Symposion coffee - skvělá káva v centru Pardubic

10.5.

Symposion coffee - skvělá káva v centru Pardubic

Symposion Coffee - kavárna a bar v historickém centru Pardubic vám každý den již od osmé hodiny ranní nabízí potěšení v podobě lahodé chuti italské kávy Bristot, kterou zde naleznete i v bio verzi a prémiového čaje Althouse. Pokud máte naspěch, připraví vám zde ochotně kávu nebo čaj s sebou.

V průběhu celého dne vám příjemná a vlídná obsluha kavárny nabídne ke kávě, čaji nebo domácí limonádě se speciálními příchutěmi knihu ke čtení nebo denní tisk a ve večerních hodinách se v Symposionu můžete seznamovat se širokým výběrem alkoholických nápojů se specializací na vodky.

Pokud preferujete tradiční zlatavý mok, pak se můžete osvěžit točeným Svijanským pivem a i vinaři si zde vyberou z pestrého výběru vín - jak českých tak zahraničních značek. V kavárně se konají speciální akce na vybrané drinky - a to každý pátek, sobotu a středu.

Termíny speciálních akcí naleznete na Facebookovém profilu Symposion Coffee. Pokud plánujete firemní večírek, soukromou oslavu nebo jakoukoli jinou akci, prostory kavárny jsou vám po předchozí domluvě k dispozici.

Příjemné prostředí provoněné kávou a s nádechem Řecka - to je Symposion coffee na Pernštýnském náměstí v Pardubicích.

Facebook: https://cs-cz.facebook.com/Symposion.coffee/

Adresa: Pernštýnská 40, 530 02 Pardubice

Telefon: 723 308 912

Otevírací doba: Po - Ne: 08:00 - 23:00

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

11.6.

Ve čtvrtek se koná XXIV. ročník soutěže Orlická věž

Akce je pod záštitou hejtmana Pardubického kraje JUDr. Martina Netolického, Ph.D. a za podpory starosty města Ústí nad Orlicí Petra Hájka.

Oznámení celý článek
15.7.

Upozorňujeme veřejnost na blížící se stavební práce před areálem Pardubické nemocnice, při nichž dojde k některým omezením.

Překop vozovky po polovinách za uzavírky jednoho jízdního pruhu, překop vozovky a chodníku u objektu Nemocnice Pardubického kraje bude realizován ve dnech pracovního volna a klidu, následně bude realizován překop chodníku na druhé straně vozovky.

Oznámení celý článek
25.3.

Abeceda peněz a Jarní jarmark

Z výtěžku chtějí děti přispět Rebece, která bojuje s nemocí motýlích křídel http://www.rebecinakridla.cz/, a zaplatit si společný třídní výlet.

Oznámení celý článek
27.10.

Soutěž „Hodit se už nebudou.“

Od prvního listopadu 2016 až do konce března 2017 budou moct Pardubáci soutěžit o hodnotné ceny z oblasti elektroniky - mobilní telefony, tablety či meteostanice.

Oznámení celý článek
5.2.

Jarní prázdniny v muzeu

Na každé zastávce se mohou děti těšit na drobné hry a tvořivé úkoly. Každý cestující dostane plán cesty, a pokud doputuje až do cíle, čeká ho drobná odměna. Akce se koná ve středu 6. února 2013 od 10.00 do 16.00 hod.

Oznámení celý článek
30.1.

Animalfest 2018 v ABC klubu

Celý výtěžek bude věnován na provoz stanice pro handicapované živočichy LIPEC.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting