Prázdniny v Klubu přátel Pardubicka

2.7.

Prázdniny v Klubu přátel Pardubicka

Tak jako každý rok i letos bude kancelář Klubu přátel Pardubicka v průběhu letních prázdnin uzavřena.

Naposledy můžete navštívit kancelář Klubu přátel Pardubicka dnes v úterý 2. července. Po prázdninách budou úřední hodiny v kanceláři opět až poslední týden v srpnu, tedy od 27. srpna.

Výbor Klubu přátel Pardubicka přeje všem svým členům a příznivcům krásné prázdniny plné sluníčka a odpočinku.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

2.12.

Kvůli námraze je omezena MHD

trolejbusy--109---1-.jpg Tato situace vznikla z důvodu trvající námrazy na trolejovém vedení. Na linky, které běžně obsluhují trolejbusy byly nasazeny náhradní vozy. Využívají se veškeré pojízdné autobusy, které má dopravní podnik k dispozici.

Oznámení celý článek
6.11.

Lákavá příležitost pro umělce

Vyzýváme tímto mladé individuální umělce a členy uměleckých skupin, kteří používající ve své tvorbě libovolnou výtvarnou techniku - malbu, kresbu, sochu, fotografii, komiks, instalaci, videoart, design, apod., aby zaslali v elektronické podobě svůj stručný profesionální životopis se základními osobními údaji, stručné portfolio s ukázkou dosavadní tvorby a náhled uměleckého projektu, které by chtěli vystavit.

Oznámení celý článek
13.5.

Slavata Triatlon Tour 2015 – „Být jiný neznamená být špatný“

Aby se nezapomínalo na důležitou roli, kterou ve světě dětí sehrávají dospělí, přináší letošní tour i možnost zapojení firem či rodin z místa konání, které mohou závod podpořit jak finančně, tak jako dobrovolníci při stavění a organizaci závodu a pomoci Tomášovi „dostat děti do cíle“.

Oznámení celý článek
22.9.

Pro řidičáky již bez tištěného formuláře

Tyto žádosti se již používají u řidičů, kterým je vydáván první řidičský průkaz. V praxi to znamená, že podat žádost bude muset každý osobně, neboť kvůli podpisu na místě ji nelze podat v zastoupení.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting