Uzavírka výjezdů na nadjezdu u Doubravic

26.4.

Uzavírka výjezdů na nadjezdu u Doubravic

Od čtvrtka 28. dubna do soboty 30. dubna bude omezen provoz na nadjezdu u Doubravic. Kvůli frézování a pokládce asfaltové směsi dojde k uzavírce výjezdu směrem na Chrudim a také výjezdu ze silnice I/37 od Hradce Králové směrem na Lázně Bohdaneč. Autobusová doprava nebude ovlivněna.

Silniční provoz na silnici I/36 bude po dobu stavebních prací veden po volné polovině silnice s přechodným dopravním značením, které usnadní orientaci. V samotném místě oprav bude fungovat kyvadlový provoz.

Objízdné trasy:

Uzavírka výjezdu směr Chrudim:

Od Pardubic: silnice III/32224 – ul. Poděbradská, MK – ul. Jiřího Potůčka, MK – ul. Okrajová, MK – ul. Bělehradská, MK – ul. Gen. Svobody, MK – ul. Nádražní, silnice I/37 směr Chrudim.

Uzavírka výjezdu směr Pardubice, Lázně Bohdaneč:

Od Hradce Králové: silnice I/37, MK – ul. Nádražní, MK – ul. Gen. Svobody, MK – ul. Legionářská, silnice I/37, levá rampa vlevo směr Pardubice, vpravo směr Lázně Bohdaneč.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

18.5.

Dobré divadlo - Nábřeží řemeslníků

Již tuto sobotu 19.5. od 9:00 do 18:00 ožije Tylovo nábřeží v Hradci Králové ruchem nejrůznějších řemesel, otvírá se totiž NÁBŘEŽÍ ŘEMESLNÍKŮ!

Oznámení celý článek
13.2.

Informace k zápisu do mateřských škol

Kritéria k přijímacímu řízení budou zveřejněna v březnu na webových stránkách mateřských škol. Je doporučeno podávat maximálně 2 přihlášky.

Oznámení celý článek
23.5.

Poděkování

V sobotu 12. května tohoto roku jsem ztratila svoji kabelku, v níž jsem měla osobní doklady a peníze.

Oznámení celý článek
11.2.

Cestopisné putování po Santorini

Začátek je ve středu 13. února v 18 hodin v přednáškovém sále Jana Kašpara v přízemí staré reálky na Komenského náměstí.

Oznámení celý článek
2.5.

Blíží se svátek hasičů – svátek svatého Floriána. Zavítejte do Chrudimi, Seče i Hlinska na Den otevřených dveří

Svatý Florián, jehož jméno je z latinského slova „florianus" a v překladu znamená „kvetoucí, rozkošný" patří mezi nejpopulárnější české světce.

Oznámení celý článek
20.11.

Poprvé z měsíce

Posádka Apolla 8 spatřila místa na povrchu našeho vesmírného souputníka, která lidé do té doby znali pouze z několika nepříliš kvalitních fotografií.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting