15. května : Patnácté a Páté výročí

15.5.

15. května : Patnácté a Páté výročí

15. května : Patnácté a Páté výročí

Dnes 15. května od 14 hodin společně oslaví na Pernštýnském náměstí svá jubilea Český rozhlas Pardubice a občanské sdružení SKP-CENTRUM. Datum nebylo zvoleno náhodně, SKP-CENTRUM slaví 15. května patnáct a Český rozhlas Pardubice pět let od zahájení činnosti. „Součástí oslav na Pernštýnském náměstí bude vystoupení písničkáře Buráce, zábavné kreslení s Janem Honzou Lušovským, kapela Double Bubble, skákací hrad pro děti a zábavným odpolednem provede hosty i kolemjdoucí veřejnost patron občanského sdružení SKP-CENTRUM, pan Zdeněk Izer“ a Jan Vojvodík, předseda občanského sdružení SKP-CENTRUM. „Český rozhlas Pardubice je tradičním mediálním partnerem sdružení SKP-CENTRUM, proto jsme se rozhodli využít příhodné datum a oslavit naše jubilea společně“ dodává Martin Kolovratník, ředitel Českého rozhlasu Pardubice. Záštitu nad oslavami přijala náměstkyně primátora města Pardubic MUDr. Štěpánka Fraňková a radní Pardubického kraje Bc. Miloslav Macela.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.9.

Za dobrotu na žebrotu

Zapomněl, že od března mu byl okresním soudem uložen zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel.

Společnost celý článek
14.11.

Evropský antibiotický den připomíná zodpovědné využívání antibiotik

Evropský antibiotický den je vyhlášen na 18. listopadu. Od roku 2008 tuto informační kampaň koordinuje Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí a podporuje ji Světová zdravotnická organizace.

Společnost celý článek
28.5.

Většina obyvatel příští rok na dani z nemovitosti ušetří

Vyhláška, která stanoví koeficienty pro daň z nemovitostí na území Pardubic se naposled měnila v roce 2008.

Společnost celý článek
24.11.

Lékaři Pardubické nemocnice se představí na Dnech zdraví v Domě techniky

Ve dnech 24. až 26. listopadu 2016 se v Domě techniky v Pardubicích uskuteční odborná výstava Dny zdraví. Koná se pod záštitou prvního náměstka hejtmana Pardubického kraje Romana Línka a jedním z partnerů je Nemocnice Pardubického kraje, a. s. – Pardubická nemocnice.

Společnost celý článek
4.7.

Pivní slavnosti ve Svitavách

Druhý ročník pivního festivalu ve Svitavách přivítá nejen milovníky tohoto lahodného moku, ale i borce nominační soutěže na mistrovství České republiky ve vaření kotlíkových gulášů 2013 a jedlíky soutěže v pojídání bramborových knedlíků.

Společnost celý článek
24.11.

Moravská Třebová má další primát

Dohromady získala Moravská Třebová 1.700 hlasů, na druhém místě se umístil Lanškroun a na třetím Jablonné nad Orlicí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting