Aquacentrum v Hradci bude opět plné akce i relaxace

7.1.

Aquacentrum v Hradci bude opět plné akce i relaxace

Po vánoční přestávce se do aquacentra v městských lázních opět vrací oblíbené akce. Zejména druhý lednový týden bude opravdu nabitý.  V pondělí 7. ledna začíná aquaaerobic, o den později odstartuje pravidelné cvičení pro seniory.

V sobotu 12. ledna se ve 20.30 hodin královéhradeckým aquacentrem rozezní pohodová hudba a bude připraven relaxační večer. „Návštěvníci si užijí neopakovatelnou atmosféru, kdy je aquacentrum ozvučeno relaxační hudbou, osvětleno světlem svíček a barevně nasvícených rostlin. Bar nabídne šampaňské za zvýhodněnou cenu, bistro španělskou paellu se sangrií. K dispozici bude masážní koutek, kde budou masérky z thajského salónu Thai Touch po celý večer dopřávat zájemcům krátké ochutnávky thajských masáží. Samozřejmostí je i vstup zdarma do části aquacentra s názvem Sauna & SPA, kde je vedle samotné finské sauny i ledová studna, vodopád na skle a pokud se vyplní předpovědi meteorologů, tak i zasněžené atrium, “ představuje lákadla relaxačního večera ředitelka Správy nemovitostí, která aquacentrum provozuje, Jaroslava Bernhardová.

Užít si celý večer mohou majitelé čipových hodinek  za cenu 90 korun nebo za 110 korun při jednorázovém vstupu. Tato cena je jednotná za celý večer bez jakýchkoliv doplatků za čas. Relaxační večer začíná ve 20.30 a končí ve 23 hodin, vstup je možný osobám starším 15 let.

Druhý lednový týden začíná také aquaaerobik a úterky budou v aquacentru patřit cvičení seniorů.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

1.6.

Dětský innogy super den je tady a opět bude nadělovat

2. června na Dostihovém závodišti v Pardubicích od 10 hodin. Již tradičně si s dětmi bude hrát nepřekonatelný Michal Nesvadba a nebude nouze ani o jeho podpisy a možnost se vyfotit. Na Dětský innogy super den zavítají i Transformers, klaun Ferda s kačerem Ronaldem a také mistr Evropy i ČR v rallye z roku 2012 Jan Černý nebo první Češka, která úspěšně absolvovala Rallye Dakar, Olga Roučková. Každá holka a každý kluk si odnese hračku od Mattela, paneku Barbie Mini nebo autíčko Hot Wheels.

Společnost celý článek
23.6.

Boni pueri na 16. mezinárodním festivalu Concentus Moraviae

Přestože to není obvyklé, zněl evangelickým kostelem mezi jednotlivými částmi bouřlivý potlesk.

Společnost celý článek
8.10.

Pardubický kraj vyhlašuje soutěž pro mladé umělce

Dílo by mělo být originální, vystihující název a podtitul akce, znázorňující ideály a principy Evropské unie.

Společnost celý článek
13.12.

Vánoční koncert sboru Bonifantes v Paláci Pardubice

Sbor je každoročním účastníkem prestižních soutěží a vystupoval již v různých koutech světa – od Francie či Dánska po USA, takže byste si rozhodně tento velice unikátní hudební zážitek nechat ujít. Vezměte rodinu a doražte - budete se skvěle bavit a navíc se naladíte na tu správnou vánoční vlnu.

Společnost celý článek
8.3.

Pardubické děti se zapojí do projektu CreArt

Soutěž začala 1. března a potrvá do 18. března. Výsledky budou vyhlášeny v rámci Evropského dne kreativity ve čtvrtek 21. března v odpoledních hodinách v Galerii města Pardubic na Příhrádku, kde budou také předány ceny vítězům.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting