...PRÁZDNINOVÉ ODPOLEDNE V POLIČSKÉM MUZEU

1.2.

...PRÁZDNINOVÉ ODPOLEDNE V POLIČSKÉM MUZEU

...PRÁZDNINOVÉ ODPOLEDNE V POLIČSKÉM MUZEU
Připraveno je pro ně hravé odpoledne, kde se mohou těšit na pohádku O nezbedných kůzlátkách a a vyzkoušet si moderní a stále více oblíbenou techniku Pet-art a prohlédnout si interaktivní výstavu o tom, jak se žilo na hradě, v podhradí i na bitevním poli....
Věku se meze nekladou, přijít může každý, kdo bude mít chuť...
Akce se koná ve středu 6. února 2019 od 13.00 do 16.00 hodin v Centru Bohuslava Martinů v Poličce.

Už máte plán na jarní prázdniny? Co takhle popustit uzdu své kreativitě a fantazii, a pak se pobavit u pohádky? Tak přijďte za námi do muzea! Vyrobíme si gotický pohár moderní výtvarnou technikou pet-art, kterou zvládnou i ti nejmenší! Dílna bude přímo v prostoru hravé výstavy Jeden den ve středověku, takže o inspiraci nebudete mít nouzi. Odpoledne si zpestříme pohádkou O nezbedných kůzlátkách v podání divadla Jójo. A o čem naše pohádka bude? O kůzlátkách? O vlkovi? O řemeslech, kdo, kde a s čím pracuje? Že ji znáte? Inu, kdo ví… Kdo by se bál vlka Plka? Tam kam nemá, čenich strká! Pět kůzlátek kozy Józy že jsou hodné dětičky? Neposluchy a rošťáci – věřte tomu lidičky

Dílna bude otevřená od 13.00 do 14.15 hod., představení divadélka začíná ve 14.30 hod. Těšíme se na Vás! Cena: 50,- Kč. Součástí ceny je divadélko, materiál na výtvarnou dílnu a prohlídka výstavy Jeden den ve středověku.  

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

9.8.

Nábřeží Svobody v Poličce bude v neděli uzavřeno

Veškerý provoz z ulice Nábřeží Svobody bude odkloněn přes ulice Zákrejsova, E. Beneše a Československé armády. Objízdná trasa je obousměrná. Vozidlům integrovaného záchranného systému (IZS) bude vjezd do uzavřeného úseku silnice umožněn.

Oznámení celý článek
16.7.

Novela vyhlášky o ochraně dřevin platí už od 15. července

Majitel zahrady již nebude muset ve správním řízení žádat o povolení pokácet stromy, které se nachází na jeho zahradě.

Oznámení celý článek
7.3.

Poznáváte muže na identikitu?

Poznáváte muže na sestaveném identikitu od specialistů z Kriminalistického ústavu Praha? Ozvěte se nám.

Oznámení celý článek
18.9.

Co dokáží lidské ruce, mohou ukázat žáci a studenti v soutěži

Práce odevzdané do 23. října 2015 posoudí odborný tým a na vítěze čekají hodnotné ceny. Nejlepší literární díla budou uveřejněna v bulletinu Kruh a nejlepší výtvarné práce budou v roce 2016 vystaveny v krajské knihovně.

Oznámení celý článek
7.3.

Odvolání zákazu návštěv

Zákaz byl vyhlášen 12. února 2016 z důvodu chřipkové epidemie.

Oznámení celý článek
13.6.

Zrušené představení

Premiéra hry Elfriede Jelinekové Poutník, která se měla uskutečnit v pondělí 16. června na Malé scéně Východočeského divadla Pardubice (v rámci cyklu INprojekty – inscenovaná čtení světových novinek), se z provozních důvodů přesouvá na středu 22. října.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting