Konference „Kultura ... " se uskuteční v listopadu

1.11.

Konference „Kultura ...

Konference „Kultura ...

Konference „Kultura ...

Konference „Kultura v době ekonomické krize“, kterou mělo občanské sdružení Dialog pro Pardubice pořádat v úterý 26. října na pardubickém zámku, se uskuteční v náhradním termínu. Z důvodu pokračujících jednání o vládní koalici na pardubickém magistrátu by se totiž akce nemohli zúčastnit představitelé města. „Vzhledem k tomu, že v původním termínu 26. října také zasedá Poslanecká sněmovna, což by znemožnilo účast poslanců z Pardubického kraje, jsme se rozhodli termín konference na poslední chvíli změnit,“ vysvětlil předseda sdružení Dialog pro Pardubice Jan Potůček. Náhradním termínem konference bude úterý 23. listopadu, místo konání akce – rytířské sály zámku v Pardubicích - se nemění. Další podrobnosti o programu se zájemci dozvědí na webu www.pro-pardubice.cz. „Bohužel jsme nemohli zastavit vydání inzerátu v týdeníku Sedmička, který vyšel v dnešním čísle a avizuje původní termín konference 26. října 2010. Ten už neplatí,“ upozornil již 21. října Potůček. Dialog pro Pardubice se proto i tímto způsobem omlouvá všem pozvaným hostům i účastníkům za způsobené komplikace. „Kultura v době ekonomické krize“ - podrobnosti­:

Další zprávy z kategorie "Politika"

27.5.

Na korekce stát Regionální radě Severovýchod nepůjčí

Zatím se podařilo certifikovat 7,3 miliardy korun, a to i přesto, že byla na začátku loňského roku certifikace pozastavena. Proplatily se 12,3 miliardy korun. V severovýchodních Čechách se dokončilo 430 projektů z 588 realizovaných.

Politika celý článek
30.10.

Piráti v obvodech už bojují proti klientelismu

Pardubičtí Piráti byli v komunálních volbách úspěšní také v městských obvodech. Své zastupitele mají hned ve čtyřech z nich. Již během povolebních jednání se ale ukázalo, že i na této úrovni je potřeba aktivně vystupovat proti netransparentnosti, osobním zájmům a kumulování funkcí.

Politika celý článek
11.10.

Vládnoucí koalice bude v Pardubickém kraji složena ze čtyř subjektů

Lídr kandidátky ODS a současný místostarosta Litomyšle Michal Kortyš nejprve poděkoval za možnost účastnit se vládnoucí koalice a následně zhodnotil výsledek občanských demokratů: „Volební výsledek nás velmi potěšil. Ukázali jsme, že nejsem topící se strana a budeme se s chutí podílet na vládnutí v kraji. Máme jasný cíl, jsme čitelná strana a víme, co kraj potřebuje,“ uvedl Kortyš.

Politika celý článek
1.10.

Chrudimští Piráti schválili svou povolební strategii

Součástí strategie je i 13 konkrétních opatření, která chtějí chrudimští Piráti prosadit a z nichž minimálně 9 musí být součástí programového prohlášení případné koaliční Rady.

Politika celý článek
14.4.

Se senátorem o Ležákách, kultuře i R35

Toman s Pithartem také diskutovali o zdlouhavém procesu příprav staveb, o oprávněnosti námitek ekologů.

Politika celý článek
23.1.

72 dní Vladimíra Drymla v Radě Královéhradeckého kraje skončilo

Pro odvolání Vladimíra Drymla hlasovalo 39 krajských zastupitelů, proti byl jeden zastupitel, 5 se zdrželo.

Politika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting