Online rozhovor s náměstkem Janečkem

20.5.

Online rozhovor s náměstkem Janečkem

Náměstek hejtmana Pardubického kraje Josef Janeček, který v kraji zodpovídá za oblast zdravotnictví, se rozhodl připojit ke svým kolegům v krajské radě a chystá se odpovídat na dotazy veřejnosti. Online rozhovor je připraven na internetových stránkách kraje www.pardubickykraj.cz na středu 21. května od 10 do 11 hod. Dotazy bude ale možné pokládat prostřednictvím webového formuláře už od 8. hodiny

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

5.6.

Pouta v Keltu

Výjimečný je také host večera – kapela EAGLES&HORSES John Denver Tribute, která se po zhruba osmileté pauze dala opět v nové sestavě dohromady a v letošním roce odehraje v Čechách pouze několik naplánovaných vystoupení.

Oznámení celý článek
17.2.

Kurzy počítačové gramotnosti pro seniory

První lekce se koná v prostorách Základní školy Štefánikova dne 18. 2. 2014 a poté každý týden v úterý, vždy od 14.30 do 15.30 hodin.

Oznámení celý článek
27.5.

Den Pardubického kraje 2019

Nezapomeňte dorazit v pátek 31. května od 15 do 21 hodin na Pernštýnské a Komenského náměstí do Pardubic.

Oznámení celý článek
15.8.

Omezení železničního provozu v Ústí nad Orlicí

Při výluce dojde k významnému omezení kapacity této tratě v oblasti Ústí nad Orlicí. Z toho důvodu byla přijata rozsáhlá opatření a sestaven výlukový jízdní řád. Připravená opatření mají za cíl minimalizovat dopady výluky na cestující, zachovat maximum přestupních vazeb a zároveň minimalizovat přenášení zpoždění na jiná místa republiky.

Oznámení celý článek
1.10.

Vstupenky na MS juniorů jsou již v prodeji

Světový šampionát „dvacítek“ se na přelomu roku uskuteční v Pardubicích a Liberci.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting