem pardubickým seniorům a jsou zdarma.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

28.2.

Pozvánka na poličský masopust

Srdečně zveme všechny na masopustní veselici pod taktovkou Divadelního spolku Tyl a muzejníků. Těšit se můžete na vše, co k masopustu patří, včetně tradičního průvodu masek po náměstí!

Oznámení celý článek
3.11.

Děti, vezměte za ruku rodiče na Festival her a hraček do ABC Klubu Pardubice

Děti, vezměte své rodiče za ruku a přijďte si na Festival her a hraček vybrat a vyzkoušet zajímavé hry, které si pak můžete zakoupit a doma společně zahrát :o).

Oznámení celý článek
25.11.

Nechte vašeho králíčka ochutnat divadelní prkna

Máte-li zájem, aby se váš ušák ochutnal prkna, která znamenají svět, prosím, kontaktuje rekvizitáře divadla na telefonních číslech 466 616 426 nebo 775 167 795 nebo 605 271 335. Zn. Spěchá!

Oznámení celý článek
22.2.

VČD oznamuje změnu programu

Z důvodu onemocnění v souboru dochází i v tomto týdnu k následujícím změnám:

Oznámení celý článek
15.4.

Chrudimští hasiči likvidovali dva požáry

Požár hasiči zlikvidovali v 16.28 hodin. Škoda byla předběžně vyčíslena na 5 tisíc korun. Příčina vzniku požáru je vyšetřována.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting