Prázdninové cesty hejtmana po obcích

8.7.

Prázdninové cesty hejtmana po obcích

Prázdninové cesty hejtmana po obcích

Do Svitav zamíří hejtman Pardubického kraje Ivo Toman v úterý 8. července 2008. Bude tak pokračovat ve svých pracovních návštěvách obcí s rozšířenou působností. Ve Svitavách je pro hejtmana připravena prohlídka Kojeneckého ústavu a dětského domova, který je zřizován Pardubickým krajem, a kterým jej provede nejen ředitelka Zora Hammerová, ale také starosta města Jiří Brýdl a 1. místostarostka Marcela Sezemská. Následovat bude pracovní oběd s dalšími představiteli města, na kterém se bude hovořit o spolupráci města a kraje a dalších aktuálních tématech. Výsledky tohoto jednání pak budou tlumočeny na následující tiskové konferenci. Návštěvu Svitavska ukončí hejtman Toman prohlídkou záchranné stanice volně žijících zvířat Zelené Vendolí. Časový harmonogram: 11:00 hod. Kojenecký ústav a dětský domov ve Svitavách (U Kojeneckého ústavu 2, Svitavy) 12:00 hod. pracovní oběd s představiteli města Svitavy (Vzdělávací a kulturní centrum Fabrika, Wolkerova alej 92/18, Svitavy) 13:30 hod. Tisková konference (salonek restaurace vzdělávacího a kulturního centra Fabrika) 13:40 hod. pokračování jednání s představiteli města Svitavy 14:30 hod. Záchranná stanice volně žijících zvířat Zelené Vendolí (Vendolí 42)

Další zprávy z kategorie "Politika"

9.6.

Velvyslanci stráví dva dny v Pardubickém kraji

Ve skupině velvyslanců budou kromě evropských zemí například také ambasadoři Argentiny,

Politika celý článek
19.6.

Vicehejtman Línek jedná v Bruselu

V „bruselském“ programu vicehejtmana Línka je rovněž jednání o přípravách Výboru COREPER.

Politika celý článek
28.4.

Pardubický kraj navštívil ministr Julínek

Ministr se postupně zastavil ve Svitavách, Litomyšli, Chrudimi a Pardubicích a navštívil zdejší nemocnice.

Politika celý článek
27.5.

ROP Severovýchod může získat dalších 600 milionů korun z Unie

Na konci června už bychom měli znát stanovisko zastupitelstev tří krajů Severovýchodu. Pokud budou souhlasit se zaplacením sankcí za ROP Severovýchod, jak požaduje ministerstvo financí, otevře se nám cesta k obnovení certifikace a tedy i k získání dalších 600 milionů korun ze Severozápadu.

Politika celý článek
23.10.

Noví krajští zastupitelé složili sliby. Kraj má novou vládu Ustavující jednání Zastupitelstva Pardubického kraje

Do svých funkcí byli zvoleni také uvolnění předsedové Kontrolního a Finančního výboru a předsedové Výboru pro IZS a Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost. Po zasedání zastupitelstva se premiérově v novém složení setkali také krajští radní.

Politika celý článek
4.10.

Obsazení radnic na další 4 roky je ve Vašich rukou

Ukažte spolu s námi všem úplatným politikům, že jsme schopni ovlivnit výsledek blížících se komunálních voleb.

Politika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting