Pošťák s dopisem bez adresy objel celý svět. Vrátil se zdráv a šťastný.

23.5.

 Pošťák s dopisem bez adresy objel celý svět. Vrátil se zdráv a šťastný.


Pošťáckou pohádku Karla Čapka zahraje divadelní soubor Mim z Prahy v neděli 16. června od 14 hodin na pláži Stříbrného rybníku na okraji Hradce Králové a ve stejný den od 18 hodin v Litomyšli v Klášterních zahradách. (V případě deště se v Hradci hraje v rodinném centru Budulínek a v Litomyšli ve Smetanově domě.)

Pošťák Kolbaba dostal dopis bez adresy. Poštovní skřítci mu poradili, jak vyhledat adresáta. Kolbaba dlouhou dobu putoval po světě, aby se dopis dostal do správných rukou. Jestli se mu to podařilo, se podívejte sami.

Děti uvidí poštovní skřítky a pošťáka, který rozváží dopisy autem a na mapě navštěvuje různá místa naší vlasti. Děti se tak hravě učí o krásách naší země. Hraje Petr Liška, absolvent Akademie múzických umění. Prodej vstupenek za 50 Kč je na místě hodinu před začátkem programu a v Infocentru Litomyšl.

Pracovníci neziskové organizace Dobré divadlo za dobu činnosti uvítali na svých pořadech celkem 30 000 diváků. Sdružení působí v Hradci Králové a v Litomyšli. Organizuje kvalitní amatérská divadla, koncerty
a pohádky. Na hradech a zámcích ukázky lidových řemesel. 

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

30.1.

Animalfest 2018 v ABC klubu

Celý výtěžek bude věnován na provoz stanice pro handicapované živočichy LIPEC.

Oznámení celý článek
22.2.

Na mapách je mor

Původce moru včelího plodu je vysoce odolný proti běžným metodám likvidace, zejména jeho spóry, které zůstávají virulentní po mnoho let. Proto si včelaři dávají pozor na možnou kontaminaci včelstev, úlů nebo pomůcek a nástrojů, které přicházejí do styku se včelami.

Oznámení celý článek
23.5.

Poděkování

V sobotu 12. května tohoto roku jsem ztratila svoji kabelku, v níž jsem měla osobní doklady a peníze.

Oznámení celý článek
9.7.

Omezení provozu radiodiagnostického oddělení Pardubické nemocnice

Z důvodu plánované výměny zastaralých rentgenových přístrojů za přístroje digitalizované dojde k postupnému uzavírání jednotlivých RTG vyšetřoven.

Oznámení celý článek
13.3.

Informace k zápisu do mateřských škol budou zveřejněny na webových stránkách města i mateřských škol v měsíci únoru 2013.

Datum potvrzení od lékaře by mělo být ze stejného měsíce, kdy se bude konat zápis, tj. z dubna 2013 – na přihlášce musí být originál potvrzení včetně podpisu pediatra, nikoliv přiložená kopie.

Oznámení celý článek
17.2.

Kurzy počítačové gramotnosti pro seniory

První lekce se koná v prostorách Základní školy Štefánikova dne 18. 2. 2014 a poté každý týden v úterý, vždy od 14.30 do 15.30 hodin.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting