Akademická poradna Univerzity Pardubice APUPA slaví 5 let

12.5.

Akademická poradna Univerzity Pardubice APUPA slaví 5 let

Akademická poradna Univerzity Pardubice APUPA tento rok oslaví již páté výročí svého založení. U příležitosti tohoto malého jubilea si Vás dovolujeme pozvat do foyeru univerzitní auly v Pardubicích v Polabinách.
Akce se koná v úterý dne 16. 5. 2017 od 9:00 hodin.
Pro návštěvníky všech věkových skupin je připraven zajímavý, kreativní dopolední program. K vidění a vyzkoušení budou netradiční zážitkové aktivity, jako například alternativní sportovní činnosti, znakovací medvěd pro osoby se sluchovým postižením, sebeobslužné činnosti a deskové hry pro osoby se zrakovým postižením – šachy, Člověče nezlob se, domino, hmatová a zvuková pexesa. Také si návštěvníci budou moci vyzkoušet jízdu na skútru či elektrickém vozíku.
Program je pestrý a nabízí ukázky možností aktivního života osob se speciálními potřebami v důsledku smyslového, fyzického či psychického postižení a také možnost sdílení zkušeností.
Po celou dobu akce bude k dispozici nejen poradenský tým poradny APUPA, ale i zástupci dalších organizací, se kterými naše poradenské centrum spolupracuje, včetně studentů Katedry věd o výchově.
Diskutovat bude možné s odbornými poradci pro osoby s postižením, s diagnózou autismu i poruchami autistického spektra.
Těšíme se na všechny návštěvníky z řad široké veřejnosti, žáků a studentů základních, středních a vysokých škol, akademických pracovníků a všech dalších příznivců.
Realizační tým APUPA

Další zprávy z kategorie "Společnost"

7.10.

Výstava ElectroTechnica – IT má za sebou první úspěšný ročník

O odborné kvalitě vystavujících firem svědčí zájem několika zahraničních podnikatelských subjektů, které sem přijely především navázat nové pracovní kontakty. Výstavou prošly stovky návštěvníků denně.

Společnost celý článek
12.3.

Beko Fresh Festival – novinky, gastronomická překvapení a inovace kam se podíváš…

Gurmánská akce plná novinek – Beko Fresh Festival 2019 – zahájí svůj program v sobotu 15. června na pardubickém dostihovém závodišti v 10 hod. Cena vstupného v předprodeji, který bude spuštěn v pondělí 11. března, je 100 Kč.

Společnost celý článek
21.3.

Nemocnice Pardubického kraje se představila studentům maturitních ročníků čtyř středních zdravotnických škol z regionu.

Kontaktního dne se zúčastnilo téměř 150 studentek a studentů. Ve dvou skupinách se mohli seznámit se společností Nemocnice Pardubického kraje.

Společnost celý článek
30.11.

Deník puberťáka aneb Robert Bellan o dospívání

Mladý člověk v období mezi dvanáctým a patnáctým rokem je extrémně citlivý, „nasává“ informace, zkušenosti, rodičovská výchova má na něj velký vliv. Odborné hledisko mě zajímá z toho důvodu (a myslím, že by mohlo i diváky), že následky rodičovské výchovy si s sebou neseme celý život a určité vzorce chování přenášíme znovu na své děti.

Společnost celý článek
20.8.

Polička: přijďte s námi složit tisíc jeřábů

Ze získaných prostředků bude zakoupeno základní vybavení do jejich domácnosti.

Společnost celý článek
23.10.

SKP-CENTRUM získalo dvě nové Fabie

Přímo v centrále společnosti Škoda Auto převzali zástupci pardubického občanského sdružení SKP-CENTRUM dvě nové Fabie.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting