Akce Síť přináší první úspěchy

10.9.

Akce Síť přináší první úspěchy

Akce Síť přináší první úspěchy

Kriminalisté zabývající se drogovou problematikou již několik měsíců intenzivně získávali důkazy proti skupině mladých mužů z Moravskotřebovska, dealerům pervitinu. Ve středu 8. září pak odstartovali akci s pracovním názvem Síť, v níž prozatím uvízly dvě podezřelé osoby.   Oba muži se pod tíhou předložených důkazů ke svému protiprávnímu jednání doznali. Oba byli ve stejný den obviněni a oba jsou prozatím vyšetřováni na svobodě. Muži jsou obviněni z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Důvodem jejich obvinění je podezření, že od listopadu roku 2009 do současné doby na různých místech v Moravské Třebové a jejím okolí neoprávněně distribuovali pervitin. Drogu sami nevyráběli, ale kupovali si ji. Část drog použili pro vlastní potřebu, zbytek pak prodávali do velmi úzkého kruhu svých známých. Kolik podobných prodejů drogy mají na svědomí, je předmětem i nadále probíhajícího vyšetřování. Samozřejmě že kriminalisté prověřují rovněž zdroj, odkud byla droga získávána.      Svitavský toxi tým už dlouhodobě úspěšně bojuje s drogovým podsvětím. Kriminalisté slibují, že v jejich „Síti“ v nejbližší době uvíznou pravděpodobně další dealeři.   A že má zdejší toxi tým velmi dobré výsledky, o tom již svědčí řada nedávno zrealizovaných případů, za všechny jmenujme alespoň akce s názvy Kurýr, Maty, Orion či Úklid

Další zprávy z kategorie "Společnost"

25.4.

Japonský mistr aikida zavítal do Hradce

Název aikido je složen ze tří japonských znaků: ai = harmonie, ki = energie, dó = cesta.

Společnost celý článek
17.10.

Podzimní promoce a sponze

Vysokoškolské diplomy obdrží čerství absolventi z rukou děkanky Fakulty ekonomicko-správní doc. Ing. Renáty Myškové, Ph.D.

Společnost celý článek
7.1.

Žamberk plánuje výstavbu multifunkčního areálu

V šestitisícovém městečku Žamberk by mohl do několika let vzniknout multifunkční areál

Společnost celý článek
6.11.

Nová pionýrčina ruka přišla na 75 tisíc korun

Nová ruka, kterou na jaře odlomil ze sochy pionýrky neznámý vandal, přišla město na 75 tisíc korun.

Společnost celý článek
6.12.

Herci Východočeského divadla Pardubice již tradičně potěšili děti v Pardubické nemocnici. Navštívili je ve slušivých kostýmech Mikuláše, anděla a čerta.

Za pacienty dětského oddělení a oddělení dětské chirurgie v průběhu pondělního dopoledne dorazil Mikuláš a pochopitelně s sebou přibral anděla s čertem.

Společnost celý článek
11.1.

Zrušení pohřebného se projeví i v městské pokladně

Zrušení pohřebného se projeví i v městské pokladně Pardubic. Přibude totiž nebožtíků, kteří budou pohřbeni na náklady města.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting