Prázdninové cesty hejtmana po obcích

8.7.

Prázdninové cesty hejtmana po obcích

Prázdninové cesty hejtmana po obcích

Do Svitav zamíří hejtman Pardubického kraje Ivo Toman v úterý 8. července 2008. Bude tak pokračovat ve svých pracovních návštěvách obcí s rozšířenou působností. Ve Svitavách je pro hejtmana připravena prohlídka Kojeneckého ústavu a dětského domova, který je zřizován Pardubickým krajem, a kterým jej provede nejen ředitelka Zora Hammerová, ale také starosta města Jiří Brýdl a 1. místostarostka Marcela Sezemská. Následovat bude pracovní oběd s dalšími představiteli města, na kterém se bude hovořit o spolupráci města a kraje a dalších aktuálních tématech. Výsledky tohoto jednání pak budou tlumočeny na následující tiskové konferenci. Návštěvu Svitavska ukončí hejtman Toman prohlídkou záchranné stanice volně žijících zvířat Zelené Vendolí. Časový harmonogram: 11:00 hod. Kojenecký ústav a dětský domov ve Svitavách (U Kojeneckého ústavu 2, Svitavy) 12:00 hod. pracovní oběd s představiteli města Svitavy (Vzdělávací a kulturní centrum Fabrika, Wolkerova alej 92/18, Svitavy) 13:30 hod. Tisková konference (salonek restaurace vzdělávacího a kulturního centra Fabrika) 13:40 hod. pokračování jednání s představiteli města Svitavy 14:30 hod. Záchranná stanice volně žijících zvířat Zelené Vendolí (Vendolí 42)

Další zprávy z kategorie "Politika"

22.4.

Křivka potvrdil roli krajského lídra

Na vedoucí místo byl podle očekávání potvrzen předseda krajské organizace Pavel Křivka.

Politika celý článek
11.1.

Přistupme k prezidentské volbě zodpovědně

Přistupujme proto k tomuto aktu s nejvyšší vážností. Zapomeňme na snahu projevit svůj nesouhlas někdy paradoxním či ironickým výběrem kandidáta.

Politika celý článek
18.11.

Zvolena Rada Pardubického kraje

Hejtmanem Pardubického kraje se zodpovědností za všeobecný rozvoj kraje a evropské fondy se stává Mgr. Radko Martínek.

Politika celý článek
15.2.

Pirátům jde o zdraví obyvatel Pardubic, náměstkyni pro životní prostředí o zájmy elektrárny

Pardubičtí Piráti prosazují, aby město odmítlo udělení výjimek na vypouštění emisí oxidů dusíku a rtuti pro Elektrárnu Chvaletice. Jejich návrh na lednovém zastupitelstvu neprošel. Místo toho vedení města v čele s ANO pro zastupitele uspořádalo prezentaci vlastníka elektrárny, firmy Sev.en EC. Stejná společnost se nedávno stala novým sponzorem pardubického hokejového klubu, který se potýká s velkými finančními problémy.

Politika celý článek
27.5.

ROP Severovýchod může získat dalších 600 milionů korun z Unie

Na konci června už bychom měli znát stanovisko zastupitelstev tří krajů Severovýchodu. Pokud budou souhlasit se zaplacením sankcí za ROP Severovýchod, jak požaduje ministerstvo financí, otevře se nám cesta k obnovení certifikace a tedy i k získání dalších 600 milionů korun ze Severozápadu.

Politika celý článek
8.4.

Lázně Velichovky obnovily po dvouleté pauze provoz

Základem léčby zůstává ve Velichovkách místní slatina. Její zásoby jsou natolik bohaté, že ji lékaři nemusí lidově řečeno "šidit". Svým složením patří k nejkvalitnějším v ČR. "Slatina měkké i pevné tkáně protepluje, má protizánětlivé, analgetické a regenerační účinky. Je to zkrátka ideální prostředek na léčbu pohybového ústrojí. Mimo slatiny máme k dispozici bohatou paletu další léčebných procedur jako jsou vodoléčba, parafinové zábaly elektroléčba, oxygenoterapie, suché uhličité koupele, plynové injekce a další," říká lázeňský primář Prof. MUDr. Miloslav Pleskot, CSc.

Politika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting