Prázdninové cesty hejtmana po obcích

8.7.

Prázdninové cesty hejtmana po obcích

Prázdninové cesty hejtmana po obcích

Do Svitav zamíří hejtman Pardubického kraje Ivo Toman v úterý 8. července 2008. Bude tak pokračovat ve svých pracovních návštěvách obcí s rozšířenou působností. Ve Svitavách je pro hejtmana připravena prohlídka Kojeneckého ústavu a dětského domova, který je zřizován Pardubickým krajem, a kterým jej provede nejen ředitelka Zora Hammerová, ale také starosta města Jiří Brýdl a 1. místostarostka Marcela Sezemská. Následovat bude pracovní oběd s dalšími představiteli města, na kterém se bude hovořit o spolupráci města a kraje a dalších aktuálních tématech. Výsledky tohoto jednání pak budou tlumočeny na následující tiskové konferenci. Návštěvu Svitavska ukončí hejtman Toman prohlídkou záchranné stanice volně žijících zvířat Zelené Vendolí. Časový harmonogram: 11:00 hod. Kojenecký ústav a dětský domov ve Svitavách (U Kojeneckého ústavu 2, Svitavy) 12:00 hod. pracovní oběd s představiteli města Svitavy (Vzdělávací a kulturní centrum Fabrika, Wolkerova alej 92/18, Svitavy) 13:30 hod. Tisková konference (salonek restaurace vzdělávacího a kulturního centra Fabrika) 13:40 hod. pokračování jednání s představiteli města Svitavy 14:30 hod. Záchranná stanice volně žijících zvířat Zelené Vendolí (Vendolí 42)

Další zprávy z kategorie "Politika"

19.6.

Vicehejtman Línek jedná v Bruselu

V „bruselském“ programu vicehejtmana Línka je rovněž jednání o přípravách Výboru COREPER.

Politika celý článek
27.5.

V Královéhradeckém kraji jsou nejvíce vidět lidovci

Díky podpoře našich příznivců se naše plakáty a billboardy dostali i do té nejzapadlejší vesnice.

Politika celý článek
3.11.

Prezident zahájil třetí návštěvu Pardubického kraje

Dalšími tématy diskuze byly například varovné scénáře uprchlické krize nebo nedostatek zaměstnanců velkých firem. V této souvislosti prezident podpořil návrh hejtmana Netolického na zřízení kontaktního místa v Zakarpatské Ukrajině pro zaměstnávání zájemců z této oblasti. Dále se hovořilo o dopravní infrastruktuře, vetování některých zákonů či přímé volbě starostů.

Politika celý článek
15.3.

Hejtman po návštěvě u prezidenta nešetřil superlativy

Za klíčový problém považuji čerpání regionálních operačních programů v letech 2014 až 2020, ale jednali jsme také o zdravotnictví a problematice silnice R35 jako páteřní komunikace,“ shrnul body vzájemného jednání hejtman.

Politika celý článek
4.10.

Obsazení radnic na další 4 roky je ve Vašich rukou

Ukažte spolu s námi všem úplatným politikům, že jsme schopni ovlivnit výsledek blížících se komunálních voleb.

Politika celý článek
14.2.

Vicehejtman Línek v Bruselu

Vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek se účastní v Bruselu plenárního zasedání této celoevropské instituce.

Politika celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting