Symposion coffee - skvělá káva v centru Pardubic

10.5.

Symposion coffee - skvělá káva v centru Pardubic

Symposion Coffee - kavárna a bar v historickém centru Pardubic vám každý den již od osmé hodiny ranní nabízí potěšení v podobě lahodé chuti italské kávy Bristot, kterou zde naleznete i v bio verzi a prémiového čaje Althouse. Pokud máte naspěch, připraví vám zde ochotně kávu nebo čaj s sebou.

V průběhu celého dne vám příjemná a vlídná obsluha kavárny nabídne ke kávě, čaji nebo domácí limonádě se speciálními příchutěmi knihu ke čtení nebo denní tisk a ve večerních hodinách se v Symposionu můžete seznamovat se širokým výběrem alkoholických nápojů se specializací na vodky.

Pokud preferujete tradiční zlatavý mok, pak se můžete osvěžit točeným Svijanským pivem a i vinaři si zde vyberou z pestrého výběru vín - jak českých tak zahraničních značek. V kavárně se konají speciální akce na vybrané drinky - a to každý pátek, sobotu a středu.

Termíny speciálních akcí naleznete na Facebookovém profilu Symposion Coffee. Pokud plánujete firemní večírek, soukromou oslavu nebo jakoukoli jinou akci, prostory kavárny jsou vám po předchozí domluvě k dispozici.

Příjemné prostředí provoněné kávou a s nádechem Řecka - to je Symposion coffee na Pernštýnském náměstí v Pardubicích.

Facebook: https://cs-cz.facebook.com/Symposion.coffee/

Adresa: Pernštýnská 40, 530 02 Pardubice

Telefon: 723 308 912

Otevírací doba: Po - Ne: 08:00 - 23:00

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

15.1.

VĆD - změna programu

Z důvodu onemocnění v souboru se zítra, v úterý 16. ledna od 19.00 hodin v Městském divadle neodehraje Rasputin, ale komedie Z postele do postele. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, případně je lze vrátit, abonentní skupině F’17 bude představení nasazeno v náhradním termínu. Za změnu se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Oznámení celý článek
9.6.

Právě vyšlo druhé číslo Zpravodaje krajské nemocnice

Co vše nabídne nadcházející 5. ročník Dne nemocnice? Jakých úspěchů dosáhli traumatologové a ortopédi? Jak pečovat hlas?

Oznámení celý článek
8.8.

Otevření Muzea českého karosářství

Muzeum českého karosářství představí věhlasnou českou tradici výroby automobilových karoserií.

Oznámení celý článek
1.9.

Omezení provozu v budově radiodiagnostického oddělení Pardubické nemocnice

Důvodem je dokončování stavebních prací pro instalaci nových skiagrafických přístrojů, bude probíhat pokládání nové dlažby u vyšetřoven.

Oznámení celý článek
26.7.

Salvátorská pouť v Chrudimi

Chrudimská pouť v letošním roce proběhne v termínu od pátku 5. srpna do neděle 7. srpna 2016.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting