Amper Market Cup 2017 vyhrál Zechmeister

1.8.

Amper Market Cup 2017 vyhrál Zechmeister

Vítězem letošního ročníku Amper Market Cupu se na devadesátikilometrové trati stal Tomáš Zechmeister (TJ Favorit Brno). Na sedmdesátikilometrové trati vyhrál Ladislav Pelc (Forced Kick Zlín), v kategorii žen byla nejúspěšnější Markéta Hájková (SKP Duha Lanškroun). Po náročné trati mezi Moravskou Třebovou, Křenovem, Jevíčkem a Březinou kroužilo v jednotlivých kategoriích 125 „silničářů“ z celé Moravy.
Rozdíly ve výkonnosti jednotlivých účastníků od amatérů po poloprofesionály se projevila v i ve výsledných časech, kdy byly zaznamenány rozdíly až 2 minut na prvních třech místech. V cílových spurtech se rozhodovalo jen výjimečně. 
Závod provedl účastníky náročným terénem v okolí Moravské Třebové, rodiště mistra České republiky v časovce a účastníka Tour de France i Giro d´Italia Leopolda Königa.  „Jsme rád, že mezi účastníky nechyběli ani cyklisté z Moravské Třebové, i když v barvách jiných klubů. Ještě víc mě těší, že se v konkurenci neztratili a Michal Rotter nebo Markéta Hájková ve svých kategoriích obsadili stupně vítězů,“ říká hlavní pořadatel Amper Market Cupu, moravskotřebovský místostarosta Pavel Brettschneider.
Zajímavostí byla i účast starších závodníků v kategorii pro muže nad 60 let, kteří si zazávodili na padesátikilometrové trati. „Jejich nasazení bylo obdivuhodné, před těmito pány smekám,“ dodává Pavel Brettschneider. 
Závod, se uskutečnil pod záštitou ministra životního prostředí Richarda Brabce, hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického a starosty města Moravská Třebová Miloše Izáka. Generálním partnerem byla, již tradičně, společnost Amper Market. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.2.

Korálkový rekord pro dobrou věc!

Organizátorem projektu KORÁLKIÁDA je www.potvor.cz – portál pro kreativní lidi.

Společnost celý článek
6.6.

Chrudim: Velkolepý pochod již podruhé

Sraz účastníků se koná u chrudimského zimního stadionu, tentokrát mezi 13. a 14. hodinou.

Společnost celý článek
9.11.

Netradiční basket uvidíte na Univerzitě Pardubice

Na dostatek pohybu, péči o zdraví, vyváženou stravu a informovanost o zdravotní problematice se klade stále větší důraz.

Společnost celý článek
29.7.

V AFI Paláci právě začala výstava humanitární organizace ASDRA

„Všech 10 velkoformátových panelů vystavených na galerii v 1. patře AFI Paláce obsahuje texty a fotografie z míst, kde ADRA pomohla. Jde o velmi silné příběhy, protože ADRA pomáhá lidem v podmínkách, kde si život možná ani neumíme představit, a kde je pomoci nejvíce zapotřebí. Pokud se nás příběhy dotknou, mohou nás i inspirovat k vlastní osobní pomoci,“ uvedla Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce.

Společnost celý článek
8.9.

Hravé odpoledne na farmě – zábava pro celou rodinu

V rámci Hravého odpoledne přivítáme také letos na svět nově narozená mláďata farmy. „Křtít budeme dva oslíky a hříbě pony, jména vybíráme společně s jejich kmotry, budou překvapením pro všechny,“ láká na akci Jolana Štěpánková,

Společnost celý článek
21.5.

Gogol na zkušebně Východočeského divadla

Hru režíruje slovenský režisér Marián Pecko, který vytvořil i divadelní scénář. Hlavní roli ztvární Martin Mejzlík.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting