Upozornění na změnu pracoviště

20.9.

Upozornění na změnu pracoviště

 Odbor služby pro zbraně a bezpečnostní materiál bude mít nové působiště. Z prostor v areálu bývalé okresní vojenské správy se stěhuje na Dubinu. 

V souvislosti se změnou pracoviště, dojde v době od 23. - 31. srpna 2016 k uzavření těchto prostor a následnému stěhování.

Agendu spojenou se zbraněmi, střelivem a dalším bezpečnostním materiálem bude možné vyřídit v úředních hodinách až od 1. 9. 2016 v nových prostorách na adese Jana Zajíce 946 Pardubice - Dubina (budova Obvodního oddělení Pardubice 3, ve 2. patře). Pro vstup do této části budovy bude využíván zadní vchod (od nákladní rampy bývalé pošty, nikoliv z centra Dubina).

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

18.5.

Pardubická pobočka společnosti RENOMIA se přestěhovala. Nově ji najdete v Administrativním centru Vinice

„Nové prostory přinesou větší pohodlí jak pro zaměstnance, tak pro naše obchodní partnery a klienty, kteří k nám zavítají. Jelikož se pardubická pobočka od svého založení v roce 2003 velmi dynamicky rozvíjí, personálně roste – a to i díky loňské akvizici společnosti Marvel Credit – museli jsme najít vhodnější prostory,“ říká Jiří Mikulecký, ředitel pardubické pobočky společnosti RENOMIA.

Oznámení celý článek
29.10.

Uzavření pracoviště přepravní kontroly a výroby expresních karet 29. a 30. října 2013

Z výše zmíněných důvodů nebude možné v těchto dnech řešit přestupky v MHD.

Oznámení celý článek
21.8.

V Aquacentru proběhne technicko - provozní odstávka

Venkovní bazény včetně letní pláže během odstávky zůstávají otevřeny pro veřejnost.

Oznámení celý článek
17.10.

Doktor v nesnázích

Dne 3.4.2019 od 19.hod. pořádá KD Hronovická v Pardubicích skvělou divadelní komedii: Doktor v nesnázích.

Oznámení celý článek
6.11.

Lákavá příležitost pro umělce

Vyzýváme tímto mladé individuální umělce a členy uměleckých skupin, kteří používající ve své tvorbě libovolnou výtvarnou techniku - malbu, kresbu, sochu, fotografii, komiks, instalaci, videoart, design, apod., aby zaslali v elektronické podobě svůj stručný profesionální životopis se základními osobními údaji, stručné portfolio s ukázkou dosavadní tvorby a náhled uměleckého projektu, které by chtěli vystavit.

Oznámení celý článek
21.8.

Benefiční koncert pro kardiologii

Vstupné na tento koncert je 200,- Kč. Vstupenky je možné zakoupit v Turistickém informačním centru na náměstí Republiky (u Zelené brány).

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting