AMERICKÝ KOSMONAUT A.FEUSTEL V PARDUBICÍCH

29.7.

AMERICKÝ KOSMONAUT A.FEUSTEL V PARDUBICÍCH

AMERICKÝ KOSMONAUT A.FEUSTEL V PARDUBICÍCH

Ve čtvrtek 4. srpna 2011 navštíví Pardubice americký astronaut A.FEUSTEL. Právě on vzal postavičku českého Krtečka do kosmu. Krajská knihovna V pardubicích zve Všechny zájemce na besedu a autogramiádu, která se uskuteční od 18:30 hodin v Domě hudby, Sukova síň. Besedovat můžete o cestě do kosmu s Krtkem nebo o raketoplánu Endeavour – mise STS 134. Vstup je zdarma. Tlumočení zajištěno. Akce se koná pod záštitou Ing. Jany Pernicové - členky Rady Pardubického kraje zodpovědné za školství, kulturu a památkovou péči.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.6.

Zastavení sedmé: Ivo Toman v Moravské Třebové

Prohlédl si nejnovější expozice místního zámku. Na vlastní kůži si vyzkoušel mučící nástroje instalované ve sklepení zámku.

Společnost celý článek
25.4.

Přednášky o Mercurym upozornily žáky na nebezpečí AIDS

Po tříleté pauze do Pardubic opět zavítal bývalý tajemník a blízký přítel legendárního zpěváka Freddieho Mercuryho Peter Freestone. Prostřednictvím projektu Titanic Freddie AIDS, na kterém spolupracuje s královéhradeckým hudebníkem Milanem Šatníkem, upozorňuje zejména děti na nebezpečí této neviditelné nemoci.

Společnost celý článek
23.2.

GRAND Festival smíchu - letos již po deváté

Závěrečný Galavečer smíchu s vyhlášením výsledků festivalu již popáté natočí i Česká televize.

Společnost celý článek
16.5.

Včely se začínají rojit

Operační středisko hasičů v Pardubicích zaznamenalo již o uplynulém víkendu telefonáty oznamující výskyt nebezpečného hmyzu.

Společnost celý článek
25.5.

Představitelé kraje v německém Bundestagu

Ve středu 23. května 2007 navštívili představitelé Pardubického kraje budovu Bundestagu v Berlíně.

Společnost celý článek
6.5.

Spojení Helicopter a Rally show vyvrcholí soubojem vrtulníků se závodními auty

Brány hradeckého letiště se široké veřejnosti otevřou v sobotu 16. května v čase od 9 do 17 hodin. Na akci se představí dohromady okolo 500 automobilů, vrtulníků a letounů. "Naprostým unikátem je interaktivnost akce. Návštěvníci nejen že stroje uvidí, budou si je moci detailně prohlédnout, ale také se v nich proletět nebo svést," komentují jedinečnost akce oba hlavní pořadatelé Daniel Tuček za "vzduch" a Karel Pohner za "zemi".

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting