Agent, který sbírá body, se po roce vrátil do paláce pardubice

12.5.

Agent, který sbírá body, se po roce vrátil do paláce pardubice


James Bod pokračuje ve své úspěšné misi v obchodním centru Palác Pardubice a i letos se stane maskotem bonusového programu BODOMÁNIE, který v květnu ozvláštní nakupování v Pardubicích.

„Pro velký úspěch předchozích ročníků pokračujeme v nakupování ve stylu Jamese Boda. Přijďte si před začátkem léta do Paláce Pardubice osvěžit šatník a budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Své účtenky můžete po celý květen vyměňovat za dárky, a to každý den od 10 do 19 hodin v našem infostánku,“ říká Jana Michalcová, marketingová manažerka Paláce Pardubice.

Za každých 200 Kč utracených v jakémkoliv obchodě dostane zákazník samolepku v hodnotě 1 bodu. Samolepky se lepí do speciální hrací karty a následně se proměňují za hodnotné dárky, které jsou rozděleny do tří kategorií podle počtu nasbíraných bodů.

Dárek obdrží zákazník již od 2 000 Kč utracených v Paláci Pardubice za měsíc květen, sčítají se ze všech obchodů, včetně služeb a restaurací, vyjma prodejny Tesco. V každé kategorii je na výběr něco pro děti, dívky, ženy či hospodyňky anebo sportovně zaměřený dárek pro muže. Dárky jsou vystaveny po celou dobu trvání akce v Paláci Pardubice ve vitrínách vedle infostánku, kde má James Bod svou základnu a kam si celý květen může každý účastník akce přijít pro dárek. 

www.palacpardubice.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.10.

Línek chce na Chrudimsku pomoci s nezaměstnaností

V této situace nelze jen mlčky přihlížet k tomu, jak denně na úřadech přibývají noví lidé bez práce.

Společnost celý článek
4.7.

Podnikat v zemědělství teď může „kdokoliv“

Od 1. července 2007 nemusí žadatelé o zápis do evidence zemědělských podnikatelů dokládat splnění podmínky odborné způsobilosti.

Společnost celý článek
22.9.

Jens Eikaas navštívil Chroustovice

Pardubickému kraji se podařilo zdárně dokončit projekt nazvaný Obnova kulturních hodnot v areálu zámku Chroustovice.

Společnost celý článek
5.12.

Pardubický kraj rozjel roadshow k Olympiádě dětí a mládeže. Bibi Olympia rozdávala perníky

První adventní neděle je ve většině měst a obcí tradičně spojena s vánočními akcemi či rozsvěcením stromků. Bylo tomu tak i v Ústí nad Orlicí, kde na Mírovém náměstí prodávaly své výrobky městské neziskové organizace. A jelikož je Ústí nad Orlicí jedním z měst, které jsou do projektu Olympiády dětí a mládeže 2018 (ODM 2018) zapojeny, nechyběla na akci ani Bibi Olympia, klokaní maskot olympiády.

Společnost celý článek
30.6.

Pardubický soubor Perníček dobyl středoevropskou Mekku folklóru

O Strážnici se říká, že jde o středoevropskou Mekku folklóru, sídlí zde i Národní ústav lidové kultury, jakési „ministerstvo folklóru“, zdejší každoroční festival na konci června pak patří k vrcholným událostem lidové kultury.

Společnost celý článek
29.12.

Odborníci varují před častým odhalováním dětí na internetu

„Jedná se o rozšířené chování, kdy dobrovolně sdílíte intimní materiály v prostředí internetu. V České republice ho realizuje poměrně velký počet dětí, ale také dospělých. Podle výsledků výzkumů na našem území v letech 2010-2015 dobrovolně sdílelo své intimní materiály 7-9 % dětí ve věku 11 až 17 let,“ upozorňuje Lenka Mužíčková ze serveru Budulínek.eu, která se více jak deset let systematicky věnuje problematice spotřebitelského chování.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting