Agent, který sbírá body, se po roce vrátil do paláce pardubice

12.5.

Agent, který sbírá body, se po roce vrátil do paláce pardubice


James Bod pokračuje ve své úspěšné misi v obchodním centru Palác Pardubice a i letos se stane maskotem bonusového programu BODOMÁNIE, který v květnu ozvláštní nakupování v Pardubicích.

„Pro velký úspěch předchozích ročníků pokračujeme v nakupování ve stylu Jamese Boda. Přijďte si před začátkem léta do Paláce Pardubice osvěžit šatník a budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Své účtenky můžete po celý květen vyměňovat za dárky, a to každý den od 10 do 19 hodin v našem infostánku,“ říká Jana Michalcová, marketingová manažerka Paláce Pardubice.

Za každých 200 Kč utracených v jakémkoliv obchodě dostane zákazník samolepku v hodnotě 1 bodu. Samolepky se lepí do speciální hrací karty a následně se proměňují za hodnotné dárky, které jsou rozděleny do tří kategorií podle počtu nasbíraných bodů.

Dárek obdrží zákazník již od 2 000 Kč utracených v Paláci Pardubice za měsíc květen, sčítají se ze všech obchodů, včetně služeb a restaurací, vyjma prodejny Tesco. V každé kategorii je na výběr něco pro děti, dívky, ženy či hospodyňky anebo sportovně zaměřený dárek pro muže. Dárky jsou vystaveny po celou dobu trvání akce v Paláci Pardubice ve vitrínách vedle infostánku, kde má James Bod svou základnu a kam si celý květen může každý účastník akce přijít pro dárek. 

www.palacpardubice.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

26.11.

Pardubice výrazně zvýší daň z nemovitostí

V Pardubicích zůstane zachován místní koeficient 2 se všemi negativními dopady.

Společnost celý článek
26.10.

Město Hradec Králové koupí lidem do bytů tašky na tříděný odpad

Od loňského jara se do projektu „Třídíme v Hradci“ zapojilo celkem 4.860 domácností v rodinných domech, což představuje zhruba čtvrtinu obyvatel města. Na podporu třídění odpadu v těchto lokalitách město rozdalo 3.265 nových nádob na papír a 4.383 nádob na plast.

Společnost celý článek
20.8.

Stříbrný rybník se zbaví sinic a bahna.

Na Stříbrném rybníku bude provedena takzvaná elektrokoagulace, která zamezí tvorbě sinic a napomůže zlepšení průhlednosti vody.

Společnost celý článek
12.10.

Dnes začíná 1. česko-slovenská filatelistická výstava

Pro české vystavovatele, jejichž exponáty jsou na počátku kvalifikačního postupu, je připravena kategorie Premiéra.

Společnost celý článek
16.8.

Hospodaření kraje přezkoumají ministerští úředníci

Přezkum hospodaření není klasickou kontrolou, ale umožňuje upozornit na možná rizika spojená s hospodařením.

Společnost celý článek
5.12.

Aviatická pouť připravila vánoční nabídku

„Protože se vstupenka na Aviatickou pouť stává i vhodným vánočním dárkem, tak jsme pro letošní rok připravili výhodnou nabídku. V čase od 8. prosince 2014 do 15. ledna 2015 je možné zakoupit běžnou vstupenku za 200 Kč. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o luxusnější zážitek, pro které je opět připravena, početně velmi omezená, Zlatá vstupenka s rezervovaným místem k sezení v první řadě na místě s dokonalým výhledem a nezbytným servisem. Ta ve vánočním předprodeji stojí rovných 1000 Kč,“ říká o letošní výhodné nabídce Josef Hadinec z organizačního štábu Aviatické pouti.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting