Konference „Kultura ... " se uskuteční v listopadu

1.11.

Konference „Kultura ...

Konference „Kultura ...

Konference „Kultura ...

Konference „Kultura v době ekonomické krize“, kterou mělo občanské sdružení Dialog pro Pardubice pořádat v úterý 26. října na pardubickém zámku, se uskuteční v náhradním termínu. Z důvodu pokračujících jednání o vládní koalici na pardubickém magistrátu by se totiž akce nemohli zúčastnit představitelé města. „Vzhledem k tomu, že v původním termínu 26. října také zasedá Poslanecká sněmovna, což by znemožnilo účast poslanců z Pardubického kraje, jsme se rozhodli termín konference na poslední chvíli změnit,“ vysvětlil předseda sdružení Dialog pro Pardubice Jan Potůček. Náhradním termínem konference bude úterý 23. listopadu, místo konání akce – rytířské sály zámku v Pardubicích - se nemění. Další podrobnosti o programu se zájemci dozvědí na webu www.pro-pardubice.cz. „Bohužel jsme nemohli zastavit vydání inzerátu v týdeníku Sedmička, který vyšel v dnešním čísle a avizuje původní termín konference 26. října 2010. Ten už neplatí,“ upozornil již 21. října Potůček. Dialog pro Pardubice se proto i tímto způsobem omlouvá všem pozvaným hostům i účastníkům za způsobené komplikace. „Kultura v době ekonomické krize“ - podrobnosti­:

Další zprávy z kategorie "Politika"

12.11.

Primátorkou Pardubic je Štěpánka Fraňková

V příštích čtyřech letech se bude na radnici věnovat problematice investic, školství, sociální politice a zdravotnictví.

Politika celý článek
18.11.

Zvolena Rada Pardubického kraje

Hejtmanem Pardubického kraje se zodpovědností za všeobecný rozvoj kraje a evropské fondy se stává Mgr. Radko Martínek.

Politika celý článek
27.5.

ROP Severovýchod může získat dalších 600 milionů korun z Unie

Na konci června už bychom měli znát stanovisko zastupitelstev tří krajů Severovýchodu. Pokud budou souhlasit se zaplacením sankcí za ROP Severovýchod, jak požaduje ministerstvo financí, otevře se nám cesta k obnovení certifikace a tedy i k získání dalších 600 milionů korun ze Severozápadu.

Politika celý článek
22.11.

Evropa se chce spojit proti šmejdům

V systému Car-pass jde o to, že každé vozidlo získá k technickému průkazu ještě svou unikátní certifikaci (car-pass), do níž se opisuje stav počitadla pokaždé, když majitel auta navštíví STK, servis apod. Historie vozidla je tak snadno dohledatelná a auto bez certifikátu neprodejné

Politika celý článek
5.12.

Na Univerzitě Pardubice o totalitarismu

Ve středu 5. prosince odpoledne se na Univerzitě Pardubice uskuteční přednáška doc. RNDr. Martina Palouše

Politika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting