Kvůli námraze je omezena MHD

2.12.

Kvůli námraze je omezena MHD

2.12.2014 | Až do odvolání je na linkách č. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8 a 13 redukován provoz v cca 20 minutových intervalech. Linky č. 4, 21 a 27 jsou zrušeny. Provoz na ostatních linkách je zachován dle jízdního řádu.

trolejbusy--109---1-.jpg
Tato situace vznikla z důvodu trvající námrazy na trolejovém vedení. Na linky, které běžně obsluhují trolejbusy byly nasazeny náhradní vozy. Využívají se veškeré pojízdné autobusy, které má dopravní podnik k dispozici.

Během noci se podařilo dopravit všechny odstavené trolejbusy zpět do vozovny. Vzhledem k předpovědi, která zatím neslibuje oteplení, bude provoz v tomto režimu možná i několik dnů. O dalším vývoji budeme informovat na stránkách dopravního podniku.

Děkujeme všem cestujícím za pochopení.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

5.2.

Jarní prázdniny v muzeu

Na každé zastávce se mohou děti těšit na drobné hry a tvořivé úkoly. Každý cestující dostane plán cesty, a pokud doputuje až do cíle, čeká ho drobná odměna. Akce se koná ve středu 6. února 2013 od 10.00 do 16.00 hod.

Oznámení celý článek
25.8.

Senioři, braňte se podvodům!

Důvěřivost se mnohdy skutečně nevyplácí!

Oznámení celý článek
15.1.

VĆD - změna programu

Z důvodu onemocnění v souboru se zítra, v úterý 16. ledna od 19.00 hodin v Městském divadle neodehraje Rasputin, ale komedie Z postele do postele. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, případně je lze vrátit, abonentní skupině F’17 bude představení nasazeno v náhradním termínu. Za změnu se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Oznámení celý článek
10.8.

Tesco zavádí novou značku obchodního domu.

Obyvatelé Pardubic mohou jako první nakupovat v obchodním domě Tesco City.

Oznámení celý článek
19.5.

První veřejné vystoupení MIG 15 UTI

Již tuto sobotu 16. května 2015 zažije královéhradecké letiště na show plnou vrtulníků, letounů a automobilů, kterou si užijí tisíce hradečáků i mimohradeckých. Letošní ročník Helicoptershow přinese exklusivní podívanou prvního veřejného vystoupení letounu MIG 15 UTI s imatrikulací OK-UTI. Ukázka, která doposud nebyla nikde k vidění!

Oznámení celý článek
20.5.

S rytířem na umění!

Byli jste v bytě Bedřicha Smetany? Já vás tam zavedu a něco vám na něj prozradím.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting