Zastavte kácení stromů v Pardubicích!

10.8.

Zastavte kácení stromů v Pardubicích!

Do redakce Pardubického světa dorazil dnes ráno mail, jehož úplné a doslovné znění na tomto místě zveřejňujeme: Dnes 10. srpna 2007 v 10:00 hodin zahájí redaktoři Reflexu protestní akci proti kácení stromů na náměstí Čs. legií v Pardubicích. Smyslem akce je: upozornit starostku městského obvodu Pardubice 1 Hanu Tomanovou (ODS), že dřevo na otop na chalupu se dá sehnat i jinde než v centru města a upozornit na nebývalou dřevorubeckou aktivitu paní starostky, neboť za poslední dva roky jde z její strany o opakovaný, nevratný zásah do zeleně v tomto krajském městě, který nemá obdoby. Redaktory Reflexu Jiřího X. Doležala a Jana Potůčka, kteří se protestně připoutají k jednomu z ohrožených stromů, přijde podpořit i Zelený Raoul. Asistence médií vítána, v 10:20 proběhne na náměstí Čs. legií v Pardubicích improvizovaná tisková konference.

Další zprávy z kategorie "Oznámení"

19.5.

První veřejné vystoupení MIG 15 UTI

Již tuto sobotu 16. května 2015 zažije královéhradecké letiště na show plnou vrtulníků, letounů a automobilů, kterou si užijí tisíce hradečáků i mimohradeckých. Letošní ročník Helicoptershow přinese exklusivní podívanou prvního veřejného vystoupení letounu MIG 15 UTI s imatrikulací OK-UTI. Ukázka, která doposud nebyla nikde k vidění!

Oznámení celý článek
7.3.

Poznáváte muže na identikitu?

Poznáváte muže na sestaveném identikitu od specialistů z Kriminalistického ústavu Praha? Ozvěte se nám.

Oznámení celý článek
3.4.

Pozvánka do muzea v Poličce: JARNÍ VRKOČE

Naaranžujete si zápich zelených větviček a proutků do vašeho oblíbeného hrníčku nebo květináče a ozdobíte jej stuhami, barevnými skořápkami a květinami nebo motýli z různých materiálů.

Oznámení celý článek
10.1.

Poplatek za odpad zůstává stejný

Cílem této úpravy je snaha o snížení administrativního i finančního zatížení, k němuž dochází v důsledku obtížné dohledatelnosti těchto osob. Místní poplatek je splatný jednorázově do 30. dubna 2014, číslo účtu / variabilní symbol zůstávají stejné jako v předešlých letech.

Oznámení celý článek
3.10.

Přijďte se projít po městské památkové rezervaci podél Haldy

Poznáte tak, jak vypadal ráz dnešního historického jádra města běhu staletí.

Oznámení celý článek
10.11.

Novým starostou MO Pardubice II je Radek Hejný

Na ustavujícím jednání Zastupitelstva městského obvodu Pardubice II, které se konalo ve středu 5. 11. 2014 v aule Gymnázia Mozartova, bylo zvoleno nové vedení polabinské radnice.

Oznámení celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting