Foxconn 4Tech na 60. Mezinárodním strojírenském veletrhu 2018 v Brně

5.9.

Foxconn 4Tech na 60. Mezinárodním strojírenském veletrhu 2018 v Brně

  • Foxconn 4Tech v hale C, stánek 3

  • Umělá inteligence v konkrétních průmyslových aplikacích

  • Extrémně flexibilní systémy pro řízení a plánování výroby a chytrou logistiku

  • Průmyslová IoT platforma a praktická aplikace pro predikci spotřeby energií

  • Funkční řešení pokročilé průmyslové automatizace a praktické ukázky řešení pro Průmysl 4.0

Praha 4. září 2018Společnost Foxconn 4Tech se v letošním roce účastní jubilejního 60. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV), který se koná 1. – 5. října na brněnském výstavišti. Výstavní expozice Foxconn 4Tech bude pro návštěvníky veletrhu připravena v hale C, stánek 3.

Poptávka po inovacích v průmyslových a dalších oborech prudce roste. Řada výrobních firem dnes uvádí do praxe pokročilá řešení pro automatizaci, analýzu a predikci dat, chytrou logistiku a řadu dalších dílčích kroků, které vedou k vyšší efektivitě výroby, flexibilitě a optimalizaci nákladů.

Jako jednu z novinek představí Foxconn 4Tech na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu praktickou aplikaci strojového vidění na bázi umělé inteligence určenou pro optickou inspekci kvality výrobků nebo komponent. Pokročilé řešení umožňuje zavést dokladovatelné řízení kvality, snižuje nároky na lidskou obsluhu a přináší nové možnosti do strojového vidění ve výrobě.

Další novinkou pak bude vlastní průmyslová IoT platforma (IIoT) s funkční aplikací pro řízení, monitoring a predikci spotřeby energií a dalších parametrů prostředí. IIoT platforma slouží jako základ pro integraci díky schopnosti sběru a předzpracování libovolných dat z různých zdrojů.

Účast na významných průmyslových veletrzích vnímáme jako důležitou platformu pro praktické předvedení našich znalostí, zkušeností, konkrétních řešení, produktů a služeb, které firmám pomáhají při transformaci do Průmyslu 4.0,“ říká Jiří Krátký, ředitel obchodu a marketingu ve Foxconn 4Tech. „Návštěvníci veletrhu budou mít možnost přímo vyzkoušet inovativní a nákladově efektivní řešení s využitím nejpokročilejších technologií, například umělé inteligence,“ dodává Krátký.

Součástí praktických ukázek bude i vlastní systém pro plánování a řízení výroby, určený pro standardní i extrémně flexibilní výrobu ve spojení s řešením chytré logistiky. Ucelené řešení průmyslové automatizace zahrnující i systém MES, WMS, strojového vidění a pokročilé robotiky bude pro návštěvníky veletrhu k dispozici v robotické cele reprezentující dlouholeté zkušenosti a znalosti společnosti Foxconn 4Tech s využitím nejpokročilejších technologií.

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně patří k nejvýznamnějším evropským průmyslovým veletrhům. V loňském roce přivítal přes 80 tisíc návštěvníků a i v letošním roce lze očekávat velkou návštěvu s ohledem na trvale rostoucí zájem průmyslových firem o novinky a inovace.

O společnosti Foxconn 4Tech

Vizí společnosti je stát se předním světovým poskytovatelem pokročilých produktů a integrovaných řešení pro průmyslový trh. Foxconn 4Tech vyvíjí vlastní inteligentní průmyslová řešení zaměřená na realizaci vize digitální továrny na základě principů iniciativy Průmysl 4.0. Prostřednictvím unikátních řešení Foxconn 4Tech pomáhá zákazníkům vytvářet zcela nové obchodní příležitosti a přispívá k jejich vyšší efektivitě v rychle se měnícím, daty řízeném průmyslovém prostředí. Portfolio Foxconn 4Tech produktů a řešení zahrnuje Industriální IoT, BI, umělou inteligenci, prediktivní analýzu dat, rozšířenou realitu, průmyslovou automatizaci, systémy MES a WMS, procesní inženýrství, robotiku, mechatroniku, systémovou integraci procesů a mnoho dalších.

Více informací na www.foxconn4tech.com a www.linkedin.com/company/foxconn-4tech.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

8.10.

Finále hlasování v Minutě slávy Divadla žije! České scény

Z Východočeského divadla do finále postoupili Lucie Štěpánkov a Josef Pejchal.

Oznámení celý článek
13.3.

1. Jarní FLERJARMARK v Pardubicích

Přes 80 rukodělných tvůrců. Výrobky tvořené s láskou.

Oznámení celý článek
8.2.

Soutěžte se Záchranáčkem o nejhezčí obrázek hasičské techniky budoucnosti

… píše se rok 2119 a vypukl velký požár. Hasiči vyráží do boje s ohněm … Dokážete si tuto situaci představit?

Oznámení celý článek
11.3.

O zvědavém slůněti

Písničková pohádka podle bajky R. Kiplinga Sloní mládě nabídne divákům výjimečný zážitek.

Oznámení celý článek
14.6.

Rozšíření provozu separačních dvorů se osvědčilo

V minulých letech byly separační dvory v době všech svátků uzavřeny. V letošním roce přicházejí Služby města Pardubic s novinkou, kterou chtějí vyhovět občanům města. Předpokládají, že v době svátků je většina obyvatel doma a může volno využít k úklidu svých bytů a domů.

Oznámení celý článek
22.10.

Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti

I tentokrát budou zařazeny vedle obvyklých prohlídkových okruhů rovněž delší trasy prohlídek.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting