ADFORS už počtvrté mezi nejlepšími zaměstnavateli v ČR

14.3.

ADFORS už počtvrté mezi nejlepšími zaměstnavateli v ČR

Prestižní ocenění společnost získala především díky špičkovým pracovním podmínkám

Již počtvrté v řadě získala skupina Saint-Gobain v ČR, jejíž součástí je i divize Adfors CZ s výrobním závodem v Litomyšli, prestižní ocenění za svou péči o zaměstnance od nezávislého mezinárodního institutu Top Employer. Ten každoročně vyhlašuje ty nejlepší firmy, které vynikají výbornou kvalitou nastavení personální politiky a vstřícným přístupem k zaměstnancům. Litomyšlský výrobní závod je jedním ze 14 tuzemských podniků, který uznávanou certifikaci letos získal.

Pravidelný roční výzkum Top Employer certifikuje nejlepší zaměstnavatele dle přísných kritérií v oblasti personálního řízení, pracovních podmínek, interní komunikace i vystupování zaměstnavatele na trhu. Díky dlouhodobému naplňování vysokých požadovaných standardů se společnost Saint-Gobain Adfors CZ opakovaně řadí mezi nejlepší zaměstnavatele v Česku. Litomyšlský závod se svými více než 1 400 zaměstnanci aktuálně patří mezi největší zaměstnavatele v regionu. V celé České republice přitom uznávanou certifikaci v tomto roce získalo pouze 14 firem.

Opakované získání certifikátu je pro nás potvrzením, že v rámci personální strategie jdeme správným směrem. Pro naše zaměstnance vytváříme pracovní prostředí, v němž se cítí dobře, za svou práci jsou náležitě oceněni a vedoucí pracovníci si jich váží a podporují je v dalším profesním růstu. Průběžně také sledujeme, jak se formuje pracovní trh a okamžitě reagujeme na jeho změny a trendy. Například kontinuálně navyšujeme mzdy všem zaměstnancům a rozšiřujeme nabídku firemních benefitů. Věřím, že tento standard zachováme i v budoucnu a našim zaměstnancům budeme mít možnost vždy nabídnout to nejlepší v regionu,“ uvádí personální ředitelka Zuzana Zítková.

Top Employers Institute

Top Employers Institute (TEI) se sídlem v Nizozemsku zajišťuje po celém světě certifikaci společností, které svým zaměstnancům poskytují dobré podmínky pro rozvoj. V organizacích provádí rozsáhlý průzkum přístupu k lidským zdrojům, který zahrnuje oblast lidských zdrojů a strategii rozvoje zaměstnanců, zavádění, sledování a podávání zpráv o nových opatřeních, rozvoj vedení, plánování profesního postupu a nástupu nových zaměstnanců.

Top Employers Institute hodnotí společnosti na úrovni všech personálních procesů a standardů, které zahrnují následujícíkritéria:

strategie pro rozvoj a hledání talentů,

plánování pracovní síly,

přijímání nových zaměstnanců a proces jejich zapracování,

vzdělávání a rozvoj,

řízení výkonnosti,

rozvoj managementu,

možnosti kariérního růstu a rozvoje,

zaměstnanecké benefity,

firemní kultura.

Více informací naleznete na www.top-employers.com.

O společnosti ADFORS

Saint-Gobain ADFORS CZ (dříve Saint-Gobain Vertex) je předním výrobcem a zpracovatelem sklovláknitých pramenů v Evropě. Ve svých výrobních závodech v Litomyšli a Hodonicích u Znojma sdružuje primární výrobu skleněného vlákna i jeho následné zpracování. ADFORS CZ nabízí široké portfolio výrobků pro stavebnictví i průmyslové aplikace, jako jsou sklovláknité mřížky (perlinky) ADFORS Vertex®, pásky FibaTape® určené na spoje sádrokartonových desek, sklovláknité tapety Novelio® a výztuže do asfaltových vrstev GLASGRID®. ADFORS CZ zaměstnává přes 2000 pracovníků. Roční obrat v roce 2017 dosáhl 7,6 miliard Kč.

Více informací naleznete na www.adfors.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.2.

Všechny kraje budou mít rovnocenné policejní správy

Nejpozději do 1. ledna 2012 bude v zemi 14 krajských policejních správ. Tedy přesně tolik, kolik je českých krajů.

Společnost celý článek
10.6.

Pardubická nemocnice již posedmé pořádala Den nemocnice pro veřejnost, který byl završen večerní filmovou projekcí pod širým nebem.

Stovky zájemců si tak mohly během odpoledního programu prohlédnout, co vše se v Pardubické nemocnici během roku změnilo. „Investice do modernizace pracovišť musí být každému pacientovi patrné již na první pohled,“ řekl hejtman Pardubického kraje Martin Netolický. „Nemocnice udělala velký krok dopředu,“ dodal 1. náměstek hejtmana pro zdravotnictví Roman Línek.

Společnost celý článek
22.12.

Znáte staročeské vánoční zvyky?

Pavel Konvalina vás provede staročeskými zvyky a řemesly.

Společnost celý článek
21.6.

Město i letos podpoří letní tábory

Z celkové částky 720 tisíc korun město podpoří částkou 137 tisíc korun i tábory při Sportovním parku Pardubice. Těch bude celkem pět. „Zájem o tábory při Sportovním parku Pardubice je velký. Nahlášeno již je okolo 300 dětí, včetně našich příspěvkových organizací Domů dětí mládeže Alfa a Beta, kterým z těchto finančních zdrojů navýšíme provozní příspěvek zřizovatele v prvním případě o 19 tisíc korun, v případě druhém o 20 tisíc korun, podle počtu dětí a dní strávených ve Sportovním parku Pardubice,“ objasnil náměstek primátora Rychtecký s tím, že ostatním pořadatelům táborů při této největší letní akci v Pardubicích poputuje 98 tisíc korun.

Společnost celý článek
24.5.

Pardubice se zbavily nebezpečných objektů

Životu nebezpečný se koncem dubna stal také přístavek bývalých jatek v Tyršových sadech. „Přístavek byl už dlouhou dobu ve velmi špatném stavu. Letošní zima objektu také zrovna neprospěla a minulý měsíc se navíc propadla střecha,“ přiblížil situaci náměstek Koláček.

Společnost celý článek
7.7.

Na Stavbu roku v Pardubickém kraji aspiruje 23 přihlášených

Stavby budou posuzovány nejen podle architektonické kvality, ale také z hlediska začlenění stavby do okolního prostředí, kvality stavebních prací, spokojenosti investora či originality díla a dalších přínosů.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting