„Roztroušená skleróza v životě pacienta“ - to je říjnový seminář v Pardubicích, který je určen pro pacienty s nově zjištěným onemocněním.

11.9.

„Roztroušená skleróza v životě pacienta“ - to je říjnový seminář v Pardubicích, který je určen pro pacienty s nově zjištěným onemocněním.

MS centrum neurologické kliniky Pardubické nemocnice ve spolupráci se společností Novartis pořádají seminář na téma „Roztroušená skleróza v životě pacienta“. Bude se konat 22. října 2018 od 16.00 hodin v Hotelu EURO v Pardubicích. Seminář je určen pro pacienty s nově zjištěným onemocněním. Účast rodinných příslušníků a přátel je doporučená a velmi vítaná.

Program
  • 16.00 – 16.05: zahájení semináře
  • 16.05 – 16.50: Roztroušená skleróza z pohledu lékaře MUDr. - Alena Martinková (MS centrum Neurologické kliniky Pardubické nemocnice)
  • 16.50 – 17.30: Co mohu udělat pro své tělo (možnosti fyzioterapie u pacientů s roztroušenou sklerózou) - Mgr. Lucie Suchá, Mgr. Klára Novotná (MS centrum Neurologické kliniky 1. LF UK a VFN Praha)
  • 17.30 – 17.45: přestávka
  • 17.45 – 18.30: Co mohu udělat pro svou duši (možnosti psychoterapie u pacientů s roztroušenou sklerózou) - Renáta Malinová (MS centrum Neurologické kliniky 1. LF UK a VFN Praha)
  • 18.30 – 19.15: Pracovně právní problematika a roztroušená skleróza - Hana Potměšilová (Revenium)
  • 19.15 – 20.00: diskuze

V případě zájmu se, prosím, registrujte na e-mailové adrese: l.cihakova@gsymposion.cz (Lucie Čiháková).

Zdroj: nempk.cz

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

4.2.

Univerzita Pardubice představí unikátní výstavu

Soubor více než dvaceti rozhovorů s občany států Východního bloku, kteří v roce 1968 odvážně protestovali proti invazi vojsk do Československa, je putovní.

Oznámení celý článek
23.5.

Poděkování

V sobotu 12. května tohoto roku jsem ztratila svoji kabelku, v níž jsem měla osobní doklady a peníze.

Oznámení celý článek
30.1.

Animalfest 2018 v ABC klubu

Celý výtěžek bude věnován na provoz stanice pro handicapované živočichy LIPEC.

Oznámení celý článek
23.10.

„Loučení s ptáky v NPR Bohdanečský rybník"

Loučení s ptáky je tradiční akcí v národní přírodní rezervaci Bohdanečský rybník, jejíž náplní bude pozorování ptactva stativovými dalekohledy na dně vypuštěného rybníka s výkladem, odchyt ptáků do nárazových sítí, ukázka kroužkování opeřenců a prezentace práce ochrany přírody. Rádi Vás přivítáme kdykoli mezi 9 až 12 h.

Oznámení celý článek
26.4.

Uzavírka výjezdů na nadjezdu u Doubravic

Silniční provoz na silnici I/36 bude po dobu stavebních prací veden po volné polovině silnice s přechodným dopravním značením, které usnadní orientaci. V samotném místě oprav bude fungovat kyvadlový provoz.

Oznámení celý článek
15.8.

Omezení železničního provozu v Ústí nad Orlicí

Při výluce dojde k významnému omezení kapacity této tratě v oblasti Ústí nad Orlicí. Z toho důvodu byla přijata rozsáhlá opatření a sestaven výlukový jízdní řád. Připravená opatření mají za cíl minimalizovat dopady výluky na cestující, zachovat maximum přestupních vazeb a zároveň minimalizovat přenášení zpoždění na jiná místa republiky.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting