Tržby společnosti Tesco Stores v České republice klesly v prvním pololetí v meziročním srovnání o 6,9 %.

Tržby společnosti Tesco Stores v České republice klesly v prvním pololetí v meziročním srovnání o 6,9 %. Pozitivní trend zpomalení poklesu se projevil ve druhém čtvrtletí finančního roku, kdy tržby v meziročním srovnání poklesly o 5 %. Rovněž meziroční tržby v celé Evropě poklesly o 5 % s mírným zlepšením ve stejném období (Q2).

“Jsem rád, že i v obtížných ekonomických podmínkách začíná náš plán přinášet výsledky pro zákazníky. Zaměření na čerstvé potraviny, představování inovací v oblasti nakupování on-line, a také práce, kterou děláme, abychom vylepšili naše obchody, se odrazily ve zlepšeném hospodaření ve druhém čtvrtletí. Věřím, že ve druhém pololetí se vrátíme na cestu k růstu“, řekl David Morris, generální ředitel Tesco Stores ČR.

Společnost Tesco
díky datům z  věrnostního programu Clubcard umí přizpůsobit nabídku sortimentu a uspořádání obchodu potřebám místních zákazníků.
32 hypermarketů po celé ČR bylo zrekonstruováno podle pilotního projektu hypermarketu v Brandýse nad Labem. Zákazníkům se v upravených prodejnách líbí především Ovoce a zelenina a významně rozšířená nabídka oblečení.
Nelze opomenou ani rekonstrukci jednoho z jejich menších supermarketů v Milovicích. Ten se stane předobrazem pro další obchody malých formátů. Má vylepšenou nabídku ovoce, zeleniny a pečiva, která je umístěna v blízkosti vstupu do obchodu. Navíc tam byla rozšířena nabídka oblečení pod značkou F&F, především oblečení pro děti.


Společnost Tesco Stores ČR, a. s. vstoupila na český trh v roce 1996. V současné době provozuje
v tuzemsku 232 obchodů, 19 čerpacích stanic a 7 obchodních center.

V roce 2012 věnoval Nadační fond Tesco více než 6 milionů korun na charitativní účely. V roce 2013 získala společnost 1. cenu za nejlepšího zaměstnavatele v kategorii Obchod od České studentské unie.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

3.4.

Pozvánka do muzea v Poličce: JARNÍ VRKOČE

Naaranžujete si zápich zelených větviček a proutků do vašeho oblíbeného hrníčku nebo květináče a ozdobíte jej stuhami, barevnými skořápkami a květinami nebo motýli z různých materiálů.

Oznámení celý článek
17.8.

Tip na noční prohlídku zámku Slatiňany

Bude tedy čistě na Vás, kolik času v zámeckých pokojích strávíte.

Oznámení celý článek
18.6.

Pozvánka na výstavu „I já chci mít vzpomínky na dětství“

Čekají na vás interaktivní kvízy, edukativní videa, výstava dětských výtvarných prací a dvě doprovodné akce. Obě se uskuteční 29. 6. V brzkých odpoledních hodinách bude probíhat program pro děti, od 15:00 se pak dospělým zájemcům budou věnovat specialisté na přípravy a podporu pěstounů, kteří poskytnou detailní informace o pěstounské péči.

Oznámení celý článek
12.11.

Kalendář i výstava k sokolskému jubileu

Kalendář i publikaci můžete zakoupit v Turistickém informačním centru. Až do konce listopadu můžete také navštívit výstavu ve Státním okresním archivu, která je otevřená v pondělí a ve středu od 9 do 18, v úterý a ve čtvrtek od 13 do 15 a v pátek od 9 do 15 hodin.

Oznámení celý článek
17.12.

Vánoční trhy jsou prodlouženy do 22.12.

Pestrá nabídka vín, sýrů, dekorací, svíček, jmelí, ozdob i šperků... Také bude probíhat doprovodný program - dle počasí a okolností denně od 17 do 18 hodin ve stanu vedle dřevěného betléma...

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting