Alkohol probudil agresivitu

18.7.

Alkohol probudil agresivitu

Hrozbě trestu odnětí svobody až na jeden rok bude v nejbližší době u soudu pravděpodobně čelit třiadvacetiletý muž z Letohradska.

Podezřelému mladíkovi značně posílenému alkoholem se měl koncem měsíce června tohoto roku, při odchodu z hudebního festivalu v Dolní Dobrouči, postavit do cesty zaparkovaný vůz a to ho zřejmě rozčílilo natolik, že si to s dopravním prostředkem začal vyřizovat po svém. Nejprve měl kompletně rozbít přední světlomety, to mu patrně nestačilo, tak ještě poškodil a zprohýbal levé a pravé dveře, navíc zdemoloval všechny čtyři blatníky, včetně přední kapoty a střechy vozidla. Dílo zkázy dokonal prohozením kanálové mříže čelním sklem. Bezprostředně po činu byl pro agresivní chování zajištěn a v podnapilém stavu eskortován na protialkoholní záchytnou stanici. Protiprávním jednáním způsobil škodu ve výši 40 tisíc korun.

Proti muži jsme ve zkráceném přípravném řízení zahájili trestní stíhání pro podezření z přečinu poškození cizí věci. Při výslechu svého jednání litoval a uvedl, že se s majitelkou vozidla již finančně vyrovnal.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.12.

Rock for People hlásí Evanescence, Foster the People, The Bloody Beetroots LIVE a Moose Blood

Ze zcela odlišné hudební galaxie zavítají do hradeckého areálu The Bloody Beetroots LIVE. Ústřední postava „krvavých řep“, Sir Bob Cornelius Rifo, je anomálií skrytou uprostřed poněkud rozmazlených, uhlazených, vyšťavených a mízy zbavených kmenů současné taneční hudby. O tom se ostatně mohli na vlastní oči i uši přesvědčit ti, kteří byli na jeho letošním pražském koncertu, kde vystoupil se svým sólovým projektem SBCR. Na Rock for People se The Bloody Beetroots představí ve své nejsilnější formaci LIVE.

Společnost celý článek
20.9.

EIB je připravena znovu podpořit projekty v Pardubickém kraji

V roce 2007 pak kraj čerpal úvěr ve výši 1,2 miliardy korun na financování investičních akcí a spolufinancování evropských projektů. Na to by chtěl kraj využít i třetí úvěr.

Společnost celý článek
28.8.

Koně na náměstí - koně pro všechny

Chybět nebudou ani ukázky sportovních odvětví jako je parkur, drezura a všestrannost.

Společnost celý článek
8.3.

Roste „lůžko“ pro nový bazén

Půlmiliardová přestavba je bedlivě sledována nejen médii a veřejností, ale zejména investorem, tedy městem Pardubice.

Společnost celý článek
22.2.

V sále Divadla 29 se hovořilo o dopravě

V Pardubicích je 59% všech cest kratších než 3 km. Je tady všude blízko. Existuje velký potenciál pro posílení role MHD, pěší a cyklistické dopravy. Tyto způsoby dopravy jsou pro takto krátké cesty nejefektivnější a mají i řadu dalších kladných dopadů na kvalitu života ve městě.

Společnost celý článek
30.5.

Projekt Míček a doprava pomůže klientům ústavu

Patronem projektu nazvaného Míček a doprava se stal náměstek hejtmana Roman Línek.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting