Pardubický spolek historie železniční dopravy připravuje předmikulášský vlak do Choltic

30.10.

Pardubický spolek historie železniční dopravy připravuje předmikulášský vlak do Choltic


Vlak odjede z Pardubic hl.n. v 9.02 h a návrat je tamtéž ve 14.10. V Cholticích bude zajištěn zajímavý program - např. otevřený vinný sklípek ing. Horáka s možností prohlídky malé úzkokolejné železničky na jeho zahradě (Nádražní ul. č. 235) či po 11. hodině nějaké zajímavosti k vidění na nádraží.


Vlak bude pokračovat z Choltic do Heřmanova Městce. Nadílka začne ve 12.40. Cena je 140,-Kč za místo. V ceně je čert, Mikuláš, drobný dárek pro děti, svezení historickým vlakem a jízda autobusem v Cholticích mezi nádražím a městečkem.  Rezervace míst na e-mail pshzd@email.cz
Pozor, přeprava kočárků omezena. Vozidla nejsou konstruována na uložení kočárků. Musíte-li tento vézti s sebou, je nutné vzít skládací, jenž se dá umístit pod nebo nad lavici ve voze. Děkujeme za pochopení.
Jízdní řád


Pardubice hl.n. odj. 9.02 - Přelouč příj. 9.17, odj. 9.30 - Choltice příj. 9.45
Choltice odj. 13.40 - Přelouč příj. 13.53, odj. 13.55 - Pardubice příj. 14.10
Jako bonus pro všechny zájemce železnice připraven výlet do Heřmanova Městce.
Choltice 10.50 - Heřmanův Městec 11.00
Heřmanův Městec 11.10 - Choltice 11.20
Pro návštěvníky akce, kteří mají zaplacenou vstupenku v plné ceně (140,-Kč) je tato jízda jako bonus a nic navíc neplatí. Ostatní, kteří nastoupí v Cholticích a pojedou se pouze projet do H. Městce nebo zpět je cena stanovena na 35,-/25,- Kč; zpáteční v tomto úseku 50,-/40,-. Snížena sazba je pro děti 3-15 let, ZTP a důchodce nad 65 let věku. Děti do 3 let zdarma.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

29.10.

Společenský model Pardubického světa

Po fotosoutěži s názvem „Novopečená maminka“ přichází Pardubický svět se soutěží novou.

Oznámení celý článek
5.2.

Jarní prázdniny v muzeu

Na každé zastávce se mohou děti těšit na drobné hry a tvořivé úkoly. Každý cestující dostane plán cesty, a pokud doputuje až do cíle, čeká ho drobná odměna. Akce se koná ve středu 6. února 2013 od 10.00 do 16.00 hod.

Oznámení celý článek
3.12.

Celostátní zkouška jednotného systému varování a vyrozumění

Koncové prvky jsou spouštěny prostřednictvím Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje.

Oznámení celý článek
4.4.

Vyhrajte v soutěži Eurotime 2013

Z došlých a bezchybně vyplněných kvízů budou v jednotlivých centrech Europe Direct vylosováni v každé kategorii tři výherci. „Naši soutěžící mohou vyhrát například stolní hru Evropa – otázky a odpovědi, batoh, cestovní tašku a deštník,“ říká Andrea Pavlíková z Europe Direct Pardubice. Výherci regionálních kol postoupí do národního slosování o videokameru, digitální fotorámeček a další hodnotné ceny, které budou předány v Evropském domě v Praze.

Oznámení celý článek
13.3.

1. Jarní FLERJARMARK v Pardubicích

Přes 80 rukodělných tvůrců. Výrobky tvořené s láskou.

Oznámení celý článek
22.6.

Sraz koloběžek

Budou připraveny jednoduché závody pro nejmenší děti

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting