Pozvánka na herní víkend ve Skautském centru Na Vinici,

5.2.

Pozvánka na herní víkend ve Skautském centru Na Vinici,

Mladí lidé z programu Think Big se rozhodli vymyslet a uskutečnit projekt, pomocí něhož chtějí ukázat dětem, rozmanitost soudobých deskových her a přesvědčit  je, že i v dnešní době počítačů a různých moderních technologiích může být hraní deskových her velice dobrou zábavou a pro ně samotné i přínosem. Nejen, že pomáhají rozvíjet komunikační dovednosti, či třeba logické myšlení, ale rovněž mohou pomoci stmelovat rodinu a odvést pozornost i dospělých od všech moderních vymožeností a vrátit je do dětských let.

Členové sdružení Larpad, o.s. se proto rozhodli uspořádat  již druhé setkání  pro malé i velké, pro znalé i neznalé, ale zváni jsou i ti, kteří prozatím do světa deskových her nevkročili. Akce se zúčastní i zkušení lektoři, kteří dovezou desítky nejrůznějších her a budou více než ochotni je kohokoliv naučit hrát, pomoci s výběrem vhodné hry dle požadavků účastníka, ale i vysvětlit pravidla, či poskytnout svou spoluúčast jako soupeř, nebo opora v rámci družstva. 

Bude to třicet hodin zábavy a možnosti budou nevídané. K dispozici budou hry všeho druhu - jednoduché, složité, strategické, klasické, vše na co si kdo vzpomene. To a mnohem více čeká na všechny nadšence o víkendu 8. – 9. února 2013 ve Skautském centru Na Vinici, Pardubice. Začátek herního víkendu bude v pátek 8. února 2013 od 17:00 hod.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

21.10.

Tradiční výlov bohdanečského rybníka

Tradiční akcí, která se každým rokem pojí s výlovem Bohdanečského rybníka, je loučení s ptáky v Národní Přírodní Rezervaci Bohdanečský rybník.

Oznámení celý článek
10.6.

Pozvánka do Galerie Univerzity Pardubice na výstavu: Miloslav Chaloupka – Keramika

Miloslav Chaloupka vystudoval v letech 1973 až 1976 Fakultu stavební ČVUT v Praze. Dále pokračoval svá studia v letech 1976 až 1979 na AVU Praha – obor architektura. Své práce vystavoval na 12 samostatných, 14 spoluautorských a na více než 40 kolektivních výstavách. Miloslav Chaloupka je členem Unie výtvarných umělců pardubického regionu a České komory architektů, žije a tvoří v Pardubicích.

Oznámení celý článek
14.2.

Malba v Sýpce

Galerie vystavuje barevná díla z cyklu Daktylogramy, v Galerii města Pardubic na Příhrádku se ponoříte do autorovy monochromní Černé duhy.

Oznámení celý článek
18.7.

Veselý Kopec ožije 20. a 21. jarmarkem

Občerstvit se můžete v připravené v Hospodě na vejměnku přímo v areálu muzea, nebo využít nabídky pražených mandlí, oříšků, tradičního pečiva, medových dobrot a podobně.

Oznámení celý článek
5.11.

Pravidelné ověřování provozuschopnosti jednotného systému varování a informování

Dne 5. listopadu 2014 od 12.00 do 12.15 hodin bude provedena pravidelná akustická zkouška sítě poplachových sirén Hasičského záchranného sboru (HZS), a to zkušebním nepřerušovaným tónem v trvání 140 sekund v celém Pardubickém kraji.

Oznámení celý článek
20.10.

Loučení s ptáky v NPR Bohdanečský rybník

Loučení s ptáky je tradiční podzimní akcí v národní přírodní rezervaci Bohdanečský rybník, jejíž náplní bude pozorování ptactva stativovými dalekohledy na vypuštěném dně rybníka s výkladem, odchyt ptáků do nárazových sítí a ukázka kroužkování opeřenců.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting