Agent, který sbírá body, se po roce vrátil do paláce pardubice

12.5.

Agent, který sbírá body, se po roce vrátil do paláce pardubice


James Bod pokračuje ve své úspěšné misi v obchodním centru Palác Pardubice a i letos se stane maskotem bonusového programu BODOMÁNIE, který v květnu ozvláštní nakupování v Pardubicích.

„Pro velký úspěch předchozích ročníků pokračujeme v nakupování ve stylu Jamese Boda. Přijďte si před začátkem léta do Paláce Pardubice osvěžit šatník a budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Své účtenky můžete po celý květen vyměňovat za dárky, a to každý den od 10 do 19 hodin v našem infostánku,“ říká Jana Michalcová, marketingová manažerka Paláce Pardubice.

Za každých 200 Kč utracených v jakémkoliv obchodě dostane zákazník samolepku v hodnotě 1 bodu. Samolepky se lepí do speciální hrací karty a následně se proměňují za hodnotné dárky, které jsou rozděleny do tří kategorií podle počtu nasbíraných bodů.

Dárek obdrží zákazník již od 2 000 Kč utracených v Paláci Pardubice za měsíc květen, sčítají se ze všech obchodů, včetně služeb a restaurací, vyjma prodejny Tesco. V každé kategorii je na výběr něco pro děti, dívky, ženy či hospodyňky anebo sportovně zaměřený dárek pro muže. Dárky jsou vystaveny po celou dobu trvání akce v Paláci Pardubice ve vitrínách vedle infostánku, kde má James Bod svou základnu a kam si celý květen může každý účastník akce přijít pro dárek. 

www.palacpardubice.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.1.

Silver A v paměti tří generací

Výsadek Silver A byl na území protektorátu Čechy a Morava shozen 29. prosince 1941 společně s výsadkem Anthropoid.

Společnost celý článek
16.12.

Závodiště se připravuje na lyžaře

Sníh však podle předpovědi počasí v polabské nížina dlouho nevydrží.

Společnost celý článek
19.11.

Řidiči, pozor u Opatovic nad Labem

Tato komunikace bude uzavřena od středeční 9. hodiny ranní do páteční 13. hodiny.

Společnost celý článek
19.3.

Dnes budou předány Zlaté záchranářské kříže

Když už Jindra pomoc fyzicky nezvládal, vyběhl z posledních sil na silnici, aby zastavil projíždějící auta a přivolal tak pomoc.

Společnost celý článek
13.2.

Nejlepší chemik je z Pardubického kraje

Hlavní soutěžní kategorií byla Soutěž jednotlivců, která se vyhlašovala nakonec.

Společnost celý článek
17.4.

Lidový dům v Brněnci bude patřit divadelníkům

Odborná porota, ve složení prof. František Laurin, divadelní režisér, scénograf Mgr. Petr Kolínský a Ivan Loněk, vybere nejúspěšnější divadelní soubor, který bude reprezentovat Pardubický kraj na přehlídce Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting