ADFORS už počtvrté mezi nejlepšími zaměstnavateli v ČR

14.3.

ADFORS už počtvrté mezi nejlepšími zaměstnavateli v ČR

Prestižní ocenění společnost získala především díky špičkovým pracovním podmínkám

Již počtvrté v řadě získala skupina Saint-Gobain v ČR, jejíž součástí je i divize Adfors CZ s výrobním závodem v Litomyšli, prestižní ocenění za svou péči o zaměstnance od nezávislého mezinárodního institutu Top Employer. Ten každoročně vyhlašuje ty nejlepší firmy, které vynikají výbornou kvalitou nastavení personální politiky a vstřícným přístupem k zaměstnancům. Litomyšlský výrobní závod je jedním ze 14 tuzemských podniků, který uznávanou certifikaci letos získal.

Pravidelný roční výzkum Top Employer certifikuje nejlepší zaměstnavatele dle přísných kritérií v oblasti personálního řízení, pracovních podmínek, interní komunikace i vystupování zaměstnavatele na trhu. Díky dlouhodobému naplňování vysokých požadovaných standardů se společnost Saint-Gobain Adfors CZ opakovaně řadí mezi nejlepší zaměstnavatele v Česku. Litomyšlský závod se svými více než 1 400 zaměstnanci aktuálně patří mezi největší zaměstnavatele v regionu. V celé České republice přitom uznávanou certifikaci v tomto roce získalo pouze 14 firem.

Opakované získání certifikátu je pro nás potvrzením, že v rámci personální strategie jdeme správným směrem. Pro naše zaměstnance vytváříme pracovní prostředí, v němž se cítí dobře, za svou práci jsou náležitě oceněni a vedoucí pracovníci si jich váží a podporují je v dalším profesním růstu. Průběžně také sledujeme, jak se formuje pracovní trh a okamžitě reagujeme na jeho změny a trendy. Například kontinuálně navyšujeme mzdy všem zaměstnancům a rozšiřujeme nabídku firemních benefitů. Věřím, že tento standard zachováme i v budoucnu a našim zaměstnancům budeme mít možnost vždy nabídnout to nejlepší v regionu,“ uvádí personální ředitelka Zuzana Zítková.

Top Employers Institute

Top Employers Institute (TEI) se sídlem v Nizozemsku zajišťuje po celém světě certifikaci společností, které svým zaměstnancům poskytují dobré podmínky pro rozvoj. V organizacích provádí rozsáhlý průzkum přístupu k lidským zdrojům, který zahrnuje oblast lidských zdrojů a strategii rozvoje zaměstnanců, zavádění, sledování a podávání zpráv o nových opatřeních, rozvoj vedení, plánování profesního postupu a nástupu nových zaměstnanců.

Top Employers Institute hodnotí společnosti na úrovni všech personálních procesů a standardů, které zahrnují následujícíkritéria:

strategie pro rozvoj a hledání talentů,

plánování pracovní síly,

přijímání nových zaměstnanců a proces jejich zapracování,

vzdělávání a rozvoj,

řízení výkonnosti,

rozvoj managementu,

možnosti kariérního růstu a rozvoje,

zaměstnanecké benefity,

firemní kultura.

Více informací naleznete na www.top-employers.com.

O společnosti ADFORS

Saint-Gobain ADFORS CZ (dříve Saint-Gobain Vertex) je předním výrobcem a zpracovatelem sklovláknitých pramenů v Evropě. Ve svých výrobních závodech v Litomyšli a Hodonicích u Znojma sdružuje primární výrobu skleněného vlákna i jeho následné zpracování. ADFORS CZ nabízí široké portfolio výrobků pro stavebnictví i průmyslové aplikace, jako jsou sklovláknité mřížky (perlinky) ADFORS Vertex®, pásky FibaTape® určené na spoje sádrokartonových desek, sklovláknité tapety Novelio® a výztuže do asfaltových vrstev GLASGRID®. ADFORS CZ zaměstnává přes 2000 pracovníků. Roční obrat v roce 2017 dosáhl 7,6 miliard Kč.

Více informací naleznete na www.adfors.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.10.

V hejtmanské kanceláři jak na střelnici

Ivo Toman totiž přijal olympijského vítěze Davida Kosteleckého, který letos v Pekingu triumfoval v disciplíně trap.

Společnost celý článek
27.9.

SKP-CENTRUM, o.p.s., se zúčastní dobročinné kampaně Bertík pomáhá v obchodech Albert

Hlasovat pro náš projekt mohou zákazníci v prodejnách v Pardubicích (Palackého třída, Poděbradská a J. Zajíce), Chrudimi a Holicích.

Společnost celý článek
16.5.

Společnému soužití se musíme učit

Stále častěji se rodí děti mimo manželství a tedy mimo úplnou rodinu.

Společnost celý článek
16.9.

Živnostníkem roku je perníkář, firmou roku společnost Příhoda z Hlinska

Vítězný perníkář Pavel Janoš navázal na tradici svého otce a s dojetím v hlase na něj také při vyhlášení soutěže zavzpomínal. Jeho kultivovaně ozdobené perníčky ochutnaly už mnohé významné osobnosti.

Společnost celý článek
12.8.

Táborový den plný zážitků

Déšť začal slábnout a tak jsme venku přichystali čtyři stanoviště.

Společnost celý článek
4.7.

Lanškroun pořizuje elektronickou úřední desku

Řešení by mělo být jednoduché s ovládacím rozhraním přátelským široké veřejnosti.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting