Odpoledne pro rodiny s dětmi

26.4.

Odpoledne pro rodiny s dětmi

V pátek 26/4 od 14:00 – 16:30 zavítá na kontaktní kampaň do Pardubic (křížení třídy Míru a ulice Sladkovského v blízkosti lékárny) se speciálním žlutým volebním karavanem pan europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Akce je koncipována jako odpoledne pro rodiny s dětmi, kdy bude podáváno občerstvení, bude skákací hrad apod.

Výpis práce – pomoc lidem a firmám v ČR

2014

2015

- spustil turné na pomoc lidem z oblasti Želivky, pitná voda z místní nádrže Švihov zásobuje Prahu, jsou zde kvůli tomu ale naprosto neúměrné restrikce (v porovnání např. s Brněnskou přehradou, v níž se lidé i koupou apod.), místním zemědělcům se nevyplácí adekvátní náhrady, i nejmenší obce musí mít čističky (kdy pořizovací cena je někde i 5x vyšší než celý roční rozpočet obce) a oblast se proto vysídluje. Je zde dlouhodobá a systematická práce, např.:

 • Řešil případ pana Krutiše ze Znojma, kterého na ulici málem dovedl jeden špatný posudek – viz https://www.idnes.cz/brno/zpravy/sam-a-bez-penez-o-zivoreni-duchodce-ze-znojemska-rozhodl-jeden-posudek.A150309_2145704_brno-zpravy_vh

 • Od roku 2015 pomáhal mamince z Prostějova Renatě Rolle, která měla problémy ve Švýcarsku, kde jí úřady odebraly syna a pan Zdechovský pomohl, aby se mohla do ČR vrátit aspoň s dcerou – také jsme nemedializovali, o příběhu ale napsala knihu Markéta Šichtařová – viz https://www.databazeknih.cz/knihy/ukradeny-syn-386777).

 • Začalo se aktivně pomáhat Broumovsku, který je podle nás se svým klášterem, unikátním souborem barokních kostelů od Diezenhoferových a Adršpašsko-teplickými skalami možným adeptem na zápis oblasti do seznamu evropského kulturního dědictví UNESCO. Pořádali jsme kvůli tomu v Bruselu různé kulaté stoly s lobbisty, aby se to dostalo do cestovatelských průvodců, pomohli jsme sehnat dotace na opravu tamních kostelů apod., odkazy shrnují výsledky:

2016

https://www.facebook.com/TomZdechovskyEP/videos/639896376198641/

a také: http://www.zdechovsky.eu/novinky/pomuze-ceska-vlada-neopravnene-pokutovanym-ridicum

2017

 • pomohl Jairovi R., který bojoval o syna s matkou, která bohužel propadla vlivu jedné francouzské sekty:

https://www.denik.cz/ze_sveta/chlapec-nemusi-zit-s-matkou-v-sekte-prozatim-20170302.html.

2018

 • Pomohl berounské charitě spolupracovat s nemocnicí, aby měli pro lidi lepší služby:

https://trebicsky.denik.cz/kultura_region/obrazy-ktere-pomahaji-rodinam-v-nouzi-podivejte-se-20190315.html

2019

 • Už raději konkrétní případy pomoci nemedializujeme, protože kdo to nesleduje říká, že vše děláme jen kvůli volbám. Navíc koho by zajímalo, že neziskovka může postavit volnočasové centrum, protože jí pan Zdechovský pomohl sehnat sponzory, vyhledat dotační programy, pomohl na ně sepsat žádosti apod.? Případy křivě obviněných otců, kteří mohli po letech soudních bojů vidět své děti? Příběh slepé paní, která si díky příspěvku od TZ koupila speciální počítač, aby si mohla najít práci? Příběh pěstounky, kterou jako druhožadatelku nesmyslně odmítli a my ji dostali zpět do registru a už mohla pomoci jedné holčičce z dětského domova? Příběh paní, kterou podvedla německá firma šmejdskou smlouvou na GDPR a měla proto každý měsíc platit nesmyslné poplatky za nic, kdybychom jí neporadili, jak odstoupit od smlouvy? …

 • Tento přehled se týká jen oblasti „pomoc českým občanům a firmám“, dále existují výpisy:

 1. Aktivity na podporu studentů

 2. Proizraelské postoje a boj proti financování palestinských teroristů

 3. Konstantní protimigrační postoje

 4. Opatrovnická agenda

 5. Podrobný výpis aktivit na podporu řidičů kamionů

(stačí kliknout a můžete se podívat i na ně)

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

3.11.

Děti, vezměte za ruku rodiče na Festival her a hraček do ABC Klubu Pardubice

Děti, vezměte své rodiče za ruku a přijďte si na Festival her a hraček vybrat a vyzkoušet zajímavé hry, které si pak můžete zakoupit a doma společně zahrát :o).

Oznámení celý článek
16.7.

Novela vyhlášky o ochraně dřevin platí už od 15. července

Majitel zahrady již nebude muset ve správním řízení žádat o povolení pokácet stromy, které se nachází na jeho zahradě.

Oznámení celý článek
15.4.

Chrudimští hasiči likvidovali dva požáry

Požár hasiči zlikvidovali v 16.28 hodin. Škoda byla předběžně vyčíslena na 5 tisíc korun. Příčina vzniku požáru je vyšetřována.

Oznámení celý článek
23.10.

Přijďte si zazpívat pro NADĚJI

Vstupenky za 150 Kč lze zakoupit na místě nejdříve hodinu před začátkem koncertu; výtěžek ze vstupného je věnován ve prospěch Domu pokojného stáří NADĚJE ve Vysokém Mýtě.

Oznámení celý článek
13.6.

Zahájení stavebních prací na objektech nemocnice v Pardubicích

pavilon č. 28 (interna, geriatrie, rehabilitace) – rekonstrukce sociálního zařízení pavilon č. 2 („stará chirurgie“) – rekonstrukce části budovy pro umístění dětské chirurgie

Oznámení celý článek
14.10.

Fešáci, Michaela Tučná a Pavel Bobek

Po koncertě bude navíc možnost nákupů v AFI Palace v rámci akce plné slev „AFI Shopping Night“!!!

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting