Pro doklady tento týden pouze do středy

3.10.

Pro doklady tento týden pouze do středy

Omezený provoz čeká v tomto týdnu oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel pardubického magistrátu. Ve čtvrtek 4. a v pátek 5. října bude zcela uzavřeno, neboť jeho pracovníci absolvují pravidelné školení. „Ve středu si lidé mohou přijít vyřídit své záležitosti jako vždy do 17:00. Další možnost mají až v pondělí 8. října,“ řekla vedoucí oddělení Blanka Stehnová. Uzavření oddělení může zaskočit zejména držitele občanských průkazů vydaných v letech 1997 a 1998. Jejich platnost v roce 2007 končí a o výměnu letos musí požádat všichni občané, narození před 1. lednem 1936. „Lidí, kteří si přicházejí občanské průkazy vyměnit poslední dobou přibývá, ale fronty se tu netvoří. Výměna starých průkazů se totiž provádí postupně a proto neočekáváme takový nápor, jaký zažívá agenda řidičských průkazů. Dvoudenní uzavírka by nám tedy neměla způsobit nezvládnutelné problémy,“ dodala vedoucí oddělení. Při výměně, která je prováděna zdarma, musí žadatel předložit dosavadní občanský průkaz, žádost o vydání občanského průkazu, která je k dispozici v budově magistrátu na náměstí Republiky a jednu fotografii. Pokud chce do občanského průkazu zapsat takzvané nepovinné údaje, například akademický titul, děti a podobně, doloží tyto údaje příslušnými doklady. Oddělení občanských průkazů je otevřeno každý pracovní den od 8 v pondělí a ve středu do 17 hodin, v ostatní dny do 13:30 hodin.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

8.3.

Hlídla hasičů vyjížděla k havárii do Lohenic

V době příjezdu hasičů na místo byl již řidič mimo vozidlo a v péči zdravotnické záchranné služby.

Oznámení celý článek
12.9.

Stříbro z MČR kynologických činností

Pachové práce vyšly nejlépe ze zúčastněných soutěžících právě svitavskému kolegovi Petru Zikovi. V nich jeho pes nenašel konkurenci a zvítězil.

Oznámení celý článek
21.8.

V Aquacentru proběhne technicko - provozní odstávka

Venkovní bazény včetně letní pláže během odstávky zůstávají otevřeny pro veřejnost.

Oznámení celý článek
23.5.

Poděkování

V sobotu 12. května tohoto roku jsem ztratila svoji kabelku, v níž jsem měla osobní doklady a peníze.

Oznámení celý článek
8.7.

Den ve středověkém duchu s nejlepšími řemeslníky, umělci, bylinkáři a šermíři

K poslechu zahraje svou autorskou hudbu výjimečná slovenská zpěvačka Horana. A

Oznámení celý článek
13.5.

Kapela Tři sestry již tradičně vystoupí v pardubickém pivovaru

Areál pivovaru bude otevřen v 17 hodin. Koncert skupin začne v 18 hodin a konec celé akce nebude dříve jak o půlnoci. V areálu bude k dispozici dostatečný počet výčepních míst, občerstvení i toalet . Po celý večer se navíc bude točit 11 stupňové pivo Vilém z produkce Pardubického pivovaru a.s. a to za skvělých 25 korun.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting