Prázdninové cesty hejtmana po obcích

8.7.

Prázdninové cesty hejtmana po obcích

Prázdninové cesty hejtmana po obcích

Do Svitav zamíří hejtman Pardubického kraje Ivo Toman v úterý 8. července 2008. Bude tak pokračovat ve svých pracovních návštěvách obcí s rozšířenou působností. Ve Svitavách je pro hejtmana připravena prohlídka Kojeneckého ústavu a dětského domova, který je zřizován Pardubickým krajem, a kterým jej provede nejen ředitelka Zora Hammerová, ale také starosta města Jiří Brýdl a 1. místostarostka Marcela Sezemská. Následovat bude pracovní oběd s dalšími představiteli města, na kterém se bude hovořit o spolupráci města a kraje a dalších aktuálních tématech. Výsledky tohoto jednání pak budou tlumočeny na následující tiskové konferenci. Návštěvu Svitavska ukončí hejtman Toman prohlídkou záchranné stanice volně žijících zvířat Zelené Vendolí. Časový harmonogram: 11:00 hod. Kojenecký ústav a dětský domov ve Svitavách (U Kojeneckého ústavu 2, Svitavy) 12:00 hod. pracovní oběd s představiteli města Svitavy (Vzdělávací a kulturní centrum Fabrika, Wolkerova alej 92/18, Svitavy) 13:30 hod. Tisková konference (salonek restaurace vzdělávacího a kulturního centra Fabrika) 13:40 hod. pokračování jednání s představiteli města Svitavy 14:30 hod. Záchranná stanice volně žijících zvířat Zelené Vendolí (Vendolí 42)

Další zprávy z kategorie "Politika"

11.5.

Návrh ČSSD na další slevu bytů schvalován být nemohl

Tento návrh neobsahoval žádné návrhy konkrétního řešení a navíc ...

Politika celý článek
26.11.

Podpora kultury v Pardubicích?

Podle náměstka primátorky Františka Brendla by se dosavadní systém měl změnit.

Politika celý článek
6.11.

Piráti v Pardubickém kraji mají nové vedení

V pardubickém krajském sdružení jde tak o největší výměnu vedení za jeho historii, neboť dosud byla vždy zachovávána kontinuita, že někdo ze „starého“ vedení, byl součástí i „nového“ a k obměně docházelo postupně. Nyní jsou v předsednictvu samí nováčci. Zároveň se rozšířil počet místopředsedů ze dvou na čtyři a každý z nich je z jiného regionu kraje.

Politika celý článek
21.2.

ODS a KPK podepsaly dodatek koaliční smlouvy

Účelem dodatku smlouvy je projednání a stanovení personálních změn ve vedení orgánů Pardubického kraje.

Politika celý článek
30.10.

Piráti v obvodech už bojují proti klientelismu

Pardubičtí Piráti byli v komunálních volbách úspěšní také v městských obvodech. Své zastupitele mají hned ve čtyřech z nich. Již během povolebních jednání se ale ukázalo, že i na této úrovni je potřeba aktivně vystupovat proti netransparentnosti, osobním zájmům a kumulování funkcí.

Politika celý článek
11.12.

Miluše Horská: Je třeba posílit neziskový sektor v Česku

Na území ČR je registrováno více než 130 000 neziskových subjektů. V této sféře je zaměstnáno přes 107 tisíc lidí. Tisíce dobrovolníků odvede ročně 45 miliónů hodin práce bez nároku na honorář. „Neziskovky jsou součástí našich každodenních životů, aniž si to vždy uvědomujeme“, říká Miluše Horská, senátorka za obvod 43 Pardubice, která je zároveň i místopředsedkyní horní komory.

Politika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting