Harmonogram svozu komunálního i separovaného odpadu v době svátků

11.12.

Harmonogram svozu komunálního i separovaného odpadu v době svátků

Služby města Pardubic oznamují, že v době vánočních svátků a na Silvestra, bude zachován standardní harmonogram svozu komunálního odpadu i separovaného odpadu, jak  pro občany města, ale i firmy a obce.


Separační dvory budou v době vánočních svátků uzavřeny. Na Silvestra, tj. v úterý 31. prosince 2013, budou v provozu ty separační dvory, kde připadá na úterý standardní provozní doba dvora.


Svoz komunálního odpadu neproběhne na Nový rok, připadající na středu 1. ledna 2014. Náhradním dnem svozu bude čtvrtek 2. ledna 2014. Následující dny dojde z důvodů svátků k posunu svozu. Odpad, který by měl být vyvezen ve čtvrtek 2. ledna, bude svezen následující den v pátek 3. ledna. Nádoby, které by se standardně svážely v pátek 3. ledna, budou mimořádně vysypány až v sobotu 4. ledna.


Od pondělí 6. ledna 2014 bude probíhat svoz všech nádob již standardním způsobem bez jakýchkoliv výjimek.

V případě potřeby dalších dotazů mohou občané kontaktovat pracovníky společnosti  Služby města Pardubic na telefonních číslech 466 260 831-33.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

4.12.

Pozvánka na tradiční vánoční vrkoče

Přijďte si vyrobit tradiční lidový vrkoč ze sušených plodů, které neměly funkci pouze dekorační. Lidé věřili, že jim přinesou zdraví, lásku, úrodu a ochranu, a to právě v magickém čase předvánočním a vánočním.

Oznámení celý článek
18.2.

Přednáška „Působení kosmických vlivů na život na Zemi“

Pád meteoritu v čeljabinské oblasti v pátek 15. února 2013 by se sotva dal nazvat nebezpečným úkazem v porovnání s tím, co již Zemi několikrát postihlo. Máme se však reálně něčeho v nedalekém budoucnu obávat? To přijďte zjistit na páteční přednášce.

Oznámení celý článek
10.6.

Pozvánka do Galerie Univerzity Pardubice na výstavu: Miloslav Chaloupka – Keramika

Miloslav Chaloupka vystudoval v letech 1973 až 1976 Fakultu stavební ČVUT v Praze. Dále pokračoval svá studia v letech 1976 až 1979 na AVU Praha – obor architektura. Své práce vystavoval na 12 samostatných, 14 spoluautorských a na více než 40 kolektivních výstavách. Miloslav Chaloupka je členem Unie výtvarných umělců pardubického regionu a České komory architektů, žije a tvoří v Pardubicích.

Oznámení celý článek
9.12.

Leoš Mareš vs. Pavel Cejnar na vánoční mega diskotéce v Pardubicích !

Residentní DJ Michal Pácalt se postará o rozjezd celé show, která zahrnuje i vystoupení profi taneční skupiny T-BASS, oceněné tituly vícemistři světa, mistři Evropy a několikanásobní mistři ČR v mnoha stylech moderních tanců. Připravena bude masivní světelná a laserová show v podání Koncertservis Praha, jejíž technický support využívají největší hudební festivaly ČR. Spolehnout se můžete na příznivé ceny na barech. Pojďme společně určit vítěze a užít super mejdan!

Oznámení celý článek
24.6.

Turnaj v míchaném licitovaném mariáši

Turnaj bude probíhat v restauraci Signal v Pardubicích na Dubině.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting