Vystavení nové Pardubické karty na počkání

6.3.

Vystavení nové Pardubické karty na počkáníDopravní podnik přichází s další novinkou. Cestující mají možnost nechat si vystavit novou Pardubickou kartu na počkání. Express karta stojí Kč 180,– a její vyrobení od přijetí žádosti trvá kolem 15 minut. Dopravní podnik tuto službu nabízí prozatím pouze na Zákaznickém centru v Pernerově ulici a netýká se výroby duplikátů karet.

Možnost odnést si kartu přímo z výroby je v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek od 08:00 do 16:00 hodin (přestávka 12:00 – 12:30) a ve středu od 10:00 do 18:00 hodin (přestávka 13:30 – 14:00).

Výroba duplikátů je možná již do druhého s ohledem na individuální situaci u každého cestujícího, ze které se vychází při podání žádosti o duplikát. Ve vyjímečných případech může trvat výroba do tří dnů. Cena výroby duplikátů se nemění a stojí Kč 130,–.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

27.12.

Změna ve správě bytového fondu města

Ve dnech 2. a 3.1. 2014 dojde k omezení provozu pouze v oblasti příjmu pokladní hotovosti – v těchto dvou dnech nebude možné platit na pokladně v 1. patře budovy U Divadla 828.

Oznámení celý článek
23.10.

„Loučení s ptáky v NPR Bohdanečský rybník"

Loučení s ptáky je tradiční akcí v národní přírodní rezervaci Bohdanečský rybník, jejíž náplní bude pozorování ptactva stativovými dalekohledy na dně vypuštěného rybníka s výkladem, odchyt ptáků do nárazových sítí, ukázka kroužkování opeřenců a prezentace práce ochrany přírody. Rádi Vás přivítáme kdykoli mezi 9 až 12 h.

Oznámení celý článek
5.8.

Desátá Voříškiáda - I. Rexův memoriál

Psa lze dohlásit i v den konání výstavy, bez uvedení v katalogu a za 200,-Kč.

Oznámení celý článek
11.9.

„Roztroušená skleróza v životě pacienta“ - to je říjnový seminář v Pardubicích, který je určen pro pacienty s nově zjištěným onemocněním.

MS centrum neurologické kliniky Pardubické nemocnice ve spolupráci se společností Novartis pořádají seminář na téma „Roztroušená skleróza v životě pacienta“. Bude se konat 22. října 2018 od 16.00 hodin v Hotelu EURO v Pardubicích. Seminář je určen pro pacienty s nově zjištěným onemocněním. Účast rodinných příslušníků a přátel je doporučená a velmi vítaná.

Oznámení celý článek
11.8.

VLAK+ Flora Olomouc 2014

České dráhy připravily pro návštěvníky zajímavou nabídku.

Oznámení celý článek
4.1.

Změny ve vedení chrudimské policie.

Do funkce ustanoven nový vedoucí i jeho zástupce.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting