AFI Palác zdarma doručí dárek k valentýnu vaší lásce

12.2.

AFI Palác zdarma doručí dárek k valentýnu vaší lásce

AFI Palác i letos na svátek svatého Valentýna umožní svým věrným zákazníkům překvapit svou lásku nebo získat toho, po kom touží. K tomuto účelu slouží speciální Valentýnská pošta na webových stránkách AFI Paláce, kde si zákazník vybere, zda chce své lásce poslat vzkaz, dárek nebo obojí.

Na stránkách AFI Paláce si zákazníci mohou vybrat z několika variant valentýnek. Pak stačí jen napsat vzkaz milované osobě, vyplnit e-mailovou adresu dotyčné/ho a odeslat. Pro náročnější zákazníky AFI Paláce je letos poprvé připraveno valentýnské doručování dárků zdarma.

Jak na to? Stačí v AFI Paláci koupit dárek v hodnotě od 50 do 4 000 Kč (více informací na stránkách AFI Paláce). Dárek si pak zákazníci nechají zabalit u hostesek  vedle hlavního vstupu ve dnech 12. a 13. února 2014 mezi 13. a 19. hodinou. K dárku mohou odesílatelé přidat romantický vzkaz, přání či tajemnou zprávu se svým podpisem či jen s iniciálami. Ke zdárnému doručení potřebují znát kurýři AFI Paláce jen adresu (na území Pardubic v dosahu MHD), kde je obdarovaná osoba k zastižení, a její telefon.  V pátek 14. února, tedy přesně na svátek sv. Valentýna, doručí kurýr dárek milované osobě.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

23.12.

Policie prosí o pomoc při hledání 60letého muže

Vlastimil Páv je narozen 23. září 1948, trvale bytem Kollárova 606, Choceň.

Společnost celý článek
24.5.

V Polabinách vznikne přírodní relaxační centrum

Vybudování centra Lonkovka zapadá do koncepce města na využití zeleného pásu na pravém břehu Labe, které připravuje město. Chce z lokality od zdymadla po most kpt. Bartoše, tedy málo využívaných zelených ploch prakticky v centru města, vytvořit prostor lákající obyvatele města k odpočinku. Vybudování relaxačního centra v Polabinách má být prvním krokem k přeměně tohoto území.

Společnost celý článek
31.10.

Státní svátek oslavil Pardubický kraj na francouzské ambasádě

Recepci při příležitosti státního svátku připravili kuchaři z Poličky, o květinou výzdobu se postarali zahradníci z Litomyšle.

Společnost celý článek
28.11.

Občané Králík jsou jednoznačně proti vězení

"Rozhodnutí občanů je jasné, nezpochybnitelné a nikdo nemůže říkat, že se jedná o politický boj a snahu zviditelnit se před krajskými volbami, což od mnohých zaznívalo.

Společnost celý článek
16.9.

Kraj poděkoval starostům obcí

Minutou ticha si pak účastníci připomenuli památku kolegů a starostů.

Společnost celý článek
10.10.

Bohdanečský rybník chystá výlov

Tradiční akci rybáři pořádají 27. - 28. října, výlov začíná od 7.30 hod a samotný prodej ryb začne v 9. hodin.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting