Odpoledne pro rodiny s dětmi

26.4.

Odpoledne pro rodiny s dětmi

V pátek 26/4 od 14:00 – 16:30 zavítá na kontaktní kampaň do Pardubic (křížení třídy Míru a ulice Sladkovského v blízkosti lékárny) se speciálním žlutým volebním karavanem pan europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Akce je koncipována jako odpoledne pro rodiny s dětmi, kdy bude podáváno občerstvení, bude skákací hrad apod.

Výpis práce – pomoc lidem a firmám v ČR

2014

2015

- spustil turné na pomoc lidem z oblasti Želivky, pitná voda z místní nádrže Švihov zásobuje Prahu, jsou zde kvůli tomu ale naprosto neúměrné restrikce (v porovnání např. s Brněnskou přehradou, v níž se lidé i koupou apod.), místním zemědělcům se nevyplácí adekvátní náhrady, i nejmenší obce musí mít čističky (kdy pořizovací cena je někde i 5x vyšší než celý roční rozpočet obce) a oblast se proto vysídluje. Je zde dlouhodobá a systematická práce, např.:

 • Řešil případ pana Krutiše ze Znojma, kterého na ulici málem dovedl jeden špatný posudek – viz https://www.idnes.cz/brno/zpravy/sam-a-bez-penez-o-zivoreni-duchodce-ze-znojemska-rozhodl-jeden-posudek.A150309_2145704_brno-zpravy_vh

 • Od roku 2015 pomáhal mamince z Prostějova Renatě Rolle, která měla problémy ve Švýcarsku, kde jí úřady odebraly syna a pan Zdechovský pomohl, aby se mohla do ČR vrátit aspoň s dcerou – také jsme nemedializovali, o příběhu ale napsala knihu Markéta Šichtařová – viz https://www.databazeknih.cz/knihy/ukradeny-syn-386777).

 • Začalo se aktivně pomáhat Broumovsku, který je podle nás se svým klášterem, unikátním souborem barokních kostelů od Diezenhoferových a Adršpašsko-teplickými skalami možným adeptem na zápis oblasti do seznamu evropského kulturního dědictví UNESCO. Pořádali jsme kvůli tomu v Bruselu různé kulaté stoly s lobbisty, aby se to dostalo do cestovatelských průvodců, pomohli jsme sehnat dotace na opravu tamních kostelů apod., odkazy shrnují výsledky:

2016

https://www.facebook.com/TomZdechovskyEP/videos/639896376198641/

a také: http://www.zdechovsky.eu/novinky/pomuze-ceska-vlada-neopravnene-pokutovanym-ridicum

2017

 • pomohl Jairovi R., který bojoval o syna s matkou, která bohužel propadla vlivu jedné francouzské sekty:

https://www.denik.cz/ze_sveta/chlapec-nemusi-zit-s-matkou-v-sekte-prozatim-20170302.html.

2018

 • Pomohl berounské charitě spolupracovat s nemocnicí, aby měli pro lidi lepší služby:

https://trebicsky.denik.cz/kultura_region/obrazy-ktere-pomahaji-rodinam-v-nouzi-podivejte-se-20190315.html

2019

 • Už raději konkrétní případy pomoci nemedializujeme, protože kdo to nesleduje říká, že vše děláme jen kvůli volbám. Navíc koho by zajímalo, že neziskovka může postavit volnočasové centrum, protože jí pan Zdechovský pomohl sehnat sponzory, vyhledat dotační programy, pomohl na ně sepsat žádosti apod.? Případy křivě obviněných otců, kteří mohli po letech soudních bojů vidět své děti? Příběh slepé paní, která si díky příspěvku od TZ koupila speciální počítač, aby si mohla najít práci? Příběh pěstounky, kterou jako druhožadatelku nesmyslně odmítli a my ji dostali zpět do registru a už mohla pomoci jedné holčičce z dětského domova? Příběh paní, kterou podvedla německá firma šmejdskou smlouvou na GDPR a měla proto každý měsíc platit nesmyslné poplatky za nic, kdybychom jí neporadili, jak odstoupit od smlouvy? …

 • Tento přehled se týká jen oblasti „pomoc českým občanům a firmám“, dále existují výpisy:

 1. Aktivity na podporu studentů

 2. Proizraelské postoje a boj proti financování palestinských teroristů

 3. Konstantní protimigrační postoje

 4. Opatrovnická agenda

 5. Podrobný výpis aktivit na podporu řidičů kamionů

(stačí kliknout a můžete se podívat i na ně)

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

26.6.

Profesor Ikushima v Pardubicích

Ve dnech od 26. do 28. června navštíví Fakultu chemicko-technologickou Univerzity Pardubice profesor Akira J. Ikushima.

Oznámení celý článek
12.11.

Koncertem Komorní filharmonie Pardubice vyvrcholí oslava výročí Dne studentů za svobodu a demokracii

V rámci slavnostního koncertu zazní směs písní Karla Kryla, Jindřicha Brabce, Jaroslava Hutky a Jaromíra Vomáčky s názvem Pamatuj – písně naděje a beznaděje. Dále zazní Biblické písně op. 99 (výběr) od Antonína Dvořáka a od Ludwiga van Beethovena zazní Symfonie č. 3 Es dur op. 55 Eroica.

Oznámení celý článek
29.5.

Festival Svojšice 2017 Warm Up v Symposion Coffee

Festival Svojšice, který se koná 16.6.2017 opět v letním areálu Svojšice u Pardubic letos v rámci Warm Up tour zavítá i do Pardubic. Symposion Coffee na Pernštýnském náměstí bude hostit speciální, exkluzivní housovou edici Official Warm Up tour Festivalu Svojšice 2017.

Oznámení celý článek
8.3.

Hlídla hasičů vyjížděla k havárii do Lohenic

V době příjezdu hasičů na místo byl již řidič mimo vozidlo a v péči zdravotnické záchranné služby.

Oznámení celý článek
18.8.

Dopravní podnik zahájil v srpnu prodej ročních žákovských jízdenek

Žákovskou jízdenku můžete zakoupit v některém z níže uvedených prodejních míst s Pardubickou kartou dítěte nebo využít multifunkční jízdenkové automaty (zastávka Dubina,centrum a Masarykovo nám.), případně bezhotovostně v rámci on-line dobíjení karty.

Oznámení celý článek
21.8.

Na Seči se koná XVII. ročník soutěže ve večerním požárním útoku

Mezi sebou si to ´rozdají´ družstva dobrovolných hasičů nejen z Pardubického kraje. Tento druh soutěže je pro závodníky ztížen minimálním osvětlením, což klade velké nároky na přesnost práce s hasičskou technikou.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting