AFI Palác vítá jaro novými obchody

23.4.

AFI Palác vítá jaro novými obchody


AFI PALÁC PARDUBICE VÍTÁ JARO NOVÝMI OBCHODY světových značek jako je lindex, ecco, apple a nutrend

“Přítomnost těchto značek v afi paláci odráží zlepšení ekonomické situace”, říká ilan kalimi, ředitel AFI paláce pardubice

Do AFI Paláce se stěhují nové prestižní značky. Na své si přijdou třeba milovníci módy a obuvi, ale také nábytku nebo potravinových doplňků pro sportovce.

“Již delší dobu registrujeme v Pardubicích a okolí větší chuť k nakupování, což je důsledkem zlepšení ekonomické situace v České republice. Proto jsme uzavřeli nové obchodní pronájmy a jsme si jistí, že právě tyto značky naši zákazníci, kterých přichází do našeho obchodního centra tisíce denně, ocení. Nové obchody jsou v souladu s naší dlouhodobou vizí – tedy naslouchat našim zákazníkům a poskytnout jim ten nejlepší mix značek,” říká Ilan Kalimi, ředitel AFI Paláce.

Lindex, jeden z lídrů módních značek,  má milióny zákazníků na celém světě. A právě v AFI Paláci byla právě otevřena velká prodejna této značky módního oblečení a doplňků, ve které je k mání dámská a dětská móda.  Kvalitní a pohodlnou obuv, ideální do práce a na celodenní nošení, pro ženy, muže i děti má nově otevřená prodejna Ecco.

Žhavou novinkou je nová prodejna klenotů Corial v hlavním kruhovém vstupu, která obohatila sortiment AFI Paláce o stylové hodinky, módní šperky a mimořádně populární přívěsky značky PANDORA. Teprve nedávno otevřel v AFI Paláci svůj obchod také lídr v oblasti chytrých telefonů, společnost Apple. Pod značkou iWant nabízí širokou nabídku stylových výrobků této značky.

Novou inspiraci, jak zútulnit svůj domov, najdou zákazníci v prodejně  Dormeo, která se specializuje na kvalitní matrace, polštáře, přikrývky a značkové nádobí. Od loňského podzimu je v AFI Paláci také otevřena pobočka Erotic City, obchodu se svůdným prádlem, parfémy a erotickými pomůckami. A také obchod značky Nutrend, podpora pro sportovce i sportovkyně v oblasti doplňků výživy a nápojů.

AFI Palác obohatil svou nabídku i v oblasti dobrého jídla, a to o pobočku známé čínské restaurace Bílý koníček, kterou občané Pardubic znají z Pernštýnského náměstí, a restauraci Cactus se specialitami mexické a české kuchyně.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.9.

Divadlo slavnostně zprovozní novou plošinu pro vozíčkáře

Akce pod názvem Přístupné divadlo se zúčastní představitelé města Pardubice a zástupci Národní rady osob se zdravotním postižením ČR (NRZP ČR).

Společnost celý článek
7.7.

Mezinárodní kurz paličkované krajky podesáté

Jde o reprezentantky Slovenské republiky na každoročních Krajkářských slavnostech.

Společnost celý článek
24.1.

Skvělé jídlo v rámci Grand Restaurant Festivalu 2013 vyzkoušel i hejtman

Hejtman ocenil i skutečnost, že tato unikátní kulinářská událost propaguje lokální suroviny a biopotraviny z ekologických farem.

Společnost celý článek
4.11.

Služby města Pardubic jsou na zimu připraveny

Cílem zimní údržby na pozemních komunikací je zajistit pro celé období tj. v době od 1.11. 2015 do 31.3. 2016, zmírňování závad ve sjízdnosti a schůdnosti komunikací, vzniklých zimními povětrnostními podmínkami. Zimní údržba se nevztahuje na plochy, které nejsou majetkem Statutárního města Pardubice nebo jsou v pronájmu a v soukromém vlastnictví.

Společnost celý článek
17.9.

Ocenění policistů našeho kraje

prap. Zamazal, plk. Pochobradský, ppor. Shejbal Slavnostního ceremoniálu se zúčastnil i ředitel našeho krajského ředitelství policie plk.

Společnost celý článek
28.6.

Odkaz obyvatel Ležáků je stále živý i 75 let po tragédii

Osada Ležáky na Chrudimsku vypálena 14 dní po vyhlazení Lidic jako odplata za ukrývání vysílačky Libuše patřící parašutistické skupině Silver A, která se účastnila atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting