Aquacentrum v Hradci bude opět plné akce i relaxace

7.1.

Aquacentrum v Hradci bude opět plné akce i relaxace

Po vánoční přestávce se do aquacentra v městských lázních opět vrací oblíbené akce. Zejména druhý lednový týden bude opravdu nabitý.  V pondělí 7. ledna začíná aquaaerobic, o den později odstartuje pravidelné cvičení pro seniory.

V sobotu 12. ledna se ve 20.30 hodin královéhradeckým aquacentrem rozezní pohodová hudba a bude připraven relaxační večer. „Návštěvníci si užijí neopakovatelnou atmosféru, kdy je aquacentrum ozvučeno relaxační hudbou, osvětleno světlem svíček a barevně nasvícených rostlin. Bar nabídne šampaňské za zvýhodněnou cenu, bistro španělskou paellu se sangrií. K dispozici bude masážní koutek, kde budou masérky z thajského salónu Thai Touch po celý večer dopřávat zájemcům krátké ochutnávky thajských masáží. Samozřejmostí je i vstup zdarma do části aquacentra s názvem Sauna & SPA, kde je vedle samotné finské sauny i ledová studna, vodopád na skle a pokud se vyplní předpovědi meteorologů, tak i zasněžené atrium, “ představuje lákadla relaxačního večera ředitelka Správy nemovitostí, která aquacentrum provozuje, Jaroslava Bernhardová.

Užít si celý večer mohou majitelé čipových hodinek  za cenu 90 korun nebo za 110 korun při jednorázovém vstupu. Tato cena je jednotná za celý večer bez jakýchkoliv doplatků za čas. Relaxační večer začíná ve 20.30 a končí ve 23 hodin, vstup je možný osobám starším 15 let.

Druhý lednový týden začíná také aquaaerobik a úterky budou v aquacentru patřit cvičení seniorů.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.8.

Jana Pernicová navštívila letní tábor na Budislavi

Seznámila se nejen se zázemím vzorně vedeného tábora, ale i s činností účastníků v rámci celotáborové hry inspirované příběhy postav pohádkového Čtyřlístku.

Společnost celý článek
20.11.

Pardubické krematorium je v novém

Rekonstrukční práce byly rozděleny do tří etap v průběhu let 2005 - 2009, jež měly logickou návaznost.

Společnost celý článek
16.3.

Obratnost a sílu malých sportovců prověří v OC Futurum sobotní Kids Gladiator Race nanečisto

Gladiator Race nanečisto v královéhradeckém centru Futurum si malí sportovci budou moci vyzkoušet nadcházející sobotu mezi 11. a 17. hodinou. Autentickou atmosféru závodů navodí série překážek a pohybových stanovišť. Akce se koná ve spolupráci s organizací Sportvisio, vstupné je zdarma.

Společnost celý článek
2.9.

Aktuální zprávy z letiště, již i na speciálním webu

Od 1. září najdou lidé všechny tyto informace na jednom místě, na zvláštních webových stránkách.

Společnost celý článek
28.3.

Rekonstrukce budovy muzea v Hradci Králové by mohla začít v květnu

Chystaná rekonstrukce budovy Muzea východních Čech v Hradci Králové přinese obyvatelům a návštěvníkům města celou řadu novinek.

Společnost celý článek
27.9.

Začíná DEN ARCHITEKTURY! Zpřístupní unikátní stavby a pomůže poznat města, ve kterých žijeme

Součástí DNE ARCHITEKTURY je mezinárodní filmový festival FILM A ARCHITEKTURA, který se nově rozrostl do dvaceti měst. Hlavní osu programu budou tvořit celovečerní autorské filmy se zaměřením na architekturu, tvorbu měst a design.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting