Pardubická pobočka společnosti RENOMIA se přestěhovala. Nově ji najdete v Administrativním centru Vinice

18.5.

Pardubická pobočka společnosti RENOMIA se přestěhovala. Nově ji najdete v Administrativním centru Vinice

 Pardubická pobočka společnosti RENOMIA se po třinácti letech přestěhovala do větších prostor. Od 10. května ji najdete v moderních kancelářích v Administrativním centru Vinice. Hlavním důvodem pro stěhování byla omezená kapacita bývalých prostor a zlepšení pracovního prostředí a zvýšení spokojenosti zaměstnanců. Prostornější zázemí pobočky ocení i obchodní partneři a klienti. 
„Nové prostory přinesou větší pohodlí jak pro zaměstnance, tak pro naše obchodní partnery a klienty, kteří k nám zavítají. Jelikož se pardubická pobočka od svého založení v roce 2003 velmi dynamicky rozvíjí, personálně roste – a to i díky loňské akvizici společnosti Marvel Credit – museli jsme najít vhodnější prostory,“ říká Jiří Mikulecký, ředitel pardubické pobočky společnosti RENOMIA.
Nová adresa pardubické pobočky:
RENOMIA, a. s.
Administrativní centrum Vinice
K Vinici 1256
530 02 Pardubice
Přestěhování do nových prostor se týká i společnosti Marvel Credit, ve které v říjnu 2016 získala společnost RENOMIA, a. s., stoprocentní vlastnický podíl a jejíž zaměstnanci přešli pod pardubickou pobočku RENOMIA. 
Stěhování proběhlo na konci dubna a počátku května. Telefonické kontakty zůstávají beze změn. 

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

13.8.

"Povrch je výrazem vnitřního světa"

Galerie je otevřena od pondělí do pátku, vždy odpoledne od 14 do 17.30 hodin. V sobotu pak pro změnu máme otevřeno celé dopoledne od 9 do půl dvanácté.

Oznámení celý článek
12.4.

Warm Up festivalu Svojšice ve čtvrtek na zámku v Cholticích.

Festival Svojšice 2017 Termín festivalu: 16. června 2017 Místo konání: letní areál Svojšice u Pardubic

Oznámení celý článek
27.10.

Soutěž „Hodit se už nebudou.“

Od prvního listopadu 2016 až do konce března 2017 budou moct Pardubáci soutěžit o hodnotné ceny z oblasti elektroniky - mobilní telefony, tablety či meteostanice.

Oznámení celý článek
11.2.

Cestopisné putování po Santorini

Začátek je ve středu 13. února v 18 hodin v přednáškovém sále Jana Kašpara v přízemí staré reálky na Komenského náměstí.

Oznámení celý článek
19.4.

Hradec Králové a Pardubice se utkají za barmanským pultem

Prostory malé haly pardubické ČEZ areny budou patřit zástupcům deseti soutěžních podniků z obou východočeských měst. Kromě skvělých drinků a barmanských show se několik tisíc návštěvníků může těšit na špičku českých Djs a temperamentní vystoupení zpěváka Dariela (Kuba) s tanečnicemi a muzikanty v jeho Fresh Reggaeton show.

Oznámení celý článek
9.7.

Omezení provozu radiodiagnostického oddělení Pardubické nemocnice

Z důvodu plánované výměny zastaralých rentgenových přístrojů za přístroje digitalizované dojde k postupnému uzavírání jednotlivých RTG vyšetřoven.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting