Pozvánka na herní víkend ve Skautském centru Na Vinici,

5.2.

Pozvánka na herní víkend ve Skautském centru Na Vinici,

Mladí lidé z programu Think Big se rozhodli vymyslet a uskutečnit projekt, pomocí něhož chtějí ukázat dětem, rozmanitost soudobých deskových her a přesvědčit  je, že i v dnešní době počítačů a různých moderních technologiích může být hraní deskových her velice dobrou zábavou a pro ně samotné i přínosem. Nejen, že pomáhají rozvíjet komunikační dovednosti, či třeba logické myšlení, ale rovněž mohou pomoci stmelovat rodinu a odvést pozornost i dospělých od všech moderních vymožeností a vrátit je do dětských let.

Členové sdružení Larpad, o.s. se proto rozhodli uspořádat  již druhé setkání  pro malé i velké, pro znalé i neznalé, ale zváni jsou i ti, kteří prozatím do světa deskových her nevkročili. Akce se zúčastní i zkušení lektoři, kteří dovezou desítky nejrůznějších her a budou více než ochotni je kohokoliv naučit hrát, pomoci s výběrem vhodné hry dle požadavků účastníka, ale i vysvětlit pravidla, či poskytnout svou spoluúčast jako soupeř, nebo opora v rámci družstva. 

Bude to třicet hodin zábavy a možnosti budou nevídané. K dispozici budou hry všeho druhu - jednoduché, složité, strategické, klasické, vše na co si kdo vzpomene. To a mnohem více čeká na všechny nadšence o víkendu 8. – 9. února 2013 ve Skautském centru Na Vinici, Pardubice. Začátek herního víkendu bude v pátek 8. února 2013 od 17:00 hod.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

20.5.

Online rozhovor s náměstkem Janečkem

Připraven na internetových stránkách kraje www.pardubickykraj.cz na středu 21. května od 10 do 11 hod.

Oznámení celý článek
28.2.

Pozvánka na poličský masopust

Srdečně zveme všechny na masopustní veselici pod taktovkou Divadelního spolku Tyl a muzejníků. Těšit se můžete na vše, co k masopustu patří, včetně tradičního průvodu masek po náměstí!

Oznámení celý článek
11.3.

O zvědavém slůněti

Písničková pohádka podle bajky R. Kiplinga Sloní mládě nabídne divákům výjimečný zážitek.

Oznámení celý článek
6.12.

„Medvědí táta“ Václav Chaloupek ve čtvrtek 6. prosince do Pardubic nedorazí. Kvůli náhlé hlasové indispozici

Z důvodu náhlého onemocnění Václava Chaloupka se RUŠÍ beseda s tímto režisérem známých televizních večerníčků a současným senátorem, která se měla uskutečnit ve čtvrtek 6. prosince 2018 od 17 hodin v suterénu Evropského domu na pardubickém krajském úřadě.áta“ Václav Chaloupek ve čtvrtek 6. prosince do Pardubic nedorazí. Kvůli náhlé hlasové indispozici.

Oznámení celý článek
20.5.

S rytířem na umění!

Byli jste v bytě Bedřicha Smetany? Já vás tam zavedu a něco vám na něj prozradím.

Oznámení celý článek
15.1.

Neziskovky, noví poslanci a senátoři jednali u kulatého stolu

Se zástupci více než desítky nevládek debatovali i krajský radní pro sociální věci a neziskový sektor Pavel Šotola a krajský radní pro sport, cestovní ruch, volnočasové aktivity a informatiku René Živný.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting