Slavnostní koncert PKS Cantus amici

7.6.

Slavnostní koncert PKS Cantus amici

Slavnostní koncert PKS Cantus amici

Pardubický komorní sbor Cantus amici si dovoluje Vás pozvat na slavnostní koncert k 25. výročí založení, který se uskuteční již v tuto sobotu 9. června v 16 hodin v chrámu sv. Bartoloměje v Pardubicích. Stalo se téměř samozřejmostí, že příznivci sborového zpěvu v našem městě mají z čeho vybírat. V nabídce kvalitních souborů najdete sbory všech velikostí a věkových kategorií. Cantus amici patří k pardubickým hudebním stálicím už čtvrt století a za tu dobu si vybudoval bohatý repertoár skladeb duchovních i světských z různých historických období i ze současnosti. Jsou zde zahrnuta díla autorů světových (W.A. Mozart, J. Haydn, J.S.Bach, G. Verdi ) i českých (B.Smetana, A.Dvořák, B. Martinů, J.Suk ). Rádi bychom při příležitosti našich sborových narozenin posluchačům nabídli slavnostní hudební menu. "Hlavním chodem" bude mše D dur Lužanská Antonína Dvořáka, kterou doplní drobnější "lahůdky" z pera Wolfganga Amadea Mozarta. Spolu s PKS Cantus amici se sbormistrem Miloslavem Drahošem vystoupí sólisté z pardubické konzervatoře, varhanní doprovod již tradičně patří Václavu Uhlířovi. Vstupenky na koncert je možné si zakoupit v Informačním centru a v prodejně Bartolomeum. Přijďte, těšíme se na Vás!

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

13.10.

Dětské oddělení hledá dárce kočárku

Dětské oddělení proto prosí širokou veřejnost, zda by se našel někdo, kdo již takový kočárek nepotřebuje a mohl by jej věnovat pro potřeby malých pacientů. Váš dar by nám velmi pomohl v péči o miminka.

Oznámení celý článek
8.12.

Omezení provozu ambulance kožního oddělení pardubické nemocnice

Ve dnech od 8. 12. do 17. 12. 2014 bude probíhat výměna oken a s tím spojené stavební práce na kožním oddělení v rámci projektu "Realizace úspor energie, areál Pardubické krajské nemocnice, a.s. II“. Z tohoto důvodu bude výrazně omezen provoz ambulance kožního oddělení. Ambulance bude dočasně přesunuta do suterénu budovy kožního oddělení.

Oznámení celý článek
26.2.

Ples si rozvracet nedáme!

Ples byl mimo jiné důkazem o nerozborné jednotě všech, kteří se chtějí smát naší nedávné minulosti.

Oznámení celý článek
10.8.

Zastavte kácení stromů v Pardubicích!

Dnes 10. srpna 2007 v 10:00 hodin zahájí redaktoři Reflexu protestní akci proti kácení stromů.

Oznámení celý článek
11.1.

V prosinci hasiči zasahovali u 450 událostí

Nejvíce hasiči opět zasahovali u technických událostí 222 (Pardubice 46, Chrudim 35, Svitavy 50, Ústí nad Orlicí 91). Mezi tyto události se řadí například vyproštění osob z výtahu, nouzové otevření bytu, měření koncentrací, ale také úniky nebezpečných látek i technologické pomoci.

Oznámení celý článek
12.12.

12. prosince zahajuje VČD prodej vstupenek

V pondělí 12. prosince zahájí prodej vstupenek na soutěžní komedie XII. ročníku GRAND Festivalu smíchu.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting