Konference „Kultura ... " se uskuteční v listopadu

1.11.

Konference „Kultura ...

Konference „Kultura ...

Konference „Kultura ...

Konference „Kultura v době ekonomické krize“, kterou mělo občanské sdružení Dialog pro Pardubice pořádat v úterý 26. října na pardubickém zámku, se uskuteční v náhradním termínu. Z důvodu pokračujících jednání o vládní koalici na pardubickém magistrátu by se totiž akce nemohli zúčastnit představitelé města. „Vzhledem k tomu, že v původním termínu 26. října také zasedá Poslanecká sněmovna, což by znemožnilo účast poslanců z Pardubického kraje, jsme se rozhodli termín konference na poslední chvíli změnit,“ vysvětlil předseda sdružení Dialog pro Pardubice Jan Potůček. Náhradním termínem konference bude úterý 23. listopadu, místo konání akce – rytířské sály zámku v Pardubicích - se nemění. Další podrobnosti o programu se zájemci dozvědí na webu www.pro-pardubice.cz. „Bohužel jsme nemohli zastavit vydání inzerátu v týdeníku Sedmička, který vyšel v dnešním čísle a avizuje původní termín konference 26. října 2010. Ten už neplatí,“ upozornil již 21. října Potůček. Dialog pro Pardubice se proto i tímto způsobem omlouvá všem pozvaným hostům i účastníkům za způsobené komplikace. „Kultura v době ekonomické krize“ - podrobnosti­:

Další zprávy z kategorie "Politika"

3.7.

Poslanci ČSSD odvedli v Poslanecké sněmovně kus práce

Lídr kandidátky Miroslav Váňa stál za zrodem novely zákona, kterým se mění zákon o územním plánování a stavebním řádu.

Politika celý článek
12.11.

V Lanškrouně zvolili novou starostku

Zastupitelstvo rozhodlo, že rada města bude mít 7 členů, z nichž uvolněnými budou starostka a místostarosta.

Politika celý článek
6.11.

Piráti v Pardubickém kraji mají nové vedení

V pardubickém krajském sdružení jde tak o největší výměnu vedení za jeho historii, neboť dosud byla vždy zachovávána kontinuita, že někdo ze „starého“ vedení, byl součástí i „nového“ a k obměně docházelo postupně. Nyní jsou v předsednictvu samí nováčci. Zároveň se rozšířil počet místopředsedů ze dvou na čtyři a každý z nich je z jiného regionu kraje.

Politika celý článek
11.7.

Vláda schválila návrh novely zákona o podnikání v cestovním ruchu

Cílem předkládaného materiálu je především uvedení zákona do souladu s občanským zákoníkem a živnostenským zákonem. Dále pak zvýšení ochrany zákazníka týkající se úpravy povinného pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře tak, aby nemohlo ze strany pojišťovny dojít k omezení rozsahu pojistného plnění. V neposlední řadě pak úprava dozoru správních orgánů nad činností cestovních kanceláří a cestovních agentur a zavedení správního trestání včetně sankcí.

Politika celý článek
25.10.

Piráti budou prosazovat program z opozice

Přesunem do opozice pro Piráty práce na jejich programu nekončí. Naopak. Jak slíbili již ve své povolební strategii, budou konstruktivní opozicí.

Politika celý článek
11.12.

Miluše Horská: Je třeba posílit neziskový sektor v Česku

Na území ČR je registrováno více než 130 000 neziskových subjektů. V této sféře je zaměstnáno přes 107 tisíc lidí. Tisíce dobrovolníků odvede ročně 45 miliónů hodin práce bez nároku na honorář. „Neziskovky jsou součástí našich každodenních životů, aniž si to vždy uvědomujeme“, říká Miluše Horská, senátorka za obvod 43 Pardubice, která je zároveň i místopředsedkyní horní komory.

Politika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting