AFI Palác zdarma doručí dárek k valentýnu vaší lásce

12.2.

AFI Palác zdarma doručí dárek k valentýnu vaší lásce

AFI Palác i letos na svátek svatého Valentýna umožní svým věrným zákazníkům překvapit svou lásku nebo získat toho, po kom touží. K tomuto účelu slouží speciální Valentýnská pošta na webových stránkách AFI Paláce, kde si zákazník vybere, zda chce své lásce poslat vzkaz, dárek nebo obojí.

Na stránkách AFI Paláce si zákazníci mohou vybrat z několika variant valentýnek. Pak stačí jen napsat vzkaz milované osobě, vyplnit e-mailovou adresu dotyčné/ho a odeslat. Pro náročnější zákazníky AFI Paláce je letos poprvé připraveno valentýnské doručování dárků zdarma.

Jak na to? Stačí v AFI Paláci koupit dárek v hodnotě od 50 do 4 000 Kč (více informací na stránkách AFI Paláce). Dárek si pak zákazníci nechají zabalit u hostesek  vedle hlavního vstupu ve dnech 12. a 13. února 2014 mezi 13. a 19. hodinou. K dárku mohou odesílatelé přidat romantický vzkaz, přání či tajemnou zprávu se svým podpisem či jen s iniciálami. Ke zdárnému doručení potřebují znát kurýři AFI Paláce jen adresu (na území Pardubic v dosahu MHD), kde je obdarovaná osoba k zastižení, a její telefon.  V pátek 14. února, tedy přesně na svátek sv. Valentýna, doručí kurýr dárek milované osobě.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

25.4.

ADFORS JIŽ POTŘETÍ ZA SEBOU MEZI TOP ZAMĚSTNAVATELI

Pravidelný roční výzkum realizovaný mezinárodně respektovaným institutem certifikuje nejlepší zaměstnavatele dle přísných kritérií v oblasti personálního řízení, pracovních podmínek, interní komunikace i vystupování zaměstnavatele na trhu.

Společnost celý článek
21.7.

Potřebujete napustit bazén

Dodávky vody realizují cisterny s objemem 9 m³ a dosahem hadic až 50 metrů, díky čemuž lze napouštět i bazény na těžko přístupných místech. Voda, kterou Služby bazény napouštějí, je samozřejmě pitná.

Společnost celý článek
23.2.

Kraj chce bojovat proti riziku sucha. Ohrožení se týká stále většího území republiky

Do oblastí rizikových z hlediska nedostatku povrchových vod spadají tři procenta území České republiky a 18 procent je potenciálně rizikových. Mapy výskytu zemědělského sucha v období 2040–2060 a 2080–2100 za situace, kdy se klima bude vyvíjet jako doposud, indikují velmi výrazné zhoršení.

Společnost celý článek
4.6.

Nejvíc vědí o Janu Pernerovi žáci ze ZŠ Staňkova

Na pětičlenné týmy čekalo postupně 12 otázek. „Děti byly tentokrát opravdu dobře připraveny. Vzhledem k tomu, že nemají na výběr žádnou z možností, musely načerpat k tématu skutečně hodně vědomostí.

Společnost celý článek
19.9.

Letošní ročník Podzimních městských slavností nadchne svou rozmanitostí a dynamikou

Na náměstí se tak můžete těšit na premiéru francouzských šansonů v podání souboru Chanson Tria Coucou a Kabátová kvarteta a uslyšíte i čtvero kontrabasů The Pink Elephants. Závěr večera pak rozproudí známá pardubická formace, punková kapela Volant.

Společnost celý článek
30.10.

Stezka zpřístupnila vodárenský les

Cílem projektu je umožnit návštěvníkům prohlídku těžko přístupných partií lesa, jež byl v minulosti zdrojem pitné vody pro Svitavy.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting