Warm Up festivalu Svojšice ve čtvrtek na zámku v Cholticích.

12.4.

 Warm Up festivalu Svojšice ve čtvrtek na zámku v Cholticích.

 I letos se koná Warm Up Tour festivalu Svojšice. První Warm Upy již proběhly a další party se koná 13. 4. 2017. Na warmupové akci v Cholticích tentokrát zahraje Toky (SK), Džejár, Nancy a Victor Tellagio.
Festival Svojšice již každoročně pořádá Warm Up tour v českých a moravských klubech. Od začátku roku proběhlo již několik akcí pod hlavičkou Svojšic a další party se koná již tento čtvrtek v hudebním klubu v Cholticích. Na akci zahrají Toky (SK), Džejár a Nancy. Návštěvníci warmupových akcí také mají možnost získat CD kompilaci k festivalu, která je vždy připravena pro prvních 100 příchozích. Warm Up v Cholticích začne ve 21:00 h.
.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

14.9.

Soutěž „Vyzbroj si svou babičku, dědečka“ "Jedna povedená fotka = tablet"

Informace k trestné činnosti ohrožující dříve narozené naleznete například zde: http://www.policie.cz/seniori-tc.aspx a preventivní rady například zde: http://www.policie.cz/web-prevence.aspx.

Oznámení celý článek
3.4.

Pozvánka do muzea v Poličce: JARNÍ VRKOČE

Naaranžujete si zápich zelených větviček a proutků do vašeho oblíbeného hrníčku nebo květináče a ozdobíte jej stuhami, barevnými skořápkami a květinami nebo motýli z různých materiálů.

Oznámení celý článek
14.6.

Rozšíření provozu separačních dvorů se osvědčilo

V minulých letech byly separační dvory v době všech svátků uzavřeny. V letošním roce přicházejí Služby města Pardubic s novinkou, kterou chtějí vyhovět občanům města. Předpokládají, že v době svátků je většina obyvatel doma a může volno využít k úklidu svých bytů a domů.

Oznámení celý článek
27.2.

Modernizace silnice II/324 Pardubice - Staré Hradiště - ZMĚNA

Zveme Vás na informační schůzku, na které Vám poskytneme informace ohledně stavby „Modernizace silnice II/324 Pardubice – Staré Hradiště“ a vyplývajících dopravních omezení s touto stavbou souvisejících.

Oznámení celý článek
18.9.

Zemřel bývalý ředitel Pardubické nemocnice MUDr. Jiří Smutný

Poslední rozloučení se uskuteční ve čtvrtek 20. září 2018 ve 12.00 hodin ve smuteční obřadní síni pardubického krematoria.

Oznámení celý článek
11.1.

Změna programu VČD na 11. ledna

Náhradní termín představení se uskuteční v sobotu 17. března.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting