Odpoledne pro rodiny s dětmi

26.4.

Odpoledne pro rodiny s dětmi

V pátek 26/4 od 14:00 – 16:30 zavítá na kontaktní kampaň do Pardubic (křížení třídy Míru a ulice Sladkovského v blízkosti lékárny) se speciálním žlutým volebním karavanem pan europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Akce je koncipována jako odpoledne pro rodiny s dětmi, kdy bude podáváno občerstvení, bude skákací hrad apod.

Výpis práce – pomoc lidem a firmám v ČR

2014

2015

- spustil turné na pomoc lidem z oblasti Želivky, pitná voda z místní nádrže Švihov zásobuje Prahu, jsou zde kvůli tomu ale naprosto neúměrné restrikce (v porovnání např. s Brněnskou přehradou, v níž se lidé i koupou apod.), místním zemědělcům se nevyplácí adekvátní náhrady, i nejmenší obce musí mít čističky (kdy pořizovací cena je někde i 5x vyšší než celý roční rozpočet obce) a oblast se proto vysídluje. Je zde dlouhodobá a systematická práce, např.:

 • Řešil případ pana Krutiše ze Znojma, kterého na ulici málem dovedl jeden špatný posudek – viz https://www.idnes.cz/brno/zpravy/sam-a-bez-penez-o-zivoreni-duchodce-ze-znojemska-rozhodl-jeden-posudek.A150309_2145704_brno-zpravy_vh

 • Od roku 2015 pomáhal mamince z Prostějova Renatě Rolle, která měla problémy ve Švýcarsku, kde jí úřady odebraly syna a pan Zdechovský pomohl, aby se mohla do ČR vrátit aspoň s dcerou – také jsme nemedializovali, o příběhu ale napsala knihu Markéta Šichtařová – viz https://www.databazeknih.cz/knihy/ukradeny-syn-386777).

 • Začalo se aktivně pomáhat Broumovsku, který je podle nás se svým klášterem, unikátním souborem barokních kostelů od Diezenhoferových a Adršpašsko-teplickými skalami možným adeptem na zápis oblasti do seznamu evropského kulturního dědictví UNESCO. Pořádali jsme kvůli tomu v Bruselu různé kulaté stoly s lobbisty, aby se to dostalo do cestovatelských průvodců, pomohli jsme sehnat dotace na opravu tamních kostelů apod., odkazy shrnují výsledky:

2016

https://www.facebook.com/TomZdechovskyEP/videos/639896376198641/

a také: http://www.zdechovsky.eu/novinky/pomuze-ceska-vlada-neopravnene-pokutovanym-ridicum

2017

 • pomohl Jairovi R., který bojoval o syna s matkou, která bohužel propadla vlivu jedné francouzské sekty:

https://www.denik.cz/ze_sveta/chlapec-nemusi-zit-s-matkou-v-sekte-prozatim-20170302.html.

2018

 • Pomohl berounské charitě spolupracovat s nemocnicí, aby měli pro lidi lepší služby:

https://trebicsky.denik.cz/kultura_region/obrazy-ktere-pomahaji-rodinam-v-nouzi-podivejte-se-20190315.html

2019

 • Už raději konkrétní případy pomoci nemedializujeme, protože kdo to nesleduje říká, že vše děláme jen kvůli volbám. Navíc koho by zajímalo, že neziskovka může postavit volnočasové centrum, protože jí pan Zdechovský pomohl sehnat sponzory, vyhledat dotační programy, pomohl na ně sepsat žádosti apod.? Případy křivě obviněných otců, kteří mohli po letech soudních bojů vidět své děti? Příběh slepé paní, která si díky příspěvku od TZ koupila speciální počítač, aby si mohla najít práci? Příběh pěstounky, kterou jako druhožadatelku nesmyslně odmítli a my ji dostali zpět do registru a už mohla pomoci jedné holčičce z dětského domova? Příběh paní, kterou podvedla německá firma šmejdskou smlouvou na GDPR a měla proto každý měsíc platit nesmyslné poplatky za nic, kdybychom jí neporadili, jak odstoupit od smlouvy? …

 • Tento přehled se týká jen oblasti „pomoc českým občanům a firmám“, dále existují výpisy:

 1. Aktivity na podporu studentů

 2. Proizraelské postoje a boj proti financování palestinských teroristů

 3. Konstantní protimigrační postoje

 4. Opatrovnická agenda

 5. Podrobný výpis aktivit na podporu řidičů kamionů

(stačí kliknout a můžete se podívat i na ně)

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

1.6.

Poděkování lidem v Pardubickém kraji

Chtěl bych poděkovat vám, občanům, kteří jste přišli k parlamentním volbám.

Oznámení celý článek
8.1.

Svatební veletrh

Tradičně veletrh nabídne širokou paletu svatebních a společenských šatů, pánské módy pro ženichy a ostatní pány, výběr snubních a zásnubních prstenů, svatebních květin a dekorací, cukroví a svatebních dortů.

Oznámení celý článek
7.3.

V únoru hasiči zasahovali u 362 událostí

V Třebařově zasahovali hasiči 16. února u požáru osobního vozidla. Plameny způsobily škodu ve výši 70 tisíc korun. Příčinou vzniku požáru byla nepředpokládaná technická závada v motorovém prostoru.

Oznámení celý článek
17.10.

Doktor v nesnázích

Dne 3.4.2019 od 19.hod. pořádá KD Hronovická v Pardubicích skvělou divadelní komedii: Doktor v nesnázích.

Oznámení celý článek
27.10.

Soutěž „Hodit se už nebudou.“

Od prvního listopadu 2016 až do konce března 2017 budou moct Pardubáci soutěžit o hodnotné ceny z oblasti elektroniky - mobilní telefony, tablety či meteostanice.

Oznámení celý článek
10.6.

Pozvánka do Galerie Univerzity Pardubice na výstavu: Miloslav Chaloupka – Keramika

Miloslav Chaloupka vystudoval v letech 1973 až 1976 Fakultu stavební ČVUT v Praze. Dále pokračoval svá studia v letech 1976 až 1979 na AVU Praha – obor architektura. Své práce vystavoval na 12 samostatných, 14 spoluautorských a na více než 40 kolektivních výstavách. Miloslav Chaloupka je členem Unie výtvarných umělců pardubického regionu a České komory architektů, žije a tvoří v Pardubicích.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting