...PRÁZDNINOVÉ ODPOLEDNE V POLIČSKÉM MUZEU

1.2.

...PRÁZDNINOVÉ ODPOLEDNE V POLIČSKÉM MUZEU

...PRÁZDNINOVÉ ODPOLEDNE V POLIČSKÉM MUZEU
Připraveno je pro ně hravé odpoledne, kde se mohou těšit na pohádku O nezbedných kůzlátkách a a vyzkoušet si moderní a stále více oblíbenou techniku Pet-art a prohlédnout si interaktivní výstavu o tom, jak se žilo na hradě, v podhradí i na bitevním poli....
Věku se meze nekladou, přijít může každý, kdo bude mít chuť...
Akce se koná ve středu 6. února 2019 od 13.00 do 16.00 hodin v Centru Bohuslava Martinů v Poličce.

Už máte plán na jarní prázdniny? Co takhle popustit uzdu své kreativitě a fantazii, a pak se pobavit u pohádky? Tak přijďte za námi do muzea! Vyrobíme si gotický pohár moderní výtvarnou technikou pet-art, kterou zvládnou i ti nejmenší! Dílna bude přímo v prostoru hravé výstavy Jeden den ve středověku, takže o inspiraci nebudete mít nouzi. Odpoledne si zpestříme pohádkou O nezbedných kůzlátkách v podání divadla Jójo. A o čem naše pohádka bude? O kůzlátkách? O vlkovi? O řemeslech, kdo, kde a s čím pracuje? Že ji znáte? Inu, kdo ví… Kdo by se bál vlka Plka? Tam kam nemá, čenich strká! Pět kůzlátek kozy Józy že jsou hodné dětičky? Neposluchy a rošťáci – věřte tomu lidičky

Dílna bude otevřená od 13.00 do 14.15 hod., představení divadélka začíná ve 14.30 hod. Těšíme se na Vás! Cena: 50,- Kč. Součástí ceny je divadélko, materiál na výtvarnou dílnu a prohlídka výstavy Jeden den ve středověku.  

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

25.11.

Nechte vašeho králíčka ochutnat divadelní prkna

Máte-li zájem, aby se váš ušák ochutnal prkna, která znamenají svět, prosím, kontaktuje rekvizitáře divadla na telefonních číslech 466 616 426 nebo 775 167 795 nebo 605 271 335. Zn. Spěchá!

Oznámení celý článek
7.5.

Fenomén Igráček a různá povolání dříve a nyní

Vernisáž se koná již tuto sobotu 11. května 2019 ve 14.00 hod. ve výstavních sálech centra. Úvodní slovo bude mít Miroslav Kotík – jednatel společnosti, který vám představí firmu EFKO-karton, s.r.o. Děti ze ZŠ a MŠ Korouhev vám zahrají pověst O Krokovi a jeho dcerách.

Oznámení celý článek
27.5.

Pardubice na bruslích

Pardubice se 27. května znovu obují do bruslí.

Oznámení celý článek
18.5.

Pardubická pobočka společnosti RENOMIA se přestěhovala. Nově ji najdete v Administrativním centru Vinice

„Nové prostory přinesou větší pohodlí jak pro zaměstnance, tak pro naše obchodní partnery a klienty, kteří k nám zavítají. Jelikož se pardubická pobočka od svého založení v roce 2003 velmi dynamicky rozvíjí, personálně roste – a to i díky loňské akvizici společnosti Marvel Credit – museli jsme najít vhodnější prostory,“ říká Jiří Mikulecký, ředitel pardubické pobočky společnosti RENOMIA.

Oznámení celý článek
20.10.

Loučení s ptáky v NPR Bohdanečský rybník

Loučení s ptáky je tradiční podzimní akcí v národní přírodní rezervaci Bohdanečský rybník, jejíž náplní bude pozorování ptactva stativovými dalekohledy na vypuštěném dně rybníka s výkladem, odchyt ptáků do nárazových sítí a ukázka kroužkování opeřenců.

Oznámení celý článek
7.3.

V únoru hasiči zasahovali u 362 událostí

V Třebařově zasahovali hasiči 16. února u požáru osobního vozidla. Plameny způsobily škodu ve výši 70 tisíc korun. Příčinou vzniku požáru byla nepředpokládaná technická závada v motorovém prostoru.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting