14. ročník Dětského RWE super dne přinese hvězdné hosty, netradiční zážitky a spoustu zábavy

29.5.

14. ročník Dětského RWE super dne přinese hvězdné hosty, netradiční zážitky a spoustu zábavy

Pardubice, 27. 5. 2015 - Největší dětský den v Pardubickém kraji proběhne letos v sobotu 6. června od 10 do 18 hodin na Dostihovém závodišti Agrofert Park v Pardubicích. Na malé i velké návštěvníky se těší Michal Nesvadba, Inka Rybářová a kapela 5Angels. Za dětmi přijede i nesmrtelný Igráček se svou dílnou, a tak si může každý vyrobit vlastní verzi slavné hračky. 


Tradiční vystoupení oblíbeného dětského baviče Michala Nesvadby doplní autogramiáda s dětmi. Sportovní nadšenci přivítají možnost vyfotit se s hokejisty HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a fandové kreslených pohádek zase s velikým maskotem Snoopym. Všichni se mohou těšit na popleteného klauna Ferdu v jeho africkém dobrodružství, pohádky Divadýlka Mrak nebo komické kusy šermířského divadla Fortis.


Pro děti je připravena celá paleta nejrůznějších soutěží, ve kterých mohou prokázat zručnost, vtip i znalosti.  Každý statečný soutěžící bude odměněn. V dětském obchůdku dostane za získaná razítka dárečky a sladkosti dle výběru v hodnotě celého dětského vstupného. Na závěr Dětského RWE super dne budou slosovány všechny odevzdané soutěžní karty. Dva šťastní vítězové vyhrají zájezdy do Legolandu a pro dvacet pět dalších jsou nachystány krásné ceny.
Doprovodný program Dětského RWE super dne je letos opět o něco bohatší než v loňském roce. Kromě velkého počtu houpaček a skákacích hradů zdarma bude připravena spousta osvědčených atrakcí: malování na tváře, fotbálky, zahradní železnice, laserová střelnice, indiánská vesnice, chemická laboratoř a vizážistický salon SPŠCH, ZOO Dvůr Králové nad Labem, projížďky v kočáře k Taxisu a mnoho dalšího. Návštěvníci mohou také vyzkoušet aqua zorbing, moderní koloběžky nebo bubble fotbal. Vstup je pro děti od tří let 50 Kč, pro dospělého 70 Kč. Vstupenky lze zakoupit na místě nebo v předprodeji v Informačním centru, nám. Republiky 1, Pardubice.


„Doporučujeme vypravit se na Dětský RWE super den pěšky nebo na kole. Každý, kdo chce šetřit životní prostředí a zároveň udělat něco pro své zdraví, za to dostane u vchodu dárek“, zdůrazňuje jednatelka pořádající agentury Czech marketing Gabriela Čebišová. Výhodou je i kyvadlová doprava zdarma. Autobusy odjíždí každých 20 minut z hlavního nádraží.


Veškeré informace najdete na www.detskysuperden.cz nebo na facebooku Dětský RWE super den.
14. Dětský RWE super den se koná pod záštitou primátora statutárního města Pardubice Ing. Martina Charváta, místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR Mgr. Miluše Horské a radního Pardubického kraje Reného Živného.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

9.1.

Netolický: Novela stavebního zákona může stát až 32 miliard

Problematika novely stavebního zákona byla hlavním tématem jednání hejtmana Martina Netolického se zástupci Krajské hospodářské komory Pardubického kraje. Hejtman v souvislosti s Tříkrálovou výzvou Svazu měst a obcí ČR, Sdružení místních samospráv ČR a Spolku pro obnovu venkova ČR připomněl, že návrh novely odmítlo svým usnesením na konci roku 2019 krajské zastupitelstvo. Stávající podobu návrhu opakovaně projednávali hejtmané také v rámci jednání Asociace krajů ČR.

Společnost celý článek
9.7.

Svitavský divadelní soubor zabodoval na Slovensku

Soubor se festivalu účastnil na základě spolupráce mezi Prešovským a Pardubickým krajem.

Společnost celý článek
14.2.

Pardubická krajská nemocnice zrušila zákaz návštěv

V uplynulém kalendářním týdnu došlo v Pardubickém kraji k významnému poklesu nemocnosti na akutní respirační infekce i k poklesu chřipkových onemocnění.

Společnost celý článek
23.1.

Starostové obcí se budou školit v bezpečnosti

Seminář pro starosty obcí připravil Pardubický kraj na pátek 26. ledna 2007

Společnost celý článek
7.6.

Poslední výstava na staré poště: Bohuslav Reynek

Výstava Mezi nebem a zemí potrvá jen do 6. července.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting