Dopravní policie navštívila mateřinku ve Hnátnici

5.11.

Dopravní policie navštívila mateřinku ve Hnátnici

Děti Mateřské školy v Hnátnici si minulý týden vyslechly rady jak se bezpečně pohybovat v silničním provozu, jak se chovat, aby byly v bezpečí při setkání s cizím člověkem a jak se chovat mezi sebou a k ostatním lidem.

Holčičky a kluci ve věku od tří do šesti let bedlivě poslouchali příběhy z Ajaxova kufříku. Mé vyprávění, co se může stát dětem jejich věkové kategorie, bylo pro ně tou nejvhodnější formou, jak jim správné chování co nejlépe přiblížit. Odměnou za jejich pozornost byla prohlídka donucovacích prostředků a služebního vozidla.

Závěr společného setkání patřil jízdě na odstrkovadlech, koloběžkách, tříkolkách a autíčkách. Školní dětské dopravní hřiště vybavené dopravními značkami k tomuto účelu bylo naprosto dokonalé. Malým řidičům se jízda moc líbila a to i přes to, že byla zpestřená silniční kontrolou jejich předem vyrobeného řidičského průkazu, technického stavu stroje nebo případné výtky k jízdě. Hranou silniční kontrolu brali malí řidiči vážně. 

nprap. Bc. Lenka Vilímková

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

6.8.

V kraji dnes zahoukají sirény

Dnes 6. srpna 2008 od 12:00 do 12:15 hodin bude provedena pravidelná akustická zkouška sítě poplachových sirén.

Oznámení celý článek
23.9.

Diváci mohou tleskat právě vašemu pejskovi

Máte doma šikovného malého pejska? A je to čivava? Dopřejte jí stát se divadelní hvězdou!

Oznámení celý článek
9.8.

Nábřeží Svobody v Poličce bude v neděli uzavřeno

Veškerý provoz z ulice Nábřeží Svobody bude odkloněn přes ulice Zákrejsova, E. Beneše a Československé armády. Objízdná trasa je obousměrná. Vozidlům integrovaného záchranného systému (IZS) bude vjezd do uzavřeného úseku silnice umožněn.

Oznámení celý článek
10.1.

V Centru Bohuslava Martinů končí v neděli dvě adventní výstavy

Výstavy ,,Já bych rád k Betlému" či ,,Advent s vůní patchworku" tuto neděli 13. ledna 2013 končí.

Oznámení celý článek
9.6.

Rocková legenda Nazareth příjíždí do Vysokého Mýta!

 Prvních 400 vstupenek pouze za 390 Kč! Od 401 prodaných za 450 Kč a 490 Kč na místě. Otevření prostor v 19.00, začátek koncertu ve 21.30. 

Oznámení celý článek
11.9.

Tesco rozšiřuje službu pro téměř půl milionu zákazníků v okolí Hradce Králové a Pardubic

Tesco jako první maloobchodní řetězec v ČR představilo službu Potraviny on-line v lednu roku 2012 ve dvou obchodech v Praze. Téhož roku Tesco rozšířilo službu na Kladensko, Mladoboleslavsko, na jaře 2013 také na Brněnsko a Kolínsko.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting