Poznáváte muže na identikitu?

7.3.

Poznáváte muže na identikitu?

Poznáváte muže na identikitu?
ORLICKOÚSTECKO – Nález lidských kosterních ostatků.  
Poznáváte muže na sestaveném identikitu od specialistů z Kriminalistického ústavu Praha? Ozvěte se nám.
Na podzim roku 2017 našel muž v lesním porostu katastru České Třebové lidské kosterní ostatky, konkrétně lebku bez dolní čelisti a pánevní kost. Při rozsáhlejší pátrací akci jsme nalezli dolní čelist včetně zubů, levou lopatku, levou pánevní kost, obě stehenní kosti, pravou holenní kost a levou patní kost. Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení a prověřování jsme zaměřili zejména na zjištění totožnosti mrtvoly, jejíž ostatky byly nalezeny a dále na prověření okolnosti smrti, zda nenastala násilnou formou za účasti jiné osoby.
Odborným zkoumáním bylo zjištěno, že by se mělo jednat přibližně o čtyřicetiletého muže, vysokého 177 až 189 centimetrů, který zemřel před více jak pěti lety. Jeho DNA profil se zatím neshoduje s žádnou pohřešovanou osobou. V rámci znaleckého zkoumání byla provedena fotodokumentace a rentgenografická dokumentace. Šetřením jsme nezjistili, že by na úmrtí muže měla účast jiná osoba.
Pokud muže poznáváte, ozvěte se nám na linku 158 nebo na telefonní číslo 601 313 877. Za veškeré informace vztahující se z případu děkujeme.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

10.5.

Symposion coffee - skvělá káva v centru Pardubic

Termíny speciálních akcí naleznete na Facebookovém profilu Symposion Coffee. Pokud plánujete firemní večírek, soukromou oslavu nebo jakoukoli jinou akci, prostory kavárny jsou vám po předchozí domluvě k dispozici.

Oznámení celý článek
1.10.

Vstupenky na MS juniorů jsou již v prodeji

Světový šampionát „dvacítek“ se na přelomu roku uskuteční v Pardubicích a Liberci.

Oznámení celý článek
8.1.

Svatební veletrh

Tradičně veletrh nabídne širokou paletu svatebních a společenských šatů, pánské módy pro ženichy a ostatní pány, výběr snubních a zásnubních prstenů, svatebních květin a dekorací, cukroví a svatebních dortů.

Oznámení celý článek
7.3.

Nové tafify MHD Pardubice

Hranice zóny leží vždy mezi dvěma zastávkami, které jsou zařazeny do různých tarifních zón.

Oznámení celý článek
25.10.

Vysokým Mýtem budou dunět bubny

Bubenický festivaL Vysoké Mýto je nadšeneckou neziskovou aktivitou, která má za cíl během jednodenní přehlídky představit divákům co nejširší pole firem, obchodujících s bicími nástroji, a to prostřednictvím jejich firemních hráčů. Akce probíhá na

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting