Aquacentrum v Hradci bude opět plné akce i relaxace

7.1.

Aquacentrum v Hradci bude opět plné akce i relaxace

Po vánoční přestávce se do aquacentra v městských lázních opět vrací oblíbené akce. Zejména druhý lednový týden bude opravdu nabitý.  V pondělí 7. ledna začíná aquaaerobic, o den později odstartuje pravidelné cvičení pro seniory.

V sobotu 12. ledna se ve 20.30 hodin královéhradeckým aquacentrem rozezní pohodová hudba a bude připraven relaxační večer. „Návštěvníci si užijí neopakovatelnou atmosféru, kdy je aquacentrum ozvučeno relaxační hudbou, osvětleno světlem svíček a barevně nasvícených rostlin. Bar nabídne šampaňské za zvýhodněnou cenu, bistro španělskou paellu se sangrií. K dispozici bude masážní koutek, kde budou masérky z thajského salónu Thai Touch po celý večer dopřávat zájemcům krátké ochutnávky thajských masáží. Samozřejmostí je i vstup zdarma do části aquacentra s názvem Sauna & SPA, kde je vedle samotné finské sauny i ledová studna, vodopád na skle a pokud se vyplní předpovědi meteorologů, tak i zasněžené atrium, “ představuje lákadla relaxačního večera ředitelka Správy nemovitostí, která aquacentrum provozuje, Jaroslava Bernhardová.

Užít si celý večer mohou majitelé čipových hodinek  za cenu 90 korun nebo za 110 korun při jednorázovém vstupu. Tato cena je jednotná za celý večer bez jakýchkoliv doplatků za čas. Relaxační večer začíná ve 20.30 a končí ve 23 hodin, vstup je možný osobám starším 15 let.

Druhý lednový týden začíná také aquaaerobik a úterky budou v aquacentru patřit cvičení seniorů.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

18.5.

Soutěž o Pohár Josefa Františka

Dodejme, že soutěžit se bude v mobilním lanovém centru, své bojové dovednosti prověří soutěžící i za pomoci technologie Battlefield live v téměř reálném boji a sílu a dynamiku vyzkouší v disciplíně Bungee running.

Společnost celý článek
31.7.

FoxFestival zve na hudební akci léta, vstupné podpoří devatenáctiměsíční Sofinku

Brány závodiště se veřejnosti otevřou o půl šesté večer, samotný festival pak začne v šest hodin. Vstupenky si zájemci mohou zakoupit od 22. 7. do 28. 8. v předprodeji v Turistickém informačním centru Pardubice na náměstí Republiky. Vstupenka stojí 70 korun, děti do 7 let a držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma.

Společnost celý článek
31.8.

Od září se zvýší letový provoz na pardubickém vojenském letišti.

Cvičné lety vojenských vrtulníků začnou od 7. září. Nad hlavami lidí se budou stroje objevovat pouze ve všední dny, a to od 9. hodiny ranní.

Společnost celý článek
20.12.

Krajský rozpočet pro příští rok je v přebytku téměř 200 milionů

Zastupitelstvo navázalo na rozhodnutí krajských radních a schválilo rozpočet, který je znovu proinvestičně zaměřený, ale stejně jako v letech předcházejících navržený v přebytku, který činí 181 milionů korun.

Společnost celý článek
16.2.

Boj proti spalovně nebezpečného odpadu v Rybitví nekončí.

Odmítavý postoj radních a zastupitelů města Pardubic ke spalovně se rozhodně nezměnil.

Společnost celý článek
23.5.

Lanškrounské učiliště slaví 70 let. Kraj k výročí zmodernizoval učebny za 53 milionů

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště v Lanškrouně slaví. Důvodem je nejen 70 let od založení školy, ale také otevření moderních učeben za necelých 53 milionů korun. Investice Pardubického kraje byla spolufinancována z Integrovaného regionálního operačního programu. Slavnostního dne se v Lanškrouně zúčastnili také hejtman Martin Netolický, radní pro evropské fondy, regionální rozvoj a inovace Hana Štěpánová a krajský radní pro oblast školství Bohumil Bernášek, který na této škole v minulosti působil jako učitel a následně také jako ředitel.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting