AFI Palác vítá jaro novými obchody

23.4.

AFI Palác vítá jaro novými obchody


AFI PALÁC PARDUBICE VÍTÁ JARO NOVÝMI OBCHODY světových značek jako je lindex, ecco, apple a nutrend

“Přítomnost těchto značek v afi paláci odráží zlepšení ekonomické situace”, říká ilan kalimi, ředitel AFI paláce pardubice

Do AFI Paláce se stěhují nové prestižní značky. Na své si přijdou třeba milovníci módy a obuvi, ale také nábytku nebo potravinových doplňků pro sportovce.

“Již delší dobu registrujeme v Pardubicích a okolí větší chuť k nakupování, což je důsledkem zlepšení ekonomické situace v České republice. Proto jsme uzavřeli nové obchodní pronájmy a jsme si jistí, že právě tyto značky naši zákazníci, kterých přichází do našeho obchodního centra tisíce denně, ocení. Nové obchody jsou v souladu s naší dlouhodobou vizí – tedy naslouchat našim zákazníkům a poskytnout jim ten nejlepší mix značek,” říká Ilan Kalimi, ředitel AFI Paláce.

Lindex, jeden z lídrů módních značek,  má milióny zákazníků na celém světě. A právě v AFI Paláci byla právě otevřena velká prodejna této značky módního oblečení a doplňků, ve které je k mání dámská a dětská móda.  Kvalitní a pohodlnou obuv, ideální do práce a na celodenní nošení, pro ženy, muže i děti má nově otevřená prodejna Ecco.

Žhavou novinkou je nová prodejna klenotů Corial v hlavním kruhovém vstupu, která obohatila sortiment AFI Paláce o stylové hodinky, módní šperky a mimořádně populární přívěsky značky PANDORA. Teprve nedávno otevřel v AFI Paláci svůj obchod také lídr v oblasti chytrých telefonů, společnost Apple. Pod značkou iWant nabízí širokou nabídku stylových výrobků této značky.

Novou inspiraci, jak zútulnit svůj domov, najdou zákazníci v prodejně  Dormeo, která se specializuje na kvalitní matrace, polštáře, přikrývky a značkové nádobí. Od loňského podzimu je v AFI Paláci také otevřena pobočka Erotic City, obchodu se svůdným prádlem, parfémy a erotickými pomůckami. A také obchod značky Nutrend, podpora pro sportovce i sportovkyně v oblasti doplňků výživy a nápojů.

AFI Palác obohatil svou nabídku i v oblasti dobrého jídla, a to o pobočku známé čínské restaurace Bílý koníček, kterou občané Pardubic znají z Pernštýnského náměstí, a restauraci Cactus se specialitami mexické a české kuchyně.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.7.

Muzeum východních Čech projde obnovou

Opravy muzea mimo jiné připraví podmínky pro zpřístupnění jeho střechy s unikátním výhledem na moderní i historické město Hradec Králové nebo umožní rozšíření expozice v suterénu. Objekt muzea je národní kulturní památkou, proto na jeho obnovu budou dohlížet úředníci Krajského úřadu Královéhradeckého kraje,“ sděluje Jan Falta, vedoucí odboru památkové péče magistrátu města.

Společnost celý článek
10.1.

Hejtman se postaví za zachování pošt na venkově

Pošta je vedle obecního úřadu, fary a školy základem fungování každé obce,“ řekl hejtman Netolický.

Společnost celý článek
26.6.

Pět nemocnic rovná se pět akciovek

Ke dni 1. října 2007 na ně budou převedeny úkoly a činnosti nemocnic jako příspěvkových organizací.

Společnost celý článek
4.4.

Malovaná vejce rychle sníst!

Tradice velikonoční pomlázky je, jak se ukazuje, stále živá. Vejce symbolizují nový život, vzkříšení, proměnu do jiné dimenze.

Společnost celý článek
9.2.

Městský úřad v Přelouči v novém

Město pak trpělo tím, že jeho úředníci nemohli být pro občany soustředěni na jednom místě.

Společnost celý článek
22.3.

Poslanci schválili převod budovy okresního úřadu

Za výměnu tétp budovy, která je ve vlastnictví Úřadu pro zastupování státu, nabídl kraj nově zrekonstruovaný objekt.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting