AFI Palác zdarma doručí dárek k valentýnu vaší lásce

12.2.

AFI Palác zdarma doručí dárek k valentýnu vaší lásce

AFI Palác i letos na svátek svatého Valentýna umožní svým věrným zákazníkům překvapit svou lásku nebo získat toho, po kom touží. K tomuto účelu slouží speciální Valentýnská pošta na webových stránkách AFI Paláce, kde si zákazník vybere, zda chce své lásce poslat vzkaz, dárek nebo obojí.

Na stránkách AFI Paláce si zákazníci mohou vybrat z několika variant valentýnek. Pak stačí jen napsat vzkaz milované osobě, vyplnit e-mailovou adresu dotyčné/ho a odeslat. Pro náročnější zákazníky AFI Paláce je letos poprvé připraveno valentýnské doručování dárků zdarma.

Jak na to? Stačí v AFI Paláci koupit dárek v hodnotě od 50 do 4 000 Kč (více informací na stránkách AFI Paláce). Dárek si pak zákazníci nechají zabalit u hostesek  vedle hlavního vstupu ve dnech 12. a 13. února 2014 mezi 13. a 19. hodinou. K dárku mohou odesílatelé přidat romantický vzkaz, přání či tajemnou zprávu se svým podpisem či jen s iniciálami. Ke zdárnému doručení potřebují znát kurýři AFI Paláce jen adresu (na území Pardubic v dosahu MHD), kde je obdarovaná osoba k zastižení, a její telefon.  V pátek 14. února, tedy přesně na svátek sv. Valentýna, doručí kurýr dárek milované osobě.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.6.

Pardubicko, nejhůře navštěvovaný kraj v zemi?

Druhý diskusní blok konference se zaměří přímo na krajské město Pardubice.

Společnost celý článek
28.4.

Pozemní ukázky mezinárodně

Pozemní program v letošním roce přinese také jednu novinku. „Patří k tradici Aviatické pouti, že na nebi vystupují zahraniční stroje a piloti. To berou návštěvníci již jako samozřejmost, ale v letošním roce budou zahraniční hosté vystupovat i v akčních scénách pozemního programu.

Společnost celý článek
17.12.

Současné nastavení inkluze zničí také základní školy. Kraj přijal usnesení o pozastavení vyhlášky

Výsledkem jednání je přijaté usnesení, ve kterém Pardubický kraj vyjadřuje svůj nesouhlas s aktuálním nastavením.

Společnost celý článek
3.4.

Celostátní zkouška jednotného systému varování a vyrozumění

Koncové prvky jsou spouštěny prostřednictvím Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje. V rámci zkoušky je spuštěn tzv. "zkušební tón", který má nekolísavý tvar v délce trvání 140 vteřin. U prostředků, které to umožňují, je v rozmezí několika minut před spuštěním "zkušebního tónu" odvysílána verbální informace upozorňující na následnou zkoušku sirén.

Společnost celý článek
28.1.

Rokycanova ulice se dočká nového kabátu

Oprava části této ulice mezi ulicí Na Spravedlnosti a takzvanou „myší dírou“ vyjde na 5,6 milionů korun s DPH a měla by trvat nejdéle dva měsíce.

Společnost celý článek
14.12.

Chrám na Chlumku uvítal první poutníky

Martínek tak navázal na historii poutního místa spojeného s jeho zakladatelkou.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting